Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rzęsiewicz Jolanta | Rypin | Polska | Bieg 5km | RKS Lech Rypin | opłacono |
2 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg 5km | Piękny | opłacono |
3 | Ogrodowicz Klaudia | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
4 | Bąk Remigiusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 5km | ||
5 | Olszewski Michał | Iława | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
6 | Piątkowski Patryk | Bydgoszcz | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
7 | Hejza Piotr | Nadróż | Polska | Bieg 5km | RKS Lech Rypin | opłacono |
8 | Korczak Krzysztof | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 5km | ENDO Golub-Dobrzyń | opłacono |
9 | Karpiński Sławomir | Golub-dobrzyń | Polska | Bieg 5km | EnDo Golub-Dobrzyń | opłacono |
10 | Krępeć Natalia | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 5km | EnDo Golub-Dobrzyń | opłacono |
11 | Berent Wioletta | Rypin | Polska | Bieg 5km | RKS Lech Rypin | opłacono |
12 | Kucharski Marek | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 5km | Zawsze Do Celu | |
13 | Modrzejewski Mateusz | Golub-dobrzyń | Polska | Bieg 5km | EnDo Golub-Dobrzyń | opłacono |
14 | Sitarz Damian | Mogilno | Polska | Bieg 5km | Carsekt | opłacono |
15 | Tecłaf Adam | Toruń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
16 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg 5km | KUJAWCY RUNNERS | |
17 | Kędziorska Beata | WĄBRZEŹNO | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
18 | Kędziorski Marek | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
19 | Szczechowska Natalia | Brodnica | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
20 | Magrian leszek | Szembekowo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
21 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
22 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
23 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
24 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | Bieg 5km | AZS UMK Toruń | opłacono |
25 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Polska | Bieg 5km | KB Rypin | opłacono |
26 | Łapińska Marta | Grabówiec | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
27 | Rozkosz Wiktor | Płock | Polska | Bieg 5km | PTT Delta | opłacono |
28 | Jażdżyk Konrad | Sierpc | Polska | Bieg 5km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono |
29 | Pasińska Angelika | Chojnice | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
30 | Piasecki Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg 5km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
31 | Sikorska Magdalena | Poznań | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
32 | Stępniewski Michał | Toruń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
33 | Glinojecki Patryk | Augustów | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
34 | Wierzbowski Krzysztof | Nowe Grodziczno | Polska | Bieg 5km | Biegam U Kolesi | opłacono |
35 | Brudnicka Karolina | Sierpc | Polska | Bieg 5km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono |
36 | Zdrojewski Paweł | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 5km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
37 | Aranowski Maciej | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 5km | Fabio Team | opłacono |
38 | Kogut Sławomir | Szafarnia | Polska | Bieg 5km | Kurzętnik Biega | |
39 | Boros Wojciech | Rypin | Polska | Bieg 5km | ||
40 | Białobłocka Ewa | Rypin | Polska | Bieg 5km | Lech Rypin | opłacono |
41 | Tuchalski Marek | Rusinowo | Polska | Bieg 5km | Lech Rypin | opłacono |
42 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
43 | OLEJNICZAK MARIA | SIERPC | Polska | Bieg 5km | TKKF "KUBUŚ" Sierpc | opłacono |
44 | Heyka Piotr | Toruń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
45 | Turalski Marcin | Rypin | Polska | Bieg 5km | RKS Lech Rypin | opłacono |
46 | Spruch Andrzej | Łódź | Polska | Bieg 5km | M. A. Rysie | opłacono |
47 | Gargól Maria | Łódź | Polska | Bieg 5km | M. A. Rysie | opłacono |
48 | Olejnik Sebastian | Karbowo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
49 | Rybiński Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 5km | GTR Golub-Dobrzyń | |
50 | Szpryszyński Marcin | Jasin | Polska | Bieg 5km | ||
51 | Kocięcka Edyta | Olsztyn | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
52 | Krajnik Krystian | Rypin | Polska | Bieg 5km | RKS Lech Rypin | opłacono |
53 | Chojnacka Krystyna | Sierpc ul. Ignacego Paderewskiego 5M 58 | Polska | Bieg 5km | TKKF | opłacono |
54 | Arszyńska Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg 5km | ||
55 | Szytniewski Grzegorz | Grudziądz | Polska | Bieg 5km | ||
56 | Jasińska Patrycja | Skrwilno | Polska | Bieg 5km | Szczutowo biega | opłacono |
57 | Sadowska Kamila | LUBAWA | Polska | Bieg 5km | Lubawa Kocha Biegać | opłacono |
58 | GÓRSKI RADEK GÓRSKI | LUBAWA | Polska | Bieg 5km | Run Goku Team | opłacono |
59 | Końpa Krzysztof Końpa | Brodnica | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
60 | Poczwardowska Anita | Szczutowo | Polska | Bieg 5km | Szczutowo biega | |
61 | Kruszyński Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg 5km | ||
62 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | Bieg 5km | Przebiegli Unisław i Okolice | |
63 | Wisiński Piotr | Szabda | Polska | Bieg 5km | Stowarzyszenie Brodnica Biega | |
64 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Polska | Bieg 5km | RKS Lech Rypin | |
65 | Chełkowski Rafał | Giżycko | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
66 | Agaciak Elżbieta | Rzęczkowo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
67 | Gola Grzegorz | markowo | Polska | Bieg 5km | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
68 | TKACZUK JOLANTA | CHRZĄSTOWO | Polska | Bieg 5km | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
69 | Ostrowska Monika | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | CBR Biega | opłacono |
70 | Zadura Justyna | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
71 | Rybkowski Marcin | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | CBR Biega | opłacono |
72 | Tyburska Elżbieta Tyburska | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | CBR Biega | opłacono |
73 | ALEKSANDROWICZ MAREK | RADOSZKI | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | CBR Biega | |
74 | Rinkel Hubert | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | FASE Szczecin | |
75 | Rzepka Andrzej | Wielki Głęboczek | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Morsy Głęboczek | opłacono |
76 | Kirsz Jakub | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | MKL Toruń | opłacono |
77 | Natański Łukasz | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
78 | Bajan Marek | Szczuka | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
79 | Bajan Marta | Szczuka | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
80 | Kamińska Małgorzata | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
81 | Kamiński Wiesław | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
82 | Klakus Mariusz | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | KP PSP Brodnica | opłacono |
83 | Rupiński Damian | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | TUKAN | |
84 | Bielawski Krzysztof | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | ||
85 | Szczepkowski Tomasz | Szabda | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Stowarzyszenie Brodnica Biega | opłacono |
86 | Wiśniewska Marta | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | SP Szabda | opłacono |
87 | Laskowski Michał | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
88 | Nowatkowska Ewa | Żmijewko | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
89 | Śnieżawska Dorota | Bobrowo | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
90 | Kaczmarek Aleksandra | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | SP Szabda | opłacono |
91 | Bieńkowska Anna | Tomaszewo | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
92 | Folta Miłosz | Bobrowo | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
93 | Makowska Danuta | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono |
94 | Jagusz Ireneusz | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono |
95 | Hekert Olaf | Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Stowarzyszenie Brodnica Biega | opłacono |
96 | Rudzińska Ilona | Podgórz | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | CBR Biega | opłacono |
97 | Konkol Emilia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | opłacono | |
98 | Bajorek Piotr | 87-300 Brodnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Niezrzeszony | opłacono |
99 | Turowski Leszek | Rokitnica | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | CBR Biega | opłacono |
Wyświetleń: 4249