bieg nordic walking

bieg

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Czas netto
1 33 LEWOCHA RAFAŁ M 1 JASTRZĄB WOŻNIAK TEAM M 40-49 bieg 00:39:36.66
2 12 HAPKE TOMASZ M 2 WILKOWO KWIDZYN BIEGA M 40-49 bieg 00:40:46.74
3 23 KAWECKI PIOTR M 3 CYGANY M 30-39 bieg 00:41:08.32
4 18 JAROCKI BARTOSZ M 4 KORZENIEWO M 30-39 1 bieg 00:41:37.55
5 34 ŁAZARSKI MARIAN M 5 DZIAŁOWO START TEAM WĄBRZEŹNO M 40-49 1 bieg 00:42:03.29
6 26 KOPCZYŃSKI PIOTR M 6 OSTROWITE ZEFIRUS TEAM M 0-29 1 bieg 00:42:04.06
7 46 REDUCHA MACIEJ REDUCHA M 7 RYJEWO M 30-39 2 bieg 00:42:27.27
8 54 ZDROJEWSKI PAWEŁ M 8 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO M 40-49 2 bieg 00:42:36.84
9 42 NAJDA SŁAWOMIR M 9 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 50+ 1 bieg 00:42:57.88
10 50 SIENIEK KRZYSZTOF M 10 LICZE M 40-49 3 bieg 00:43:40.54
11 88 PŁAWSKI MARCIN M 11 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM M 40-49 4 bieg 00:44:10.56
12 3 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 12 KWIDZYN M 0-29 2 bieg 00:44:36.65
13 44 POPKO PRZEMYSLAW M 13 CHELMNO M 30-39 3 bieg 00:44:49.75
14 51 SIŁAKOWSKI ADAM M 14 PRABUTY M 50+ 2 bieg 00:45:05.28
15 53 WOJAS ANETA K 1 GRUDZIADZ START TEAM WĄBRZEŹNO K 30-39 bieg 00:46:23.61
16 7 FALASA KRZYSZTOF M 15 PSZCZÓŁKI KWIDZYN BIEGA M 40-49 5 bieg 00:47:45.01
17 89 GOŁĘBIEWSKI GRZEGORZ M 16 PRABUTY M 40-49 6 bieg 00:47:53.47
18 5 DĄBROWSKI LESZEK M 17 PŁYWACZEWO START TEAM WĄBRZEŹNO M 40-49 7 bieg 00:48:08.62
19 31 KREFTA DAGMARA K 2 NOWE PARKRUN GRUDZIĄDZ K 40-49 bieg 00:48:34.55
20 43 OLIŃSKA MARZENA K 3 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA K 30-39 bieg 00:49:43.03
21 6 DZIEDZIC ANDRZEJ M 18 GRABÓWKO 41 M 0-29 3 bieg 00:50:12.91
22 13 HILLAR JACEK M 19 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50+ 3 bieg 00:50:39.65
23 52 SKRAJDA SZYMON M 20 PAWLICE NIEZRZESZONY M 50+ 4 bieg 00:50:39.98
24 35 ŁEPEK TERESA K 4 GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO K 30-39 1 bieg 00:50:43.47
25 45 PRZYBYŁA DAWID M 21 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 0-29 4 bieg 00:51:40.18
26 36 MAŃKOWSKI WALDEMAR M 22 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50+ 5 bieg 00:52:02.51
27 21 KASPRZYK DARIUSZ M 23 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50+ 6 bieg 00:52:53.94
28 4 CHARA PIOTR M 24 GDAŃSK M 30-39 4 bieg 00:53:02.96
29 30 KOZIOŁ MICHAŁ M 25 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA M 30-39 5 bieg 00:53:04.48
30 41 MIRASZEWSKA MARTA K 5 LISEWO START TEAM WĄBRZEŹNO K 30-39 2 bieg 00:53:20.97
31 1 BARTOSIAK RYSZARD M 26 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA M 50+ 7 bieg 00:53:29.22
32 47 ROLNICZAK KAROL M 27 DZIWNO M 40-49 8 bieg 00:53:39.64
33 90 TOMASZEWSKI WOJCIECH M 28 KWIDZYN M 50+ 8 bieg 00:53:40.91
34 40 MĄCZEWSKI ANDRZEJ M 29 GRUDZIĄDZ M 50+ 9 bieg 00:53:41.47
35 28 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M 30 KWIDZYN MM KWIDZYN TEAM M 50+ 10 bieg 00:53:46.96
36 19 JAWOROWICZ EMILIAN M 31 GARDEJA M 40-49 9 bieg 00:54:31.89
37 91 ZAWALICH MARIUSZ M 32 NOWA WIOSKA M 40-49 10 bieg 00:54:33.49
38 9 GROCH JERZY M 33 GRUDZIĄDZ M 50+ 11 bieg 00:54:50.12
39 86 WOŹNIAK GRZEGORZ M 34 KWIDZYN BIEGA KWIDZYN BIEGA M 40-49 11 bieg 00:55:26.34
40 25 KOLAŚ ALEKSANDRA KOLAŚ K 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40-49 1 bieg 00:55:55.39
41 17 JANIK ROMAN M 35 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50+ 12 bieg 00:56:00.88
42 39 MĄCZEWSKA MARZENA K 7 GRUDZIĄDZ K 50+ 1 bieg 00:56:37.28
43 2 BENDERSKI GRZEGORZ M 36 KWIDZYN M 50+ 13 bieg 00:57:38.78
44 92 SZCZEPANOWSKA AGNIESZKA K 8 SADLINKI K 40-49 2 bieg 00:57:58.52
45 14 HORZEMPA JOANNA K 9 SADLINKI K 30-39 3 bieg 00:59:46.59
46 10 GRZEGORZEWSKA MAGDALENA K 10 PIŁA K 0-29 1 bieg 01:00:55.35
47 20 KALETA MONIKA K 11 KWIDZYN WH K 40-49 3 bieg 01:01:10.89
48 49 RYBCZYŃSKA BEATA K 12 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40-49 4 bieg 01:02:20.82
49 37 MARSZAŁEK MARIAN M 37 STAROGARD GD. M 50+ 14 bieg 01:03:17.72
50 32 LEONIAK ADAM M 38 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM M 30-39 6 bieg 01:05:27.44
51 24 KAWSKI BARTŁOMIEJ M 39 KISIELICE EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M 50+ 15 bieg 01:07:36.21
52 8 GACHEWICZ MILENA K 13 SZEMBRUK K 30-39 4 bieg 01:08:37.76
53 38 MAZUCHOWSKA KATARZYNA K 14 SZEMBRUK K 40-49 5 bieg 01:08:37.92
54 15 JAKUBOWSKA IZABELA K 15 SZEMBRUK JAQBKI BIEGAJĄ K 40-49 6 bieg 01:08:39.74
55 22 KASZOWICZ JULITA K 16 SADLINKI K 40-49 7 bieg 01:14:26.74
DNF 95 JABŁOŃSKI PIOTR M DNF GARDEJA WILCZA SFORA M 30-39 DNF bieg
DNF 96 JABŁOŃSKA MONIKA K DNF GARDEJA WILCZA SFORA K 30-39 DNF bieg


nordic walking

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start Czas netto
1 68 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 1 LASOWICE WIELKIE NORDIC WALKING MALBORK M 40-49 nordic walking 00:01:36.53 00:29:26.21
2 57 DUCHALA PIOTR M 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50+ nordic walking 00:01:34.03 00:29:30.11
3 60 GAWKOWSKI PIOTR M 3 STAROGARD GDAŃSKI M 30-39 nordic walking 00:01:35.87 00:31:32.32
4 77 PULKOWSKA MAŁGORZATA K 1 JAMY K 50+ nordic walking 00:01:34.23 00:32:42.37
5 73 MACIEJEWSKI BOGUSŁAW M 4 KWIDZYN M 50+ 1 nordic walking 00:01:41.02 00:34:03.29
6 76 PIETRUSZEWSKI BOGDAN M 5 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ M 50+ 2 nordic walking 00:01:35.50 00:34:19.84
7 67 KOSIOROWSKA IRENA K 2 KWIDZYN NW KWIDZYN TEAM K 50+ nordic walking 00:01:38.05 00:34:23.58
8 81 WIŚNIEWSKA EWA K 3 SADLINKI K 50+ nordic walking 00:01:37.16 00:34:42.01
9 66 KOPECKA MONIKA K 4 GARDEJA WILCZA SFORA K 40-49 1 nordic walking 00:01:35.61 00:35:01.03
10 58 FAŁKOWSKA WERONIKA K 5 GARDEJA K 30-39 1 nordic walking 00:01:35.17 00:35:01.84
11 70 KULIK ANNA K 6 RAKOWIEC K 40-49 2 nordic walking 00:01:34.63 00:35:02.20
12 94 NOWAK MARYSIA K 7 K 0-29 1 nordic walking 00:01:33.88 00:35:08.25
13 59 FEDORUK WOJCIECH M 6 PRABUTY M 0-29 1 nordic walking 00:01:36.61 00:35:22.06
14 75 OBUCHOWSKI FRANCISZEK M 7 KWIDZYN M 50+ 3 nordic walking 00:01:34.08 00:35:24.18
15 80 SŁAWIŃSKA MONIKA K 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40-49 3 nordic walking 00:01:34.89 00:35:33.22
16 27 KORALEWSKA IRENA K 9 SADLINKI K 50+ 1 nordic walking 00:01:36.74 00:35:42.43
17 55 BECZEK DOROTA K 10 GARDEJA K 50+ 2 nordic walking 00:01:38.13 00:37:52.36
18 62 GINTER KATARZYNA K 11 GARDEJA K 40-49 4 nordic walking 00:01:33.94 00:37:55.43
19 63 GINTER MAŁGORZATA K 12 GARDEJA K 50+ 3 nordic walking 00:01:38.33 00:38:49.18
20 71 ŁAZARSKA ALICJA K 13 DZIAŁOWO START TEAM WĄBRZEŹNO K 40-49 5 nordic walking 00:01:35.12 00:39:08.24
21 87 WILLMA ANDRZEJ M 8 CZACHÓWEK M 50+ 4 nordic walking 00:01:39.26 00:39:21.88
22 78 RAJKOWSKA JOWITA K 14 SADLINKI K 40-49 6 nordic walking 00:01:38.72 00:39:21.89
23 79 SAWKA ADAM M 9 KWIDZYN M 50+ 5 nordic walking 00:01:41.90 00:39:43.53
24 83 ŻAK MARZENA K 15 OTŁOWIEC K 40-49 7 nordic walking 00:01:39.07 00:39:45.04
25 64 KASPRZYK DOROTA K 16 KWIDZYN K 40-49 8 nordic walking 00:01:35.13 00:39:46.42
26 84 ŻOŁNOWSKA ALEKSANDRA K 17 GRUDZIĄDZ PATYCZKI K 50+ 4 nordic walking 00:01:40.80 00:41:06.56
27 85 ŻOŁNOWSKI EDWARD M 10 GRUDZIĄDZ PATYCZKI M 50+ 6 nordic walking 00:01:39.85 00:41:07.98
28 72 MACIEJEWSKA JADWIGA K 18 KWIDZYN K 50+ 5 nordic walking 00:01:39.67 00:42:01.01
29 74 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA K 19 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 50+ 6 nordic walking 00:01:39.38 00:42:01.42
30 56 CHUDEK JUSTYNA K 20 GUBINY K 40-49 9 nordic walking 00:01:34.50 00:42:38.84
31 61 GIMIŃSKA MARZENA K 21 GARDEJA K 40-49 10 nordic walking 00:01:34.16 00:42:39.26
32 93 NOWAK KAROLINA K 22 GARDEJA FUNDACJA BATERIA K 30-39 2 nordic walking 00:01:33.88 00:42:39.61
33 65 KONKOLEWSKA ANNA K 23 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40-49 11 nordic walking 00:01:38.39 00:44:48.12
34 82 WRÓBEL BOŻENA K 24 GARDEJA K 50+ 7 nordic walking 00:01:35.64 00:44:50.77
35 69 KRZYWANIA AGNIESZKA K 25 GARDEJA K 30-39 3 nordic walking 00:01:36.27 00:44:50.78

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ