Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Dystans: | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wesołowski Marek | Warszawa | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
AQUA-MED KIELCE | |||||||||
2 | Śliwiński Rafał | Kielce | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | AQUA-MED KIELCE | 21.095km | ||||
Avocado Wellness Club | |||||||||
3 | Walawko Mirosław | Warszawa | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Avocado Wellness Club | 5km | opłacono BM | |||
CHODZĘ Z SERcEM | |||||||||
4 | Kwaśny Tomasz | Borki | Opłata normalna | CHODZĘ Z SERcEM | 5km | opłacono BM | |||
5 | Kwaśna Małgorzata | Borki | Opłata normalna | CHODZĘ Z SERcEM | 5km | opłacono BM | |||
Chodzący Białystok | |||||||||
6 | Radecki Artur | Białystok | Opłata normalna | Chodzący Białystok | 10km | opłacono BM | |||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
7 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Face Nordic Walking Team | 5km | opłacono BM | |||
Hajnowskie Kijanki | |||||||||
8 | Giemza Barbara | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 5km | opłacono BM | |||
9 | Denisiuk Julita | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 10km | opłacono BM | |||
10 | Rusinowicz Emilia | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 10km | opłacono BM | |||
11 | Frączek Luiza | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 10km | opłacono BM | |||
12 | Frankowska Anna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 5km | opłacono BM | |||
13 | Zin-Parfieniuk Ewa | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 5km | opłacono BM | |||
14 | Kościuczuk Agnieszka | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 10km | opłacono BM | |||
15 | Plewa Halina | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 10km | opłacono BM | |||
16 | Hajduk Katarzyna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 10km | opłacono BM | |||
17 | Bura Renata | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 10km | opłacono BM | |||
18 | Wysocka Agnieszka | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnowskie Kijanki | 10km | opłacono BM | |||
Hajnówka | |||||||||
19 | Aleksiejuk Wiktor | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnówka | 5km | opłacono BM | |||
20 | Pryczynicz Olaf | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Hajnówka | 5km | ||||
Hajnówka Biega | |||||||||
21 | Wilkaniec Maciej | HaJnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Hajnówka Biega | 5km | ||||
22 | Grygoruk Mirek | hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnówka Biega | 10km | opłacono BM | |||
23 | Artemiuk Eugenia | Czechy Orlańskie 48 | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnówka Biega | 10km | opłacono BM | |||
24 | Artemiuk Eugeniusz | Czechy Orlańskie 48 | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Hajnówka Biega | 21.095km | opłacono BM | |||
II LO z DNJB w Hajnówce | |||||||||
25 | Dawid Gabriela | Hajnowka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | II LO z DNJB w Hajnówce | 5km | ||||
26 | Iwaniuk Aleksandra | Hajnowka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | II LO z DNJB w Hajnówce | 5km | ||||
27 | Stepaniuk Martyna | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | II LO z DNJB w Hajnówce | 5km | ||||
28 | Samojlik Jagna | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | II LO z DNJB w Hajnówce | 5km | ||||
29 | Bajko Szymon | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | II LO z DNJB w Hajnówce | 5km | ||||
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
30 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | 10km | opłacono BM | |||
KS VICTORIA POTĘGOWO | |||||||||
31 | Hryciuk Teresa | Biała Podlaska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | KS VICTORIA POTĘGOWO | 5km | opłacono BM | |||
32 | Hryciuk Waldemar | Biała Podlaska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | KS VICTORIA POTĘGOWO | 5km | opłacono BM | |||
Kijkowa Brać Wieliszew | |||||||||
33 | Zawada Aneta | Wieliszew | Opłata normalna | Kijkowa Brać Wieliszew | 10km | opłacono BM | |||
34 | Świstek Dariusz | Wieliszew | Opłata normalna | Kijkowa Brać Wieliszew | 10km | opłacono BM | |||
35 | Skóra Rafał | Chotomów | Opłata normalna | Kijkowa Brać Wieliszew | 10km | opłacono BM | |||
36 | Świstek-Olszewska Patrycja | Wieliszew | Opłata normalna | Kijkowa Brać Wieliszew | 5km | opłacono BM | |||
37 | Smolik Sylwia | Legionowo | Opłata normalna | Kijkowa Brać Wieliszew | 5km | opłacono BM | |||
Kijowa Brać | |||||||||
38 | Rynkowska Bożena | Wieliszew | Opłata normalna | Kijowa Brać | 10km | opłacono BM | |||
Klub Jedynka | |||||||||
39 | Zielińska Barbara | Łosice | Opłata normalna | Klub Jedynka | 5km | ||||
LO XII Białystok | |||||||||
40 | Łokić Pola | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | LO XII Białystok | 5km | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
41 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Opłata normalna | MALINOWE GWIAZDY | 21.095km | opłacono BM | |||
42 | Szendzielorz Ilona | Ruda Śląska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | MALINOWE GWIAZDY | 5km | opłacono BM | |||
Mazurski dzik | |||||||||
43 | Jaksina Dariusz | Ruciane-nida | Opłata normalna | Mazurski dzik | 10km | opłacono BM | |||
Michałowo | |||||||||
44 | Ostaszewska Elżbieta | Michałowo | Opłata normalna | Michałowo | 5km | opłacono BM | |||
45 | Grygorowicz Katarzyna | Michałowo | Opłata normalna | Michałowo | 5km | opłacono BM | |||
NORDIC SPORT 2021 | |||||||||
46 | Czmoch Marian | Łosice | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | NORDIC SPORT 2021 | 10km | opłacono BM | |||
NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | |||||||||
47 | BORKOWSKI DARIUSZ | SIEDLCE | Opłata normalna | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | 21.095km | opłacono BM | |||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
48 | Osakowicz Jarosław | Warszawa | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 5km | opłacono BM | |||
49 | Kurek Krzysztof | Płock | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 5km | opłacono BM | |||
50 | Nerc Dorota | Rumia | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | NW CZŁAPSKI TEAM | 21.095km | opłacono BM | |||
51 | Wiśniewski Mariusz | Łyse | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 21.095km | opłacono BM | |||
52 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 5km | opłacono BM | |||
53 | Kamianowski Jan | Warszawa | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | NW CZŁAPSKI TEAM | 10km | opłacono BM | |||
54 | Czerwińska anna Czerwińska | Warszawa | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | NW CZŁAPSKI TEAM | 5km NPSR Kat. B | opłacono BM | |||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
55 | BREWCZYŃSKI MARCIN | ŁYSE | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 10km | opłacono BM | |||
NoWi SIEDLCE | |||||||||
56 | Dejda Piotr | Siedlce | Opłata normalna | NoWi SIEDLCE | 5km | opłacono BM | |||
57 | Mikiciuk Krzysztof | Siedlce | Opłata normalna | NoWi SIEDLCE | 5km | opłacono BM | |||
58 | Prekurat Marzena | Siedlce | Opłata normalna | NoWi SIEDLCE | 5km | opłacono BM | |||
NoWi Siedlce | |||||||||
59 | Sobiczewska Ewa | Siedlce | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM | |||
60 | Romańczuk Agnieszka | Siedlce | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM | |||
61 | Mazurczak Grażyna | chodów | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM | |||
62 | Mazurczak Jakub | Chodów | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM | |||
63 | Kowalczuk Adam | Siedlce | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM | |||
64 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | NoWi Siedlce | 10km | opłacono BM | |||
NoWi Siedlce | |||||||||
65 | Wysocki Andrzej | Skórzec | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM | |||
66 | Rejowski Maurycy | Sokołów Podlaski | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM | |||
67 | Czarnocka Katarzyna | Siedlce | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 10km | opłacono BM | |||
68 | Goworek Krzysztof | Siedlce | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | NoWi Siedlce | 10km | opłacono BM | |||
NoWi Siedlce | |||||||||
69 | Szewczak Iwona | Siedlce | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM | |||
70 | Wysocka Magdalena | Skórzec | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 10km | opłacono BM | |||
NoWi Siedlce | |||||||||
71 | Paczuska Dnuta | Sokołów Podlaski | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 5km | opłacono BM | |||
72 | Rejowska Agnieszka | Sokołów Podlaski | Opłata normalna | NoWi Siedlce | 10km | opłacono BM | |||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
73 | Borkowski Leszek | Grabianów | Opłata normalna | NoWi Siedlce - NW Wschód | 10km | opłacono BM | |||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
74 | GEMBUŚ EWA | BLACHOWNIA | Opłata normalna | Nordic Team Częstochowa | 10km | opłacono BM | |||
75 | Plewiński Rafał | Banino | Opłata normalna | Nordic Team Częstochowa | 10km | opłacono BM | |||
PFNW | |||||||||
76 | Frankowska Jolanta | WEJHEROWO | Opłata Członkowie PFNW z opłaconą składką | PFNW | 5km | opłacono BM | |||
PFNW / Plan Bee | |||||||||
77 | Kuryłek Ania | Gdynia | Opłata Członkowie PFNW z opłaconą składką | PFNW / Plan Bee | 5km | opłacono BM | |||
RAKKAR | |||||||||
78 | Puc Hubert | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | RAKKAR | 5km | ||||
79 | Puc Agnieszka | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | RAKKAR | 5km | opłacono BM | |||
RKB Hajnówka | |||||||||
80 | Tomaszewski Wojtek | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | RKB Hajnówka | 5km | opłacono BM | |||
81 | KARANOS Tadeusz | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | RKB Hajnówka | 5km | opłacono BM | |||
S. P. Łyse | |||||||||
82 | Wiśniewski Julian | Łyse | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | S. P. Łyse | 5km | ||||
SP1 Białystok | |||||||||
83 | Łokić Laura | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | SP1 Białystok | 5km | ||||
SP 2 Hajnówka | |||||||||
84 | Bartoszuk Gabriel | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | SP 2 Hajnówka | 5km | ||||
85 | Bartoszuk Anna | HAJNÓWKA | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | SP 2 Hajnówka | 5km | ||||
SP Dubiny | |||||||||
86 | Szaduja - Milko Urszula | Narewka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | SP Dubiny | 5km | opłacono BM | |||
Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | |||||||||
87 | Jankowski Tomasz | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | ||||
88 | Garski Adam | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | ||||
89 | Wasiak Aleksander | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | ||||
90 | Jankowska Wiktoria | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | ||||
91 | Aleksiejuk Angelika | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | ||||
92 | Aleksiejuk Aneta | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Specjalny 0środek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce | 5km NPSR Kat. B | ||||
Szczuczyn A/Wissa | |||||||||
93 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | Opłata normalna | Szczuczyn A/Wissa | 21.095km | opłacono BM | |||
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Jagiełły w Hajnówce | |||||||||
94 | Wrzosek Klaudia | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Jagiełły w Hajnówce | 5km | ||||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
95 | Żytkowski Andrzej | Biała Podlaska | Opłata normalna | TKKF Krzna Biała Podlaska | 5km | ||||
Technikum Leśne w Białowieży | |||||||||
96 | Gawryluk Magda | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Technikum Leśne w Białowieży | 5km | ||||
97 | Wrzosek Weronika | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Technikum Leśne w Białowieży | 5km | ||||
Tradycja | |||||||||
98 | Kulik Sławomir | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Tradycja | 5km | ||||
UTW Hajnówka | |||||||||
99 | Nesteruk Teresa | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW Hajnówka | 5km | ||||
100 | Adamska Irena | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW Hajnówka | 5km | ||||
101 | Janiel Anna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW Hajnówka | 5km | ||||
102 | Malinowska Eugenia | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW Hajnówka | 5km | ||||
103 | Trochimiuk Leontyna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW Hajnówka | 5km | ||||
104 | Kuryło Maria | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW Hajnówka | 5km | ||||
105 | Dawidowska Nina | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW Hajnówka | 5km | ||||
106 | Ławrynowicz Bazyl | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW Hajnówka | 5km | ||||
UTW Hajnówka | |||||||||
107 | Sidoruk Irena | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW Hajnówka | 5km | opłacono BM | |||
UTW w H-ce | |||||||||
108 | Budna Halina Budna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW w H-ce | 5km | opłacono BM | |||
109 | Szwarc Eugenia | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW w H-ce | 5km | opłacono BM | |||
110 | TELENTEJUK Anna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | UTW w H-ce | 5km | opłacono BM | |||
Uniwersytet III Wieku | |||||||||
111 | Fiedoruk Antonina | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Uniwersytet III Wieku | 5km NPSR Kat. A | opłacono BM | |||
112 | Sołościuk Helana | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Uniwersytet III Wieku | 5km NPSR Kat. A | opłacono BM | |||
Uniwersytet Rzeszowski | |||||||||
113 | Słoma Paweł | Chmielek | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Uniwersytet Rzeszowski | 5km | opłacono BM | |||
Uniwersytet Łódzki | |||||||||
114 | Nowak Piotr | Deskurów | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Uniwersytet Łódzki | 10km | opłacono BM | |||
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego | |||||||||
115 | Łokić Izabela | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego | 5km | ||||
Wejherowski Klub Nordic Walking | |||||||||
116 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Wejherowski Klub Nordic Walking | 5km | opłacono BM | |||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
117 | Neumann Jarek | Gdynia | Opłata normalna | WłóczyKije Gdynia | 21.095km | opłacono BM | |||
118 | Nastały Anna | Gdynia | Opłata normalna | WłóczyKije Gdynia | 10km | opłacono BM | |||
119 | Nastały Michał | Gdynia | Opłata normalna | WłóczyKije Gdynia | 10km | opłacono BM | |||
120 | Wons Małgorzata | Gdynia | Opłata normalna | WłóczyKije Gdynia | 5km | opłacono BM | |||
121 | Jabłońska Anna | Gdynia | Opłata normalna | WłóczyKije Gdynia | 10km | opłacono BM | |||
122 | Neumann Kamila | Gdynia | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | WłóczyKije Gdynia | 21.095km | opłacono | |||
123 | Szczepkowska Beata | Gdynia | Opłata Członkowie PFNW z opłaconą składką | WłóczyKije Gdynia | 5km | opłacono | |||
124 | Żygenda Robert | Gdynia | Opłata Członkowie PFNW z opłaconą składką | WłóczyKije Gdynia | 21.095km | opłacono | |||
125 | Burzawa Krzysztof | Gdynia | Opłata Członkowie PFNW z opłaconą składką | WłóczyKije Gdynia | 10km | opłacono | |||
126 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Opłata Członkowie PFNW z opłaconą składką | WłóczyKije Gdynia | 10km | opłacono | |||
127 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Opłata Członkowie PFNW z opłaconą składką | WłóczyKije Gdynia | 10km | opłacono | |||
128 | Kort Monika | Gdynia | Opłata normalna | WłóczyKije Gdynia | 5km | opłacono BM | |||
129 | Bogusław Anna | Gdynia | Opłata normalna | WłóczyKije Gdynia | 21.095km | opłacono BM | |||
XV Koło PZERiI Dywity | |||||||||
130 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | XV Koło PZERiI Dywity | 5km | opłacono BM | |||
Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | |||||||||
131 | Bójko Bogusława | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
132 | Szpilko Mirosława | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
133 | Andrzejuk Martyna | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
134 | Nieciejowski Mariusz | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
135 | Kovtun Ivan | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
136 | Pryczynicz Anna Wiktoria | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
137 | Siewiereniuk Martyna | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
138 | Basiukiewicz Weronika | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
139 | Olesiuk Gabriela | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
140 | Kowalczuk Maria Magdalena | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
141 | Lasota Weronika | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
142 | Plewa Aleksandra | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | 5km | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
143 | Maciejczuk Marta | Folwarki Małe | Opłata normalna | 10km | opłacono BM | ||||
144 | Bartoszuk Andrzej | HAJNÓWKA | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
145 | Bartoszuk Agnieszka | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
146 | Citko Grażyna | Białystok | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
147 | KOWERDA MAKSYM | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 10km | |||||
148 | Iwaniuk Aleksandra | Bielsk Podlaski | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 10km | |||||
149 | Marta Galicka | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 10km | opłacono BM | ||||
150 | Dąbrowska Jadwiga | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
151 | Smolińska Małgorzata | Białystok | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | ||||
152 | ALEKSIEJUK Robert | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
153 | chmielewska Milena | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
154 | Lesner Anna | Dobromil | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 10km | opłacono BM | ||||
155 | Lesner Julianna | Dobromil | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 10km | |||||
156 | Waleszko Adam | Warszawa | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
157 | Waleszko Anna | Warszawa | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
158 | Waleszko Andrzej | Warszawa | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
159 | Stefaniak Bożena | Białystok | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | ||||
160 | Wroniecka Sylwia | Białowieża | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 10km | opłacono BM | ||||
161 | mańko rafal | BIELSK PODLASKI | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
162 | Borowska Agnieszka | Bielsk Podlaski | Opłata normalna | 10km | opłacono BM | ||||
163 | Siegień Paulina | Czechy Orlanskie | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
164 | Siegień Emilia | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
165 | Siegień Zuzanna Jagoda | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
166 | Falkowski Oskar | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
167 | Krzywda Zuzanna | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
168 | Krysztofiak Maja | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
169 | Borzeszkowska Małgorzata | Wejherowo | Opłata normalna | 5km | |||||
170 | Bojke Olgierd | Wejherowo | Opłata normalna | 5km | |||||
171 | Grzelczak Piotr | Suwałki | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
172 | Kubiak Maria | Rumia | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | ||||
173 | Kubiak Andrzej | Rumia | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | ||||
174 | Stawarz Lucyna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
175 | Adamowicz Andrzej Adamowicz | Łódź | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | ||||
176 | Suprun Wiktoria | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
177 | Tichoniuk Marzena | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
178 | Ziemska Małgorzata | Sokołów Podlaski | Opłata normalna | 5km | |||||
179 | Szewczak Wojciech | Siedlce | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
180 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Opłata normalna | 21.095km | opłacono BM | ||||
181 | Łodzińska Anna | Choroszcz | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
182 | Kretowicz Dominika | Choroszcz | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
183 | Szerszunowicz Marysia | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
184 | Szerszunowicz Katarzyna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
185 | Tellos Bartosz | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
186 | Tellos Justyna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
187 | Korsakowski Tadeusz | Krasnopol | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | ||||
188 | Gromotowicz Maciek | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
189 | Dorau Danuta | Gdańsk | Opłata normalna | 21.095km | opłacono BM | ||||
190 | Własiuk Taisa | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
191 | Szaduja Anna | Hajnówka | Opłata normalna | 10km | opłacono BM | ||||
192 | Razin Robert | Krasnopol | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | ||||
193 | Dyderski Mariusz | Wejherowo | Opłata Członkowie PFNW z opłaconą składką | 10km | |||||
194 | Andrzejewska Alina | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 10km | opłacono BM | ||||
195 | Dyderska Joanna | Wejherowo | Opłata Członkowie PFNW z opłaconą składką | 5km | opłacono BM | ||||
196 | Szot Maria | Ujazd | Opłata normalna | 21.095km | opłacono BM | ||||
197 | Bura Grzegorz | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
198 | Bura Hanna | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
199 | Bura Ewa | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
200 | Michałowska Urszula | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
201 | Męczyński Mikołaj | Misie | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
202 | Dominiak Józef Dominiak | Żychlin | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | ||||
203 | Prokopiuk Aleksander | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
204 | Falkowski Maciej | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
205 | WALORYSZAK Barbara | RADZYMIN | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | ||||
206 | WALORYSZAK Andrzej | RADZYMIN | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | ||||
207 | Jakubowska Katarzyna | Lipiny | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
208 | Nowak Marek | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | |||||
209 | Radzikowska Agnieszka | Warszawa | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
210 | Wilson-Trochimczyk Marta | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
211 | Trochimczyk Jarosław | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
212 | Muder Iwona | Łosice | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
213 | Gelmuda Sabina | Warszawa | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
214 | Nalewajko-Iwaniuk Elżbieta | Bielsk Podlaski | Opłata normalna | 10km | opłacono BM | ||||
215 | Zwolan Witold | Warszawa | Opłata normalna | 10km | opłacono BM | ||||
216 | bieryło dariusz | środlesie | Opłata normalna | 21.095km | opłacono BM | ||||
217 | Wojtkiewicz Jarosław | Podkowa Leśna | Opłata normalna | 21.095km | opłacono BM | ||||
218 | Poniatowski Heronim | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
219 | Stulgis Emilia | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
220 | Boreczko Kornelia | Tarnopol | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
221 | Krok Agnieszka | Lipiny | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
222 | Dudzicz Barbara | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
223 | Jędraszko Jacek | Warszawa | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | |||||
224 | Sulecka Gabriela | Świecie | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km NPSR Kat. A | opłacono BM | ||||
225 | Dziedzik Patrycja | Siemianówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
226 | Pianka Krzysztof | Kleosin | Opłata normalna | 21.095km | opłacono BM | ||||
227 | Chilimoniuk Piotr | Jabłonna | Opłata normalna | 21.095km | opłacono BM | ||||
228 | Buszko Helena | Białowieza | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | 5km | opłacono BM | ||||
229 | Shachko Marianna | Wieliszew | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | ||||
230 | Bylak Aleksandra | Suwałki | Opłata normalna | 10km | opłacono BM | ||||
231 | Kiedrowski Włodzimierz | Bydgoszcz | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | ||||
niezrzeszony | |||||||||
232 | Janowicz Dorota | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | niezrzeszony | 5km | opłacono BM | |||
233 | Janowicz Julia | Hajnówka | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | niezrzeszony | 5km | ||||
234 | Rybka Marian | Gręzówka Kolonia 37a | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | niezrzeszony | 5km | opłacono BM | |||
utw | |||||||||
235 | Hrynkiewicz Alina | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | utw | 5km | opłacono BM | |||
ŚWIADOMI SIEDLCE | |||||||||
236 | FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF | SIEDLCE | Opłata normalna | ŚWIADOMI SIEDLCE | 21.095km | opłacono BM | |||
Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce | |||||||||
237 | Rosińska Klaudia | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce | 5km | ||||
238 | Mironczuk Monika | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce | 5km | ||||
239 | Daniluk Katarzyna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce | 5km | ||||
240 | Czyżewski Mirosław | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce | 5km | ||||
241 | Raszkiewicz Angelika | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce | 5km | ||||
242 | Sołowianiuk Urszula | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce | 5km | ||||
243 | Andriejuk Agnieszka | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce | 5km | ||||
244 | Studziński Jarosław | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce | 5km | ||||
245 | Parzych Walentyna | Hajnówka | Opłata dla mieszkańców Powiatu Hajnowskiego | Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce | 5km | ||||
Świadomi Siedlce | |||||||||
246 | Słowinska Alicja | Siedlce | Opłata normalna | Świadomi Siedlce | 5km | opłacono | |||
Żbiki Nordic Walking | |||||||||
247 | jedynak stanisław jedynak | RASZYN | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Żbiki Nordic Walking | 5km | ||||
248 | nowaczyk tomasz | gniezno | Opłata normalna | Żbiki Nordic Walking | 21.095km | ||||
249 | Lewandowski Robert | Błonie | Opłata normalna | Żbiki Nordic Walking | 5km |
Wyświetleń: 13936