Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Główny (4 km) | Piękny | opłacono on-line |
2 | Twórz Adam | Borkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
3 | Wardęcka Michalina | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | ||
4 | Rusinek Mikołaj | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | ZSP Borkowo | opłacono on-line |
5 | Rusinek Marta | Borkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | Borkowo | opłacono on-line |
6 | Darabasz Hanna | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
7 | Gornowicz Miłosz | Borkowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | ZSP Borkowo | opłacono on-line |
8 | Rybicka-Gornowicz Joanna | Borkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
9 | Gornowicz Kamil | Borkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
10 | Bielska Paulina | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | ZSP Borkowo | opłacono on-line |
11 | Bielska Joanna | Borkowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | ZSP Borkowo | opłacono on-line |
12 | Bielski Rafał | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | Gedania Gdańsk | opłacono on-line |
13 | Pergoł Marek | Borkowo Łostowickie | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
14 | Barańska Pola | Bystra | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | Neptun Warsztat | opłacono on-line |
15 | Barański Paweł | Bystra | Polska | Bieg Główny (4 km) | Neptun Warsztat | opłacono on-line |
16 | Skłodowski Konrad | Cieplewo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
17 | Paluch Leon | Cieplewo | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
18 | Trzebiatowski Filip | Cieplewo | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia '70 w Łęgowie | opłacono on-line |
19 | Trzebiatowska Zuzanna | Cieplewo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | Przedszkole Słoneczna Kraina Łęgowo | opłacono on-line |
20 | Trębacz Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
21 | Kempinski Leon | Gdansk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | UKS Kempes | opłacono on-line |
22 | Kempinski Cezary | Gdansk | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | UKS Kempes | opłacono on-line |
23 | Jersak Jakub Jersak | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
24 | Strużyńska Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | SP 39 | opłacono on-line |
25 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | SP 39 | opłacono on-line |
26 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | SP 39 | opłacono on-line |
27 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
28 | Kwaśniewska Ilona | gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
29 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | Olimpijczyk Gdańsk | opłacono on-line |
30 | Gałęzowski Marek | Gdańsk | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | ||
31 | Hladiy Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
32 | Hladiy Lilia | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
33 | Ladziński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | L - RUN | opłacono on-line |
34 | Cudnowski Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | Gdańsk Południe / biegambowarto.pl | opłacono on-line |
35 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | Taka RYBA | |
36 | Chamski Iwo | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
37 | Chamski Olgierd | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
38 | Krzykwa Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
39 | Chmielecki Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
40 | Kajkoski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
41 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny (4 km) | KL Lechia Gdańsk | opłacono on-line |
42 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | opłacono on-line | |
43 | Blew Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
44 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
45 | perżyło borys | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
46 | Matuszak Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
47 | Guzikowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | AP KOWALE | opłacono on-line |
48 | Bzowski Emil | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
49 | Bzowski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
50 | Nisiewicz Lidia | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
51 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
52 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | MMKS Gdańsk | opłacono on-line |
53 | Lang Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
54 | Jakrzewska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | SHEE.is | opłacono on-line |
55 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | Biegusy, BBL Gdansk | opłacono on-line |
56 | perżyło bruno | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
57 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | MKS GALA GDAŃSK | opłacono on-line |
58 | Drzewiecki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
59 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | CSWOT | opłacono on-line |
60 | Bzowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | ||
61 | Łaguna Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
62 | Matuszak Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | SP 15 Gdańsk | opłacono on-line |
63 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | MKA Run | opłacono on-line |
64 | Pijanowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | Base Group | opłacono on-line |
65 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Bieg Główny (4 km) | Morsik Weteran | opłacono on-line |
66 | gałuszka piotr | gdynia | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
67 | Krzyśków Michał | Gdynia | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
68 | Żybort Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
69 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg Główny (4 km) | ||
70 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Polska | Bieg Główny (4 km) | ||
71 | WOLSZCZAK JAN | GRABINY-ZAMECZEK | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
72 | WOLSZCZAK HANNA | GRABINY-ZAMECZEK | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
73 | Miotke Marcel | GRABINY-ZAMECZEK | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | opłacono | |
74 | Miotke Mariusz | GRABINY-ZAMECZEK | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | opłacono | |
75 | Miotke Celina | GRABINY-ZAMECZEK | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono | |
76 | Stępniewski Kacper | Grabiny-Zameczek | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | KS Osiczanka Osice | opłacono on-line |
77 | Stępniewska Wiktoria | Grabiny-Zameczek | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
78 | Stępniewska Liwia | Grabiny-Zameczek | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
79 | Siek Marek | Jagatowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | SPORT EVO | opłacono on-line |
80 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
81 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
82 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
83 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | opłacono on-line | |
84 | Walczak Konrad | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | opłacono on-line | |
85 | Nowaczyński Jan | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | opłacono on-line | |
86 | Kruszewski Tytus | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
87 | Parulis-Wojciechowska Małgorzata | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
88 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
89 | Kaczorowska Maja | juszkowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
90 | Szyszkowska Izabela | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
91 | SZYSZKOWSKA HANNA | JUSZKOWO | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
92 | SZYSZKOWSKI BORYS | JUSZKOWO | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
93 | Gwiazdowska Zoi | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
94 | Gwiazdowska Mia | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
95 | Gwiazdowski Piotr | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
96 | Siek Łucja | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
97 | Siek Józef | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
98 | Siek Patryk | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
99 | Dudarowski Jan | Juszkowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | Akademia Szybkości Sprinterzy.pl | opłacono on-line |
100 | Dudarowski Jakub | Juszkowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | Akademia Szybkości Sprinterzy.pl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11705