Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans: | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maciejczuk Marta | Folwarki Małe | Polska | Opłata normalna | 10km | opłacono BM | |
2 | Słoma Paweł | Chmielek | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Uniwersytet Rzeszowski | 5km | opłacono BM |
3 | Bartoszuk Gabriel | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | SP 2 Hajnówka | 5km | |
4 | Bartoszuk Anna | HAJNÓWKA | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | SP 2 Hajnówka | 5km | |
5 | Bartoszuk Andrzej | HAJNÓWKA | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | |
6 | Bartoszuk Agnieszka | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | |
7 | Wysocki Andrzej | Skórzec | Polska | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM |
8 | Wilkaniec Maciej | HaJnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Hajnówka Biega | 5km | |
9 | Citko Grażyna | Białystok | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
10 | Dawid Gabriela | Hajnowka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | II LO z DNJB w Hajnówce | 5km | |
11 | Iwaniuk Aleksandra | Hajnowka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | II LO z DNJB w Hajnówce | 5km | |
12 | Łokić Laura | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | SP1 Białystok | 5km | |
13 | Łokić Pola | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | LO XII Białystok | 5km | |
14 | Łokić Izabela | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego | 5km | |
15 | Jankowski Tomasz | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | |
16 | Garski Adam | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | |
17 | Wasiak Aleksander | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | |
18 | Jankowska Wiktoria | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | |
19 | Grygoruk Mirek | hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnówka Biega | 10km | opłacono BM |
20 | Aleksiejuk Angelika | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | |
21 | Aleksiejuk Aneta | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | |
22 | Tomaszewski Wojtek | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | RKB Hajnówka | 5km | opłacono BM |
23 | Stepaniuk Martyna | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | II LO z DNJB w Hajnówce | 5km | |
24 | KOWERDA MAKSYM | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 10km | ||
25 | Iwaniuk Aleksandra | Bielsk Podlaski | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 10km | ||
26 | Marta Galicka | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 10km | opłacono BM | |
27 | Samojlik Jagna | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | II LO z DNJB w Hajnówce | 5km | |
28 | Paczuska Dnuta | Sokołów Podlaski | Polska | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM |
29 | Osakowicz Jarosław | Warszawa | Polska | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 5km | opłacono BM |
30 | Dąbrowska Jadwiga | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | |
31 | Smolińska Małgorzata | Białystok | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | |
32 | Bójko Bogusława | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
33 | Szpilko Mirosława | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
34 | Andrzejuk Martyna | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
35 | Nieciejowski Mariusz | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
36 | Kovtun Ivan | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
37 | Pryczynicz Anna Wiktoria | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
38 | Siewiereniuk Martyna | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
39 | Basiukiewicz Weronika | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
40 | Olesiuk Gabriela | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
41 | Kowalczuk Maria Magdalena | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
42 | Lasota Weronika | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
43 | Plewa Aleksandra | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | |
44 | Sobiczewska Ewa | Siedlce | Polska | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM |
45 | Bajko Szymon | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | II LO z DNJB w Hajnówce | 5km | |
46 | Kurek Krzysztof | Płock | Polska | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 5km | opłacono BM |
47 | ALEKSIEJUK Robert | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | |
48 | chmielewska Milena | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | ||
49 | Lesner Anna | Dobromil | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 10km | opłacono BM | |
50 | Lesner Julianna | Dobromil | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 10km | ||
51 | Waleszko Adam | Warszawa | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
52 | Waleszko Anna | Warszawa | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
53 | Waleszko Andrzej | Warszawa | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
54 | Aleksiejuk Wiktor | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnówka | 5km | opłacono BM |
55 | Ostaszewska Elżbieta | Michałowo | Polska | Opłata normalna | Michałowo | 5km | opłacono BM |
56 | Grygorowicz Katarzyna | Michałowo | Polska | Opłata normalna | Michałowo | 5km | opłacono BM |
57 | Stefaniak Bożena | Białystok | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | |
58 | Pryczynicz Olaf | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Hajnówka | 5km | |
59 | Wroniecka Sylwia | Białowieża | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 10km | opłacono BM | |
60 | mańko rafal | BIELSK PODLASKI | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
61 | Rejowska Agnieszka | Sokołów Podlaski | Polska | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 10km | opłacono BM |
62 | Dejda Piotr | Siedlce | Polska | Opłata normalna | NoWi SIEDLCE | 5km | opłacono BM |
63 | Mikiciuk Krzysztof | Siedlce | Polska | Opłata normalna | NoWi SIEDLCE | 5km | opłacono BM |
64 | Borowska Agnieszka | Bielsk Podlaski | Polska | Opłata normalna | 10km | opłacono BM | |
65 | Siegień Paulina | Czechy Orlanskie | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | |
66 | Romańczuk Agnieszka | Siedlce | Polska | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM |
67 | Nerc Dorota | Rumia | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | NW CZŁAPSKI TEAM | 21.095km | opłacono BM |
68 | Siegień Emilia | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | |
69 | Siegień Zuzanna Jagoda | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | ||
70 | Falkowski Oskar | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | ||
71 | Krzywda Zuzanna | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | ||
72 | Krysztofiak Maja | Hajnówka | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | ||
73 | Borzeszkowska Małgorzata | Wejherowo | Polska | Opłata normalna | 5km | ||
74 | Bojke Olgierd | Wejherowo | Polska | Opłata normalna | 5km | ||
75 | KARANOS Tadeusz | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | RKB Hajnówka | 5km | opłacono BM |
76 | Mazurczak Grażyna | chodów | Polska | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM |
77 | Mazurczak Jakub | Chodów | Polska | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM |
78 | Neumann Jarek | Gdynia | Polska | Opłata normalna | WłóczyKije Gdynia | 21.095km | opłacono BM |
79 | FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF | SIEDLCE | Polska | Opłata normalna | ŚWIADOMI SIEDLCE | 21.095km | opłacono BM |
80 | Rejowski Maurycy | Sokołów Podlaski | Polska | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM |
81 | Wiśniewski Julian | Łyse | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | S. P. Łyse | 5km | |
82 | Wiśniewski Mariusz | Łyse | Polska | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 21.095km | opłacono BM |
83 | Grzelczak Piotr | Suwałki | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | ||
84 | Giemza Barbara | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 5km | opłacono BM |
85 | Kubiak Maria | Rumia | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | |
86 | Kubiak Andrzej | Rumia | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | |
87 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | 10km | opłacono BM |
88 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Opłata normalna | MALINOWE GWIAZDY | 21.095km | opłacono BM |
89 | Słowinska Alicja | Siedlce | Polska | Opłata normalna | Świadomi Siedlce | 5km | opłacono |
90 | Szendzielorz Ilona | Ruda Śląska | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | MALINOWE GWIAZDY | 5km | opłacono BM |
91 | Nowak Piotr | Deskurów | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Uniwersytet Łódzki | 10km | opłacono BM |
92 | Stawarz Lucyna | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | |
93 | Czarnocka Katarzyna | Siedlce | Polska | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 10km | opłacono BM |
94 | Prekurat Marzena | Siedlce | Polska | Opłata normalna | NoWi SIEDLCE | 5km | opłacono BM |
95 | Kowalczuk Adam | Siedlce | Polska | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM |
96 | Adamowicz Andrzej Adamowicz | Łódź | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | |
97 | Suprun Wiktoria | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | |
98 | Tichoniuk Marzena | Hajnówka | Polska | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | |
99 | Ziemska Małgorzata | Sokołów Podlaski | Polska | Opłata normalna | 5km | ||
100 | BORKOWSKI DARIUSZ | SIEDLCE | Polska | Opłata normalna | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | 21.095km | opłacono BM |
Wyświetleń: 13948