Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szuprycińska Lena | Banino | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
2 | Lewandowska Martyna | Czaple | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
3 | Ziomek Michał | Dąbrowa | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Gorillas OCR | |
4 | Ziomek Jakub | Dąbrowa | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Gorillas OCR | |
5 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
6 | Pskiet Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
7 | Pietruszyński Hubert | Elbląg | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
8 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
9 | Nazim Mateusz | Elbląg | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM | |
10 | Szczot Pola | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
11 | Bojeński -Piesyk Filip | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Ex Siedlce GDAŃSK | |
12 | Leżoń Lena | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 35 | |
13 | Ilasiewicz Krzysztof | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 14 Gdansk | |
14 | Witosławska Weronika | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp 75 MKS Gala | |
15 | Karoń Ignacy | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
16 | Zhuk Mariia | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
17 | Samokhvalova Polina | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ZSP8 | |
18 | Szadejko Natan | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
19 | Brahin Platon | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Szkoła Podstawowa nr 19 | |
20 | Bednarz Iga | Gdansk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp19 | |
21 | Kopeć Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 23 | |
22 | Wanat Anna | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | MMKS Gdańskie Lwy | |
23 | Skwarczyński Kornel | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
24 | Kopeć Agata | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
25 | Frąc Szymon | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
26 | Wanat Aleksandra | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 45 Gdańsk | |
27 | Skwarczyńska Oliwia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
28 | Laszczkowski Michał | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 1 GDAŃSK | |
29 | Laszczkowska Antonina | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 1 GDAŃSK | |
30 | Rzucidło Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
31 | Rzucidło Mateusz | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
32 | Gawino Natan | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Hevelius Szkoła Podstawowa | |
33 | Waleńska Emilia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | 5w | |
34 | Szymańska Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | MMKS Gdańskie Lwy | |
35 | Waleński Franciszek | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | 5w | |
36 | Malona Mateusz | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
37 | Tomczak Tymon | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
38 | Tomczak Teodor | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
39 | Tomczak Tadeusz | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
40 | Olszówka Antonina | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
41 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp75 mks GALA | |
42 | Wróblewska DOROTA | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
43 | Wróblewski Piotr | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
44 | Tyborska Nadia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | IRON KIDS | |
45 | Sobolewski Tymon | Gdańsk | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | |||
46 | Sobolewska Hanna | Gdańsk | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | |||
47 | Panfil Zofia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SPIE Sport Team | |
48 | Rachwał Zuzanna | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Zsp5 | |
49 | Rachwał Antonina | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Zsp5 | |
50 | Rachwał Franciszek | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Zsp5 | |
51 | Kułakowska Emilia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
52 | Łaszewicz Olivier | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Ex Siedlce GDAŃSK | |
53 | Piotrowska Jelonek Beata | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 1 GDAŃSK | |
54 | Piotrowska Jelonek Beata | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 1 GDAŃSK | |
55 | Krysiak Patrycja | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
56 | Kędzierska Hanna | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Morska SP | |
57 | Cucva Emilia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 35 | |
58 | Kędzierska Natalia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Morska SP | |
59 | Pankiewicz Ania | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SPORTOWA POLITECHNIKA | |
60 | Makowski Szymon | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp nr 38 | |
61 | Makowski Filip | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp nr 38 | |
62 | Chojnowska Maja | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
63 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
64 | Przybyszewski Kuba | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
65 | Ziemiański Maciej | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
66 | Kowalski Marcel | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp 12 Gdańsk | |
67 | Kowalski Kasper | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp 12 Gdańsk | |
68 | Kulewitz Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
69 | Łuczak Weronika | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Osm muzyczna | |
70 | Łuczak Faustyna | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Osm muzyczna | |
71 | Węgliński Mikołaj | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
72 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
73 | Gabała Kacper | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
74 | Kitowski Michał | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
75 | Ferenszkiewicz Weronika | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 45 Gdańsk | |
76 | Wawrzkiewicz Olga | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
77 | Kanabaj Viktor | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP nr 85 | |
78 | Jakubiec Gaja | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
79 | Jakubiec Tymon | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
80 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
81 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
82 | Adzhavenko Dmytro | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
83 | Kowalski Kacper | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | szkoła | |
84 | Juśkiewicz Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 19 | |
85 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Szkoła Podstawowa Olimpijczyk Gdańsk | |
86 | Martyś Milena | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp75 mks GALA | |
87 | Martyś Oskar | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp 75 MKS Gala | |
88 | Kuna Piotr | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Szkoła Podstawowa nr 44 | |
89 | Piwkowska Lidia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
90 | Dziedzic Cezary | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
91 | Bukowski Jakub | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
92 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp75 mks GALA | |
93 | Zakrzewska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 80 Gdańsk | |
94 | Ignatiuk Dominic | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | Sp 12 Gdańsk | |
95 | Ignatiuk Jakub | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
96 | Motyka Weronika | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ZSP1 | |
97 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | ||
98 | Matuszak Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 45 Gdańsk | |
99 | Matuszak Karolina | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 45 Gdańsk | |
100 | Witek Kornel | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież (7-16 lat) | SP 80 Gdańsk |
Wyświetleń: 6161