Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oszal Andrzej | Sierpc | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
2 | Kwiatkowski Piotr | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
3 | Wysocki Adrian | Rypin | Polska | Bieg 10km | RKS Lech Rypin | opłacono |
4 | Żabiński Radosław | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Anwil Team | opłacono |
5 | Brodziński Mariusz | Bartniczka | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR BIEGA | opłacono |
6 | Orłowski Michał | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
7 | Zakierski Marcin | BRODNICA | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
8 | Wierzbicki Sebastian | Kominy | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
9 | Kostański Adam | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | Brodnica Biega | opłacono |
10 | Kwiatkowska Beata | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
11 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
12 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
13 | Rosik Grzegorz | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
14 | Paćkowski Dawid | Pokrzydowo | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | SieBiega | opłacono |
15 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | Bieg 10km | RKS Lech Rypin | opłacono |
16 | Maciejewski Bogusław | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | Fundacja Koleżeńskie Biegi w Lesie | opłacono |
17 | Kowalczyk Marcin | Warszawa | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
18 | Cwalina Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg 10km | Adidas Runners Tricity | opłacono |
19 | Szymański Wojciech | Najmowo | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | opłacono |
20 | Motyka Zdzisław | Sierpc | Polska | Bieg 10km | TKKF KUBUŚ SIERPC | opłacono |
21 | Motyka Arkadiusz | Sierpc | Polska | Bieg 10km | TKKF KUBUŚ SIERPC | opłacono |
22 | Wojciechowska-Brzezińska Barbara | Gdynia | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
23 | Białobłocki Jacek | Rypin | Polska | Bieg 10km | Lech Rypin | opłacono |
24 | Kopczyński Piotr | Ostrowite | Polska | Bieg 10km | Zefirus Team | opłacono |
25 | Karwowski Tomasz | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
26 | Żmudziński Michał | Toruń | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
27 | Ogrodowicz Bartosz | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
28 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Bieg 10km | Said Team | opłacono |
29 | Szrull Waldemar | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
30 | Czajkowski Mariusz | Kominy- Brodnica | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
31 | Bartnicki Bogdan | SIERPC | Polska | Bieg 10km | Biegam Bo Lubię Sierpc | opłacono |
32 | Dykalski Bartosz | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
33 | Kamiński Wojciech | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
34 | Murawski Łukasz | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | brodniczanin biega | |
35 | Mrówczyński Krzysztof | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
36 | Kramarenko Marek | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 10km | Fabio Team | opłacono |
37 | Drozdowicz Justyna | BRODNICA | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | opłacono |
38 | Hoffmann Jerzy | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | opłacono |
39 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Polska | Bieg 10km | RKS Lech Rypin | opłacono |
40 | Milewski Benedykt | Grążawy | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | opłacono |
41 | Żulewski Adam | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | opłacono |
42 | Zadylak Jakub | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
43 | Świeczkowski Paweł | Rypin | Polska | Bieg 10km | ||
44 | Kapelusz Piotr | Zgnilobloty | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
45 | Bubak Grzegorz | Toruń | Polska | Bieg 10km | ||
46 | Szotowicz Szymon | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | ENDO Golub-Dobrzyń | opłacono |
47 | Rydzyński Łukasz | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
48 | Skuza Lukasz | Ilawa | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
49 | Osiński Dawid | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
50 | Ksyna Bogusław | Kamion Mały | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
51 | Witulski Andrzej | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
52 | Krupowicz Wiktoria Krupowicz | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | Ania Halska Coaching | opłacono |
53 | Żuchowski Józef Żuchowski | Płonne | Polska | Bieg 10km | Eko-opał Płonne | opłacono |
54 | Gurzyński Dawid | Bielice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
55 | Karpińska Monika | Pokrzydowo | Polska | Bieg 10km | SieBiega | |
56 | Sternicka Gabriela | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | Brodnica Biega | opłacono |
57 | Bykowicz Paweł | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | opłacono |
58 | Dudziak Rafał | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
59 | Sobolewski Sebastian | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | ||
60 | Zień Agnieszka | Warszawa | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
61 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg 10km | Rogiewicz Running Team | opłacono |
62 | Foksiński Mariusz | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
63 | Pruszewicz Wojciech | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
64 | puc patryk | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
65 | Błaszczak Stanisław | Skępe | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
66 | Korczak Krzysztof | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | ENDO Golub-Dobrzyń | |
67 | Rydzewska Alina | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | |
68 | Kotewicz Kinga | Mikołajki | Polska | Bieg 10km | ||
69 | KUŹNIARSKI Grzegorz | Szczuka | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
70 | Lewandowska Karolina | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | |
71 | Pierzchała Sławomir | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
72 | Wesołowski Łukasz | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
73 | Liszewski Łukasz | Rypin | Polska | Bieg 10km | Fight Club Rypin | opłacono |
74 | Karpiński Robert | Pokrzydowo | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | ||
75 | Krajnik Ryszard | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
76 | Brodziński Arkadiusz | Mileszewy | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
77 | Kłosowska Kinga | Grążawy | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | opłacono |
78 | Witkowski Maurycy | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
79 | Paszkowski Janusz | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
80 | Czeszejko Bartłomiej | Iława | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
81 | Gawlik Łukasz | Wyszogród | Polska | Bieg 10km | Hydromoc | opłacono |
82 | Kuźmiński Rafał | Włocławek | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
83 | Pedrycz Hubert | Torun | Polska | Bieg 10km | Team Marioli | opłacono |
84 | Popławski Maciej | Cieleta | Polska | Bieg 10km | Brodnica Biega | |
85 | KWIATKOWSKI RYSZARD | BRODNICA | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | opłacono |
86 | Wallis Patrick | Radomin | Polska | Bieg 10km | ||
87 | BOROWSKI RAFAŁ | WĄBRZEŹNO | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
88 | Choszczewska Natalia | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
89 | Falkowski Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
90 | Sulkowski Jacek | Traczyska | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | opłacono |
91 | Bielicki Piotr | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | CBR Biega | opłacono |
92 | Pietrzak Maciej | Zbiczno | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
93 | BRAUN WALDEMAR | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
94 | Łubecki Patryk | Toruń | Polska | Bieg 10km | Góral Domy | opłacono |
95 | Wolski Wojciech | Karbowo | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
96 | Makowski Bartosz | Osiek | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | ||
97 | Mroczyński Piotr | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
98 | Jankowski Piotr | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | ||
99 | BURSZTA Bartłomiej | Szczuka | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono | |
100 | Drzeszyńska Katarzyna | Brodnica | Polska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego | opłacono |
Wyświetleń: 7297