Bieg 8km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Mielewczyk Magdalena Charbrowo Polska Bieg 8km Biegający Dietetyk Team opłacono BM
2 Błachnio Jarosław Wicko Polska Bieg 8km Biegający Dietetyk Team opłacono BM
3 Rogala Hanna Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
4 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Polska Bieg 8km Talex Borzytuchom
5 Mrozik -Gliszczynski Andrzej Gniewkowo Polska Bieg 8km opłacono BM
6 Chmielewski Tomasz Barwice Polska Bieg 8km Iron Team Barwice
7 Pawłowski Mariusz Biały Bór Polska Bieg 8km opłacono BM
8 Trzebiatowski Sławek Trzebiatkowa Polska Bieg 8km opłacono BM
9 Kiełtyka Grzegorz Szczecinek Polska Bieg 8km 8-pplot opłacono BM
10 Barton Krystyna Przechlewo Polska Bieg 8km Przechlewo opłacono BM
11 Balakari Temur Szczecinek Polska Bieg 8km Pentathlon Szczecinek
12 Borowski Tomasz Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
13 Grzejda Szymon Miastko Polska Bieg 8km
14 Owśnicki Wojciech Lipnica Polska Bieg 8km opłacono BM
15 Dargas Sebastian Bytów Polska Bieg 8km opłacono BM
16 Burman Tomasz Słupsk Polska Bieg 8km Ananasy z 3Fal opłacono BM
17 Kubiś Paweł Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
18 Mrozik - Gliszczyńska Ewa Gniewkowo Polska Bieg 8km opłacono BM
19 Przybyłowicz Małgorzata Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
20 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie Polska Bieg 8km opłacono BM
21 Polanowska Angelika Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
22 Borowska Teresa Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
23 Pela Olga Toruń Polska Bieg 8km opłacono BM
24 Grzystek Magdalena Sitno Polska Bieg 8km opłacono BM
25 Wróblewski Bartosz Bobolice Polska Bieg 8km KW Żararaka opłacono BM
26 Bania Edward Turowo Polska Bieg 8km opłacono BM
27 Ciżmowska Barbara Kępice Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
28 Rolbiecki Jakub Dziemiany Polska Bieg 8km opłacono BM
29 Kalenik Barbara Szczecinek Polska Bieg 8km Klub Sportowy FIT jest GIT opłacono BM
30 Bruski Michał Bruski Dziemiany Polska Bieg 8km opłacono BM
31 Kloskowska-Górska Magdalena Przodkowo Polska Bieg 8km opłacono BM
32 Kokolska Sandra Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
33 Raddatz Alicja Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
34 Dąbrowska Katarzyna Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
35 Dwulit Dariusz Miastko Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
36 Kostera-Górska Sylwia Czarne Polska Bieg 8km opłacono BM
37 KRYCZKA STANISŁAW MIASTKO Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko
38 Czarny Aleksandra Słupsk Polska Bieg 8km ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
39 Szyc Krystyna Miastko Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
40 Daszewska Magdalena Reda Polska Bieg 8km opłacono BM
41 Daszewska Magdalena Reda Polska Bieg 8km
42 Daszewski Emil Reda Polska Bieg 8km opłacono BM
43 Butowicz Adam Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
44 Błaszczyk Piotr Barwice Polska Bieg 8km opłacono BM
45 Cybulski Robert MIASTKO Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
46 Kmiecik Joanna Starkowo Polska Bieg 8km opłacono BM
47 Hryniewicz Rafał Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
48 Suchanowska Anna Lotyń Polska Bieg 8km Respect lotyń opłacono BM
49 Wroblewski Jerzy Szczecinek Polska Bieg 8km parkrun Szczecinek opłacono BM
50 Rupnik Kamil Darłowo Polska Bieg 8km opłacono BM
51 Chłód Anna Darłowo Polska Bieg 8km opłacono BM
52 Marszałkowski Radosław Czarne Polska Bieg 8km
53 Suproń Izabela Biały Bór Polska Bieg 8km opłacono BM
54 Borzykowski Rafał Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
55 Długa Magdalena Zlotow Polska Bieg 8km Team TERMINATORun opłacono BM
56 Melon Jacek JASTROWIE Polska Bieg 8km Biegam opłacono BM
57 Stankowiak Magdalena Miastko Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
58 Durkalec Karolina Lejkowo3a Polska Bieg 8km opłacono BM
59 Adaszynski Wiesław BOBOLICE Polska Bieg 8km Biegolas koszalin opłacono BM
60 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Polska Bieg 8km ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
61 SALEWSKI JAN GDYNIA Polska Bieg 8km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME


Wyświetleń: 4992

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ