Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#ADAMCZERWIŃSKITEAM | |||||||||
1 | Gorczyca Victoria | Kraków | Bieg Główny 10 km | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | opłacono | ||||
8.BLTr | |||||||||
2 | Kopeć Mateusz | Chechło | Bieg Główny 10 km | 8.BLTr | opłacono | ||||
40 - latek Tychy | |||||||||
3 | Palka Dawid | Tychy | Bieg Główny 10 km | 40 - latek Tychy | opłacono | ||||
AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |||||||||
4 | Manterys Danuta | Kraków | Bieg Główny 10 km | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | opłacono | ||||
5 | Lachowski Paweł | Kraków | Bieg Główny 10 km | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | opłacono | ||||
AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA | |||||||||
6 | Gałka Ada | Opole | Bieg 5 km | AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA | |||||
BANANAS TEAM | |||||||||
7 | Banyś Andrzej | Olkusz | Bieg 5 km | BANANAS TEAM | opłacono | ||||
BIEGOWA KUŻNIA | |||||||||
8 | Białas Bartosz | Brudzowice | Bieg Główny 10 km | BIEGOWA KUŻNIA | opłacono | ||||
BOLTECH | |||||||||
9 | Piątek Łukasz | Olkusz | Bieg 5 km | BOLTECH | opłacono | ||||
10 | Czekaj Marta | Olkusz | Bieg 5 km | BOLTECH | opłacono | ||||
11 | Czekaj Michał | Olkusz | Bieg 5 km | BOLTECH | opłacono | ||||
12 | Kwiatkowski Karol | Olkusz | Bieg 5 km | BOLTECH | opłacono | ||||
Beskidy Adventure Team | |||||||||
13 | Ciuraszkiewicz Konrad | Olkusz | Bieg Główny 10 km | Beskidy Adventure Team | |||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
14 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg Główny 10 km | Biegowa Kuźnia | |||||
Biskupski Running Team | |||||||||
15 | Chamczyk Hanna | Więckowice | Bieg Główny 10 km | Biskupski Running Team | opłacono | ||||
Boltech | |||||||||
16 | WALCZAK MARCIN | Olkusz | Bieg 5 km | Boltech | opłacono | ||||
Boltech | |||||||||
17 | Minor Jakub | Osiek | Bieg Główny 10 km | Boltech | opłacono | ||||
18 | Mazurek-Kaczmarczyk Anna | Olkusz | Bieg 5 km | Boltech | opłacono | ||||
19 | Kaczmarczyk Bartłomiej | Olkusz | Bieg 5 km | Boltech | opłacono | ||||
20 | Jacyszyn Jacek | Wroclaw | Bieg Główny 10 km | Boltech | opłacono | ||||
21 | Krzemień Piotr | Bukowno | Bieg 5 km | Boltech | opłacono | ||||
22 | Durzyńska Barbara | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | Boltech | opłacono | ||||
23 | Durzyński Artur | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny 10 km | Boltech | opłacono | ||||
24 | Labisko Marcin | Bukowno | Bieg 5 km | Boltech | opłacono | ||||
25 | Zborowska Magdalena | Olkusz | Bieg 5 km | Boltech | opłacono | ||||
26 | Głąb Monika | Olkusz | Bieg 5 km | Boltech | opłacono | ||||
27 | Głąb Bartłomiej | Olkusz | Bieg Główny 10 km | Boltech | opłacono | ||||
28 | Minor Robert | Olkusz | Bieg Główny 10 km | Boltech | opłacono | ||||
Bronowice też biegają | |||||||||
29 | Lasoń-Niejadlik Anna | Kraków | Bieg Główny 10 km | Bronowice też biegają | opłacono | ||||
FGTH | |||||||||
30 | Szklorz Sylwester | Katowice | Bieg Główny 10 km | FGTH | |||||
Forever Young | |||||||||
31 | Kwiatkowski Rafał | Chrzanów | Bieg Główny 10 km | Forever Young | opłacono | ||||
GRUPA KAKTUSA, AMBITNI AMATORZY, START BIELSKO-BIAŁA | |||||||||
32 | Adamowski Zbigniew | Myszków | Bieg Główny 10 km | GRUPA KAKTUSA, AMBITNI AMATORZY, START BIELSKO-BIAŁA | |||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
33 | Szastak Damian | Sosnowiec | Bieg Główny 10 km | Harpagan Sosnowiec | |||||
ITMBW Kraków | |||||||||
34 | Oliwa Edward | Kraków | Bieg Główny 10 km | ITMBW Kraków | |||||
JW2771 Rząska | |||||||||
35 | Kondracki Piotr | Zielonki | Bieg Główny 10 km | JW2771 Rząska | |||||
Jura TEAM | |||||||||
36 | Baran Mariusz | Jerzmanowice | Bieg Główny 10 km | Jura TEAM | |||||
37 | Rogozik Szymon | Olkusz | Bieg Główny 10 km | Jura TEAM | opłacono | ||||
Jura TEAM | |||||||||
38 | Baran Marta | Jerzmanowice | Bieg Główny 10 km | Jura TEAM | |||||
KB MCKiS Jaworzno | |||||||||
39 | Chabior Iwona | Jaworzno | Bieg Główny 10 km | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
KB Parantela | |||||||||
40 | Pałka Kacper Pałka | Dąbrowa górnicza | Bieg Główny 10 km | KB Parantela | opłacono | ||||
KKB Dystans | |||||||||
41 | Mazur Piotr | Kraków | Bieg Główny 10 km | KKB Dystans | |||||
KS AZS AWF KRAKÓW | |||||||||
42 | Kowal Daniel | Miechów | Bieg Główny 10 km | KS AZS AWF KRAKÓW | opłacono | ||||
KS OLKUSZ | |||||||||
43 | Talaga Dawid | Olkusz | Bieg Główny 10 km | KS OLKUSZ | opłacono | ||||
KS Olkusz | |||||||||
44 | Smołuch Inez | Olkusz | Bieg 5 km | KS Olkusz | opłacono | ||||
45 | Tracz Julia | Zawada | Bieg 5 km | KS Olkusz | opłacono | ||||
46 | Krawczyk Maria | Olkusz | Bieg 5 km | KS Olkusz | opłacono | ||||
47 | Kalembka Kamil | Olkusz | Bieg Główny 10 km | KS Olkusz | opłacono | ||||
48 | Małysa Zuzanna | Olkusz | Bieg 5 km | KS Olkusz | opłacono | ||||
KUSY Bukowno | |||||||||
49 | Rusek Paweł | Bukowno | Bieg 5 km | KUSY Bukowno | opłacono | ||||
50 | Jasica Mateusz | Sławków | Bieg 5 km | KUSY Bukowno | opłacono | ||||
51 | Labisko Paweł | Bukowno | Bieg Główny 10 km | KUSY Bukowno | opłacono | ||||
Klub Użytkowników P@PL | |||||||||
52 | Szpil Maciej | Olkusz | Bieg Główny 10 km | Klub Użytkowników P@PL | opłacono | ||||
Kobylica | |||||||||
53 | Wydmańska Aleksandra | Zalesie Golczowskie | Bieg 5 km | Kobylica | opłacono | ||||
54 | Wydmański Paweł | Zalesie Golczowskie | Bieg Główny 10 km | Kobylica | opłacono | ||||
Krakowska Akademia Lekkoatletyki | |||||||||
55 | Stępień-Wyrobiec Olga | Jaworzno | Bieg 5 km | Krakowska Akademia Lekkoatletyki | |||||
Kraków Airport Running Team/ Wielka Wieś Biega | |||||||||
56 | Ciałowicz Filip | Modlnica | Bieg Główny 10 km | Kraków Airport Running Team/ Wielka Wieś Biega | |||||
Kusy Bukowno | |||||||||
57 | Kowina-Świderek Grażyna | Bukowno | Bieg 5 km | Kusy Bukowno | opłacono | ||||
Lebioda Running Team | |||||||||
58 | Tarnówka Dana | Chechło | Bieg Główny 10 km | Lebioda Running Team | opłacono | ||||
MKS MOS Płomień Sosnowiec | |||||||||
59 | Semper Jan Semper | sosnowiec | Bieg Główny 10 km | MKS MOS Płomień Sosnowiec | opłacono | ||||
Mammamija | |||||||||
60 | Juda Michał | Olkusz | Bieg Główny 10 km | Mammamija | opłacono | ||||
Moto Expert | |||||||||
61 | Czeladzki Marcin | Olkusz | Bieg Główny 10 km | Moto Expert | opłacono | ||||
Muks Ilkus Olkusz | |||||||||
62 | Adamczyk Michal | Olkusz | Bieg Główny 10 km | Muks Ilkus Olkusz | opłacono | ||||
NGK Ceramics Polska | |||||||||
63 | Sapiechowska Gabriela | Olkusz | Bieg 5 km | NGK Ceramics Polska | opłacono | ||||
Nowak-Team | |||||||||
64 | Nowak Andrzej | Sosnowiec | Bieg Główny 10 km | Nowak-Team | |||||
OLKUSZBIEGA..PL | |||||||||
65 | Czarny Jakub | Olkusz | Bieg 5 km | OLKUSZBIEGA..PL | opłacono | ||||
OLKUSZBIEGA.pl | |||||||||
66 | Sroka Marek | Olkusz | Bieg 5 km | OLKUSZBIEGA.pl | |||||
OLKUSZ TIM | |||||||||
67 | Pegiel Krzysztof Pegiel | olkusz | Bieg 5 km | OLKUSZ TIM | opłacono | ||||
OPP KATOWICE | |||||||||
68 | Mrożek Mariusz | Klucze | Bieg Główny 10 km | OPP KATOWICE | opłacono | ||||
69 | Aleksiejew Jerzy | Olkusz | Bieg 5 km | OPP KATOWICE | opłacono | ||||
OPP KATOWICE, GreenBeltrunner | |||||||||
70 | LORISZ DAMIAN | CHORZÓW | Bieg Główny 10 km | OPP KATOWICE, GreenBeltrunner | opłacono | ||||
Oddział Prewencji Policji w Katowicach | |||||||||
71 | Jaros Marcin | Czeladź | Bieg Główny 10 km | Oddział Prewencji Policji w Katowicach | opłacono | ||||
Olkuszbiega | |||||||||
72 | Berliński Tomasz | Olkusz | Bieg 5 km | Olkuszbiega | opłacono | ||||
Olkuszbiega | |||||||||
73 | Kluczewski Krzysztof | Olkusz | Bieg Główny 10 km | Olkuszbiega | opłacono | ||||
Olkuszbiega.pl | |||||||||
74 | Majewski Piotr | Ryczówek | Bieg Główny 10 km | Olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
Orzeł Kwaśniów | |||||||||
75 | Langier Paweł | Kwaśniów Górny | Bieg Główny 10 km | Orzeł Kwaśniów | opłacono | ||||
PKP PLK | |||||||||
76 | Sobczyk Barbara | Wrocław | Bieg Główny 10 km | PKP PLK | |||||
PLEXILED | |||||||||
77 | Poczęsny Marcin | Olkusz | Bieg 5 km | PLEXILED | opłacono | ||||
Run Gloria | |||||||||
78 | Podgajny Krzysztof | Chrzanów | Bieg Główny 10 km | Run Gloria | opłacono | ||||
Runprogress By Tomasz Kawik | |||||||||
79 | Bazia Justyna | Kraków | Bieg Główny 10 km | Runprogress By Tomasz Kawik | opłacono | ||||
80 | Grzanka Martyna | KRAKÓW | Bieg Główny 10 km | Runprogress By Tomasz Kawik | opłacono | ||||
SAINT-GOBAIN SQUAD | |||||||||
81 | Dacyk Sylwester | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny 10 km | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono | ||||
82 | Wojtasz Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg Główny 10 km | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono | ||||
83 | Motyczyński Grzegorz | Dabrowa Gornicza | Bieg Główny 10 km | SAINT-GOBAIN SQUAD | |||||
84 | Bartoszek Tomasz | Katowice | Bieg Główny 10 km | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono | ||||
85 | Stodolski Mateusz | Bolesław | Bieg Główny 10 km | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono | ||||
86 | Ostrowska Joanna | Sosnowiec | Bieg Główny 10 km | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono | ||||
87 | Straszak Mateusz | Olkusz | Bieg Główny 10 km | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono | ||||
88 | TOMSIA ŁUKASZ | Olkusz | Bieg Główny 10 km | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono | ||||
SAMMAR team | |||||||||
89 | Pietras Dawid | Będzin | Bieg Główny 10 km | SAMMAR team | opłacono | ||||
90 | Suwalski Marcin | Będzin | Bieg Główny 10 km | SAMMAR team | opłacono | ||||
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||||||
91 | Olszewski Marek | Sławków | Bieg Główny 10 km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono | ||||
Saint-Gobain Squad | |||||||||
92 | Kopeć Sebastian | Ryczówek | Bieg Główny 10 km | Saint-Gobain Squad | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
93 | Bruch Konrad | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Sportwise | |||||||||
94 | Soborski Igor | Olkusz | Bieg Główny 10 km | Sportwise | opłacono | ||||
TEAM HYPOXICO | |||||||||
95 | Stanek Artur | Olkusz | Bieg Główny 10 km | TEAM HYPOXICO | opłacono | ||||
Torkol | |||||||||
96 | Piatek Slawomir | Tychy | Bieg Główny 10 km | Torkol | |||||
Uśmiechnij się :) | |||||||||
97 | Głowacki Ireneusz | Zadroże | Bieg Główny 10 km | Uśmiechnij się :) | opłacono | ||||
Weterani RP, OPP Katowice | |||||||||
98 | Hanak Rafał Hanak | Psary | Bieg 5 km | Weterani RP, OPP Katowice | opłacono | ||||
Wolbrom Team | |||||||||
99 | Pepera Beata | Wolbrom | Bieg Główny 10 km | Wolbrom Team | opłacono | ||||
100 | Trzaska Edward | Wolbrom | Bieg 5 km | Wolbrom Team | opłacono | ||||
ZS3 Olkusz | |||||||||
101 | Kowalski Wojtek | Olkusz | Bieg Główny 10 km | ZS3 Olkusz | opłacono | ||||
Zakon Świecki w wolne 24 h dla Boga | |||||||||
102 | Cieżak Kamil | Mszana Dolna | Bieg Główny 10 km | Zakon Świecki w wolne 24 h dla Boga | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
103 | Przebinda - Plewińska Magdalena | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
104 | Sadowska-Kocój Irena | Trzebinia | Bieg 5 km | opłacono | |||||
105 | Bazia Paula | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
106 | Banyś Paweł | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
107 | Maj Norbert | Sucha | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
108 | Serwatka Łukasz | Wolbrom | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
109 | Mędrek Bartłomiej | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
110 | Patryarcha Szymon | Sosnowiec | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
111 | Patryarcha Piotr | Sosnowiec | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
112 | Bednarczyk Krzysztof | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
113 | Gałka Paweł | Olkusz | Bieg Główny 10 km | ||||||
114 | Polan Łukasz | Klucze | Bieg 5 km | opłacono | |||||
115 | Skóra Mateusz | Sieniczno | Bieg 5 km | opłacono | |||||
116 | Mularczyk Paweł | Zawiercie | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
117 | Pieczyrak Gabriela | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
118 | mikołajczyk zbigniew | Młoszowa | Bieg 5 km | opłacono | |||||
119 | Żmigrodzki Ryszard | Słomniki | Bieg 5 km | opłacono | |||||
120 | Kaczmarczyk Wojciech | Witeradów | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
121 | Sadzawicki Kacper | Krążek | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
122 | Padło-Sowińska Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
123 | Kocój Marcelina | Trzebinia | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
124 | Gil Dawid | Jangrot | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
125 | Bieniecki Rafał | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
126 | Owczarek Krzysztof | Krakow | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
127 | Banaś Michał | Samborzec | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
128 | Zegarek Tomasz | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
129 | Grudzińska Anna | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
130 | Obratański Łukasz | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
131 | Chmura Jacek | Bukowno | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
132 | Błaziak-Masarczyk Magdalena | Katowice | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
133 | Slusarczyk Marcin | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
134 | Barczyk Krzysztof | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
135 | Barczyk Piotr | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
136 | Barczyk Michał | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
137 | Cyroń Patryk | Bolesław | Bieg 5 km | ||||||
138 | Szatan Wojciech | Olkusz | Bieg Główny 10 km | ||||||
139 | Semper Piotr | Sosnowiec | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
140 | Filipiak Emil | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
141 | Balcer-Dejworek Jadwiga | Miechów | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
142 | Chechelski Michal | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
143 | Kowalski Konrad | Zadroże | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
144 | Wróbel Michał | Chorzów | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
145 | Pogoda Justyna | Jaworzno | Bieg 5 km | ||||||
146 | Pacia Mateusz | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
147 | Kendzior Ewelina | Siemianowice Śląskie | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
148 | Arismendi Daniel | Krakow | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
149 | Mikuła Zbigniew | Skala | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
150 | Schefeel Marcel | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
151 | Domagała Piotr | Chełm | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
152 | Bięga Anna | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
153 | JOCHYMEK MACIEJ | OLKUSZ | Bieg 5 km | opłacono | |||||
154 | Chmiel Agnieszka | Kraków | Bieg Główny 10 km | ||||||
155 | Rokosz Marcin | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
156 | Grochal Michał | Filipowice | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
157 | Chechelski Kacper | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
158 | Cieśla Dorota | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
159 | Ambrozik Szymon | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
160 | Tochowicz Tomasz | Zalesie | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
161 | Ambrozik Mateusz | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
162 | Pęczek Mateusz | Zadroże | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
163 | Pietrzyk Marek | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny 10 km | ||||||
164 | Adamus Dawid | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
165 | Knapczyk Paweł | Ostrężnica | Bieg Główny 10 km | ||||||
166 | SOBCZYK Darek | Damice | Bieg Główny 10 km | ||||||
167 | Drzyzgiewicz Przemysław | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
168 | Długopolski Mateusz | Jaworzno | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
169 | Masłyk Jan | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
170 | Janawa Pawel | Modlniczka | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
171 | Lasota Arkadiusz | Sosnowiec | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
172 | BUDZYŃ RAFAŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg 5 km | ||||||
173 | Prześlica Monika | Wieliczka | Bieg 5 km | opłacono | |||||
174 | Minor Iwona | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
175 | Czart Mateusz | Olkusz | Bieg Główny 10 km | ||||||
176 | Rypel Wojciech | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
177 | Kuczmierczyk Janusz | Mysłowice | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
178 | Rudziński Mateusz | Sułoszowa | Bieg Główny 10 km | ||||||
179 | Niedowóz Michał | Chrzanów | Bieg Główny 10 km | ||||||
180 | Rokiel Maria | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
181 | Rokiel Tomasz | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
182 | Grzesiak Justyna | Sławków | Bieg Główny 10 km | ||||||
183 | Szymczyk Aleksandra | Sławków | Bieg Główny 10 km | ||||||
184 | Barczyk Kacper | Kolbark | Bieg 5 km | opłacono | |||||
185 | Mosór Katarzyna | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
186 | Majda Kinga | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
187 | Stolarczyk Adam | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
188 | Motyl Artur | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
189 | Talaga Alicja | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
190 | Ananchenko Yaroslav | Donieck | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
191 | Dyl Michał | Sosnowiec | Bieg Główny 10 km | ||||||
192 | Fiuk Marcin | Książ Wielki | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
193 | Szczepanek Zbigniew | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
194 | Kowalski Tomasz | Kraków | Bieg 5 km | opłacono | |||||
195 | Chmist Beata | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
196 | rychlik sebastian | Klucze | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
197 | Olbrych Anna | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
198 | Ilczuk Mateusz | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
199 | Kocjan Marta | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
200 | Ból Wioletta | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
201 | Ból Adam | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
202 | Kubiak Artur | Mysłowice | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
203 | Cwirko Ryszard | Sułkowice k/Andrychowa | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
204 | Frankiewicz Marcin | Narama | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
205 | Frankiewicz Małgorzata Frankiewicz | NARAMA | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
206 | Barczyk Wojciech | Kolbark | Bieg 5 km | opłacono | |||||
207 | Rogóż Teresa | Wola Kalinowska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
208 | Rogóż Stanisław | Wola Kalinowska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
209 | Łukaszewski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | ||||||
210 | ŁUKASZEWSKA Agnieszka | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg 5 km | ||||||
211 | Wróblewski Romuald | Bukowno | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
212 | Banasiewicz Łukasz | Zielonki | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
213 | Dubiel KRZYSZOF | Podlesie | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
214 | Warmuz Ewa | Rogoźnik | Bieg Główny 10 km | ||||||
215 | Kazimierczak Rafał | Myszków | Bieg Główny 10 km | ||||||
216 | Suder Izabela | Kraków | Bieg Główny 10 km | ||||||
217 | Kołacz Karolina | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
218 | Drozdowska Malwina | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
219 | Wojdyła Kamil | Olkusz | Bieg Główny 10 km | ||||||
220 | Drozdowski Piotr | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
221 | Majda Łukasz | Bukowno | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
222 | Pasich Jan | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
223 | Misiarz Józef | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
224 | Jankowski Michał | KLUCZE | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
225 | Weśniuk Damian | Sosnowiec | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
226 | Ponicki Sebastian | Rabka-Zdrój | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
227 | Chmura Tomasz | Bukowno | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
228 | Hebda-Olszówka Aleksandra | Chorzów | Bieg Główny 10 km | ||||||
229 | Janik Kamila | Bukowno | Bieg Główny 10 km | ||||||
230 | Kołodziej Dorota | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
231 | Miklusz Bogdan | Domaradz | Bieg Główny 10 km | ||||||
232 | Czarnota Mateusz | Żurada | Bieg 5 km | opłacono | |||||
233 | Pohosov Avak | Trzebinia | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
234 | Bróg Wojciech | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
235 | Solecki Piotr | Klucze | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
236 | Noga Klaudia | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
237 | Czarnecki Marcin | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
238 | Dryński Tomasz | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
239 | PRADEL Grzegorz | Kraków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
240 | Małysa Adam | Klucze | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
241 | Kryshmaru Viktor | Dabrowa Goгnicza | Bieg Główny 10 km | ||||||
242 | Baniak Przemyslaw | Zawiercie | Bieg 5 km | ||||||
243 | Koch Michał | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
244 | Latos Rafał | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
245 | Wilk Piotr | Olkusz | Bieg Główny 10 km | ||||||
246 | Barczyk Mateusz | Załęże | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
247 | Adamczyk Tomasz | Gorenice | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
248 | Frąckiewicz Paweł | Sławków | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
249 | Soczówka Wojciech | Olkusz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
250 | Chudzik Edyta | Olkusz | Bieg Główny 10 km | ||||||
251 | Wiercioch Łukasz | Olkusz | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
niezrzeszony | |||||||||
252 | Przybytek Dariusz | Ruda Sląska | Bieg Główny 10 km | niezrzeszony | opłacono | ||||
olkuszbiega | |||||||||
253 | Siewierska Patrycja | Olkusz | Bieg 5 km | olkuszbiega | opłacono | ||||
olkuszbiega.pl | |||||||||
254 | Nocoń Grzegorz | Olkusz | Bieg 5 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
255 | Kulig Michał | Sieniczno | Bieg Główny 10 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
256 | Sobczak Dorota | Klucze | Bieg 5 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
257 | Litwinczuk Aneta | Klucze | Bieg Główny 10 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
258 | Jureczko Rafal | Olkusz | Bieg Główny 10 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
259 | Kowal Dariusz | Olkusz | Bieg 5 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
260 | Krzysztonek Grzegorz | Olkusz | Bieg Główny 10 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
261 | Ziębiński Adam | Bukowno | Bieg Główny 10 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
262 | Mucha Krzysztof | Olkusz | Bieg Główny 10 km | olkuszbiega.pl | |||||
263 | Małysa Monika | Olkusz | Bieg 5 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
264 | Wazowski Marcin | Olkusz | Bieg Główny 10 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
265 | Heljak Adrian | Bukowno | Bieg 5 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
266 | Kudzia Sebastian | Olkusz | Bieg Główny 10 km | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
parkrun Chrzanów | |||||||||
267 | Tarka Jacek | Trzebinia | Bieg Główny 10 km | parkrun Chrzanów | opłacono | ||||
268 | Kaszuba Krzysztof | Chrzanów | Bieg Główny 10 km | parkrun Chrzanów | opłacono | ||||
ŚLIMACZKI OLKUSZ | |||||||||
269 | RYMSZA JOANNA | OLKUSZ | Bieg 5 km | ŚLIMACZKI OLKUSZ | opłacono | ||||
Ślimaczki Olkusz | |||||||||
270 | Gacek Aleksandra | Olkusz | Bieg 5 km | Ślimaczki Olkusz | opłacono | ||||
271 | Kamińska Mirella | Tychy | Bieg Główny 10 km | Ślimaczki Olkusz | opłacono | ||||
272 | Aleksiejew Sylwia | Olkusz | Bieg 5 km | Ślimaczki Olkusz | opłacono | ||||
273 | Wojna Basia | Olkusz | Bieg 5 km | Ślimaczki Olkusz | opłacono | ||||
274 | Kuraś Marzena | Olkusz | Bieg 5 km | Ślimaczki Olkusz | opłacono |
Wyświetleń: 12645