sztafeta męska 4x1000 m sztafeta męska 4x2000 m sztafeta żeńska 4x1000 m

sztafeta męska 4x1000 m

Msc Numer Drużyna Skład sztafety 1 zmiana 2 zmiana 3 zmiana 4 zmiana Meta Pkt.
1 11 18 BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY PIOTROWSKI TOMASZ, PARZYCH MARIUSZ ARDZIEWICZ ANDRZEJ, LEOŃCZUK ANDRZEJ 00:03:06.20 00:03:08.56 00:03:17.36 00:03:01.30 00:12:33.42 40
2 5 21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH KOPACZYŃSKI ARTUR, MOTYKA KAMIL, BRONHART RAFAŁ, NOWAK MARCIN, 00:03:07.84 00:03:17.93 00:03:18.10 00:03:19.19 00:13:03.06 36
3 26 18 PUŁK LOGISTYCZNY CIOŁEK ANDRZEJ, OLBRYŚ PRZEMYSŁAW, KACZKOWSKI KAROL, BORKOWSKI ARKADIUSZ, 00:03:25.61 00:03:21.71 00:03:19.12 00:03:01.92 00:13:08.36 34
4 2 19. BRYGADA ZMECHANIZOWANA KOGUCIUK KONRAD, SOBCZYŃSKI ŁUKASZ, MIKULEC DAMIAN, MAZUREK DANIEL, 00:03:17.25 00:03:28.74 00:03:21.42 00:03:05.39 00:13:12.80 33
5 29 1. WBPANC WARASZAWA WESOŁA ZAWADKA SEBASTIAN, FENSKE JAROSŁAW, OKNIŃSKI MATEUSZ, MŁYNARZ KAMIL, 00:03:07.69 00:03:48.90 00:03:22.22 00:03:10.71 00:13:29.52 32
6 14 9 BWD DG RSZ ZARECKI PAWEŁ, DĄBROWSKI WIKTOR, KOŻYCZKOWSKI EDWARD, FILIPIAK MATEUSZ, 00:03:33.00 00:03:30.05 00:03:16.92 00:03:10.97 00:13:30.94 31
7 24 18 BATALION DOWODZENIA PĄTKOWSKI DAWID, NIEDZIAŁEK TOMASZ (S.ANDRZEJA), MATUSZEWSKI MARCIN, NIEDZIAŁEK TOMASZ 00:03:38.60 00:03:46.13 00:03:21.63 00:03:25.22 00:14:11.58 30
8 20 2 PUŁK SAPERÓW NOWY DWÓR MAZOWIECKI NOWICKI PIOTR, OŁDAK TOMASZ, MŁODZIŃSKI DAMIAN, JABŁOŃSKI SEBASTIAN, 00:03:23.99 00:03:30.02 00:03:53.54 00:03:54.92 00:14:42.47 29
9 8 18 PUŁK PRZECIWLOTNICZY KUSZTYNOWICZ KRZYSZTOF, CYMIŃSKI PIOTR GÓRA DAMIAN, SŁOTWIŃSKI PATRYK 00:03:58.30 00:03:32.04 00:04:03.22 00:03:58.44 00:15:32.00 28
DNF 31 18 PUŁK ARTYLERII/OSPWL DĘBA NOWA DĘBA DURDKA KAMIL, LEDWOŃ SEBASTIAN, TRENDAK KRYSTIAN, ZYGMUNT SEBASTIAN, 00:03:46.03


sztafeta męska 4x2000 m

Msc Numer Drużyna Skład sztafety 1 zmiana 2 zmiana 3 zmiana 4 zmiana Meta Pkt.
1 30 1. WBPANC WARASZAWA WESOŁA KWARTA MACIEJ, WICHLIŃSKI MARCIN, CHILIMONIUK LESZEK, WASIEWICZ KRZYSZTOF, 00:06:54.34 00:06:58.99 00:07:23.54 00:06:12.68 00:27:29.55 40
2 3 19. BRYGADA ZMECHANIZOWANA PAWLAK GRZEGORZ, ADAMCZUK SEBASTIAN, FURMANIK PATRYK, NESTOROWICZ ŁUKASZ 00:06:44.51 00:06:49.64 00:07:19.69 00:06:37.86 00:27:31.70 36
3 6 21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH KUBASIK ŁUKASZ, WAŁOŃ KAMIL, KRUBA MARCIN, WOJDYŁO WOJCIECH, 00:07:17.02 00:07:22.31 00:07:01.31 00:07:22.26 00:29:02.90 34
4 12 18 BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY CAPAŁA MARCIN, BIELAWSKI ANDRZEJ, TROJAN DAWID, SOBUTKA TOMASZ, 00:07:30.76 00:07:41.34 00:07:15.60 00:07:46.86 00:30:14.56 33
5 21 2 PUŁK SAPERÓW NOWY DWÓR MAZOWIECKI ZDUNIAK PAWEŁ, SZCZEPANKOWSKI JAROSŁAW, BAŁANDA MARCIN, KAWALEC DOMINIK, 00:08:12.85 00:08:06.98 00:07:26.90 00:08:12.62 00:31:59.35 32
6 18 2 PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁASZ KAMIL, KLEPACKI MARCIN, MARTYNIUK EMIL, HAŁADYJ PIOTR, 00:07:28.21 00:07:43.40 00:08:21.98 00:08:34.21 00:32:07.80 31
7 15 9 BWD DG RSZ WRÓBLEWSKI MACIEJ, PAWŁOWSKI MATEUSZ, MICHALSKI ARKADIUSZ, KLIMCZAK JACEK, 00:07:34.59 00:08:05.74 00:08:41.01 00:07:54.84 00:32:16.18 30
8 27 18 PUŁK LOGISTYCZNY KOSIŃSKI MARCIN, PIERZCHAŁA PAWEŁ, DOMASZEWSKI DAMIAN, OSIŃSKI RAFAŁ, 00:07:55.89 00:08:22.86 00:08:05.04 00:08:26.10 00:32:49.89 29
9 9 18 PUŁK PRZECIWLOTNICZY KRAWCZUK KAMIL, ZIMEK PATRYK, MUZYKA TOMASZ, GOLEC MACIEJ, 00:08:07.70 00:08:20.10 00:09:14.36 00:09:01.70 00:34:43.86 28
10 23 18 BATALION DOWODZENIA STASIŃSKI PAWEŁ, ORNOCH CEZARY, JAWORSKI PIOTR, KUBAŚ ARKADIUSZ, 00:08:32.31 00:08:47.35 00:08:57.00 00:08:47.25 00:35:03.91 27


sztafeta żeńska 4x1000 m

Msc Numer Drużyna Skład sztafety 1 zmiana 2 zmiana 3 zmiana 4 zmiana Meta Pkt.
1 1 19. BRYGADA ZMECHANIZOWANA MALINOWSKA IZABELA, SZMIT JOANNA, KIC EWELINA, JAKUBCZAK ALEKSANDRA, 00:03:35.86 00:03:44.75 00:03:50.25 00:03:31.67 00:14:42.53 40
2 4 21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH KAUCKA ALICJA, KOZIOŁ EWA, KAŁAMARZ MARZENA, HAYDER KAMILIA, 00:03:45.55 00:04:23.31 00:03:36.89 00:03:43.80 00:15:29.55 36
3 28 1. WBPANC WARASZAWA WESOŁA ŁAZIUK NATALIA, ANTONIUK MARTA, JAWORSKA MARTYNA, WŁODARCZYK PATRYCJA 00:03:58.29 00:04:12.70 00:04:05.15 00:03:45.94 00:16:02.08 34
4 13 9 BWD DG RSZ BUŻAN ANDŻELIKA, IGNASZAK MARTA, POBŁOCKA DOMINIKA, PAPROCKA EWELINA, 00:04:15.30 00:04:28.50 00:04:19.92 00:03:46.30 00:16:50.02 33
5 22 18 BATALION DOWODZENIA PIETRYKA ANNA, GĄSOWSKA ANGELIKA, KUBAŚ MARTA, PILARSKA SANDRA, 00:04:29.66 00:04:24.81 00:04:31.63 00:04:03.37 00:17:29.47 32
6 10 18 BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY SACHARCZUK MICHALINA, SŁOTA KINGA, CIMOCH MAGDALENA, BURACZEWSKA AGNIESZKA, 00:04:10.87 00:04:38.40 00:04:28.38 00:04:40.92 00:17:58.57 31
7 7 18 PUŁK PRZECIWLOTNICZY ZASTĄPIŁO EWELINA, GRESZTA EWELINA, WRÓBEL SYLWIA, ŻURAWICZ AGNIESZKA 00:04:21.68 00:04:43.54 00:04:55.61 00:04:34.67 00:18:35.50 30
8 25 18 PUŁK LOGISTYCZNY KRÓL-SZENK ALICJA, TOMASZEWSKA EWA, PONICTHTERA MONIKA, LASZUK ANNA, 00:04:34.76 00:04:54.68 00:05:37.66 00:04:00.09 00:19:07.19 29
9 19 2 PUŁK SAPERÓW NOWY DWÓR MAZOWIECKI WAWRZYCZEK KAMILA, FIGURSKA JOANNA, DRZEWIECKA ADRIANNA, WITKOWSKA JAGODA, 00:04:09.82 00:04:56.50 00:05:31.17 00:05:03.15 00:19:40.64 28
10 16 2 PUŁK ROZPOZNAWCZY DOWNAR MAGDALENA, ROGALA EWELINA, SAS MARIOLA, MASIARZ ANNA, 00:04:42.23 00:04:32.11 00:05:56.87 00:05:27.90 00:20:39.11 27

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ