Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Musz Mikołaj Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP35
2 Holz Franciszek Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Ex Siedlce GDAŃSK
3 Piasecka Matylda Warzno Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
4 Konowalski Antoni Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Ex Siedlce GDAŃSK
5 Sobieraj Aleksandra Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 3
6 Sobieraj Tymon Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Ex Siedlce GDAŃSK
7 Koziara Aleks Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
8 Zwatykanicz Ewa Rumia Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Sp7
9 Makaron Makar Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) UKS 6
10 Betnerowicz Olivier Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Metropolitalna
11 Rapita Filip Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) UKS 6
12 Szadkowska Julia Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) UKS 6
13 Penkala Magdalena Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP84 Gdańsk
14 Bojeński -Piesyk Filip Gdansk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Ex Siedlce GDAŃSK
15 Zasada Wojciech Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
16 Rychter Marta Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Morskie Przedszkole w Gdańsku
17 Rychter Maja Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
18 Kuśmider Kuba Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) UKS 6
19 Kobyliński Michał Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19 Gdańsk
20 Gurdziński Igor Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Ex Siedlce GDAŃSK
21 Zalewski Ksawery Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) UKS 6
22 Rozhkov Vladyslav Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Ex Siedlce GDAŃSK
23 Leżoń Lena Gdansk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 35
24 Gajda Gustaw Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Zespół Przedszkolny 1
25 Gajda Hubert Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) UKS 6
26 Ilasiewicz Krzysztof Gdansk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 14 Gdansk
27 Gębka Arkadiusz Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19 Gdańsk
28 Papaj Ludwik Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
29 Zacharska Liliana Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Przedszkole 67
30 Dubert Franciszek Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Sp 83
31 Dubert Filip Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Sp 83
32 Ostrowska -Woźniak Marysia Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
33 Janeczek WERONIKA Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) AZS AWF GDAŃSK
34 JANECZEK JULIAN GDAŃSK Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Ex Siedlce GDAŃSK
35 Seredziński Jakub Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Ex Siedlce
36 Bach Oliwia Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
37 Bach Olivier Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
38 Wasiłowicz Wiktor Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Ex Siedlce
39 Konopka Lily Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SPMS 94
40 Błażejewski Wojciech Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) szkoła podstawowa nr 8 w Gdańsku
41 Błażejewska Hanna Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) szkoła podstawowa nr 8 w Gdańsku
42 Raszpunda Ada Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) AS Trefl Gdańsk
43 Raszpunda Iga Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) AS Trefl Gdańsk
44 Majewski Sebastian Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19 Gdańsk
45 Sadouski Ivan Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) sp 79 Gdansk
46 Klejnowski Franek Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
47 Olejarczyk Tomasz Pruszcz Gdański Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
48 Olejarczyk Krzysztof Pruszcz Gdański Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
49 Mitygowska Maja Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
50 Socha Małgorzata Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP1 Gdańsk
51 Socha Kamil Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP1 Gdańsk
52 Dobrzeniecki hubert Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
53 Lewandowska Martyna Czaple Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
54 Dambek Tomasz Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19 Gdańsk
55 Dambek Barbara Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19 Gdańsk
56 Kmiecik-Karaban Oliwia Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
57 Rynkiewicz Mikołaj Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 47 Gdańsk
58 REJEK BORYS Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
59 REJEK Bartosz Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
60 Nazim Mateusz Elbląg Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM
61 Streich Maksymilian Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
62 Streich Wiktor Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
63 Szczot Jan Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
64 Szczot Pola Gdansk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
65 Rachfał Nicola Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
66 Rachfał Marco Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
67 Prokopiuk Kacper Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
68 Miłoś Michał Gdynia Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Active Flow
69 Miłoś Karol Gdynia Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Active Flow
70 Gałuszyńska Maja Gdynia Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Active Flow
71 Gałuszyńska Nina Gdynia Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Active Flow
72 Miłoś Iza Gdynia Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Active Flow
73 Kryszylowicz Eryk Szczytno Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
74 Ziomek Jakub Dąbrowa Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Gorillas OCR
75 Ziomek Michał Dąbrowa Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Gorillas OCR
76 Parchem Nikodem Kielno Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Sfora bojano
77 Parchem Zoja Kielno Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Sfora bojano
78 Kuchta Antek Sopot Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Sp 75 Gdańsk
79 Pawłuszek Lena Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
80 Giers Krzysztof Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
81 Połomska Magdalena Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
82 Połomska Helena Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
83 KRUK Liwia Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19
84 Bednarz Agata Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19
85 Bednarz Iga Gdansk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Sp19
86 Przybył Hubert Wronki Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
87 Bohowicz Agata Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19
88 Brahin Platon Gdansk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Szkoła Podstawowa nr 19
89 KALISZ MACIEJ Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19
90 Olefir Lew Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Szkoła Podstawowa Olimpijczyk Gdańsk
91 Darski Dariusz Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
92 Edwards Oliver Rokocin Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
93 Górski Piotr Gdynia Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Sp 34 Gdynia
94 Wierzejski Oliwier Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19
95 Bahinski Artur Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) MFS Gdańsk
96 Pankowski Krystian Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)
97 Kąkol Błażej Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SP 19
98 Barkowski Szymon Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19
99 Wysocka Łucja Gdańsk Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat) Szkoła Podstawowa nr 60
100 Kruk Maja Gdynia Polska Dzieci i młodzież (7-16 lat)


Wyświetleń: 5170

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ