Turniej przeznaczony dla pracowników Lasów Państwowych, Parków Narodowych, studentów wydziałów leśnych, uczniów szkół średnich leśnych, osób legitymujących się wykształceniem leśnym, członków sekcji łuczniczych działających przy wydziałach i szkołach średnich leśnych, pracowników Zakładów Usług Leśnych oraz myśliwi nie mający wykształcenia leśnego zrzeszeni w Polskim Związku Łowieckim lub Polskim Stowarzyszeniu Myślistwa Łuczniczego.

Do udziału w VII Mistrzostwach zapraszamy również rodziny Leśników tj. żony, mężów i dzieci leśników pod warunkiem uczestnictwa w mistrzostwach leśnika!

MIEJSCE:    LEŚNY KOMPLEKS PROMOCYJNY „LASY ŚRODKOWOPOMORSKIE” Nadleśnictwo Warcino

OGÓLNE ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS TRWANIA TURNIEJU:

  1. Na terenie zawodów obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania alkoholu
  2. Dla zwiększenia bezpieczeństwa uczestników, w trakcie sesji 3D, poruszanie się po terenie możliwe będzie po wyznaczonych ścieżkach tylko przez zawodników oraz obsługę.
  3. Wymagana ilość strzał – minimum 6
  4. Turniej odbywa się niezależnie od warunków pogodowych.
  5. W przypadku złamania zasad (zwłaszcza nr 1) organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia takiej osoby i automatycznej dyskwalifikacji.

 PROSIMY O WPISYWANIE W MIEJSCU FORMULARZA KLUB-> NAZWĘ NADLEŚNICTWA, PN, SZKOŁE WYŻSZĄ, SZKOŁĘ ŚREDNIĄ, NAZWĘ FIRMY, PZŁ (okręg, KŁ), PBA.

WPISOWE nie będzie POBIERANE W BIURZE ZAWODÓW- prosimy o uregulowanie wpłat za pośrednictwem przelewu na nr konta w terminie do 12 maja 2023 r.

ZWIĄZEK LEŚNIKÓW POLSKICH

 w RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 przy NADLEŚNICTWIE WARCINO

 77-230 Kępice, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11A

 Bank Spółdzielczy w Ustce o. Kępice  40 9315 1043 0042 6741 2000 0010

z dopiskiem Łucznictwo 2023

 
ZAPRASZAMY

VII  EDYCJA MISTRZOSTW ODBEDZIE SIĘ NA TERENIE OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO ,,SOBÓTKA”, OBŁĘŻE 48, 77–230 KĘPICE. CHĘTNYCH, KTÓRZY CHCIELIBY SKORZYSTAĆ Z NOCLEGU PROSI SIĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT z Kępickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji pod nr 696 007 155 lub  na adres @ kosir@kepice.pl

 

MIEJSCE: Ośrodek wypoczynkowy ,,SOBÓTKA”, Obłęże 48, 77 – 230 Kępice.

Organizator: Nadleśnictwo Warcino

Współorganizator:

Związek Leśników Polskich w Rzeczpospolitej Polskiej

Sekcja Łucznicza Koła Leśników- Wydział Leśny i Technologii Drewna w Poznaniu

Wyświetleń: 3809

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ