Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wołosz Wiktor | Lelis | Polska | 10 km | Dąbrowski TEAM | |
2 | Zalewski Tomasz | Łomża | Polska | 10 km | ||
3 | Szeligowski Rafał | Łomża | Polska | 10 km | Street Workout Łomża | |
4 | Drężek Daniel | BIAŁOBIEL | Polska | 10 km | ||
5 | Zalewski Marek | Łomża | Polska | 10 km | ||
6 | Przestrzelski Michał | Lomża | Polska | 10 km | Street Workout Łomża | |
7 | Pieńkowski Kamil | Łomża | Polska | 10 km | Street Workout Łomża | |
8 | Korzeniecka beata | Zbójna | Polska | 10 km | LKS Kurpie na Luzie | |
9 | Bielawski Wojciech | Augustów | Polska | 10 km | ||
10 | Sawicki Stanisław | BIAŁYSTOK | Polska | 10 km | ||
11 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | 10 km | ||
12 | Karczmarczyk Jakub | Ostrołęka | Polska | 10 km | Run CREW Ostrołęka | |
13 | Zyskowski Artur | Ostrołęka | Polska | 10 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |
14 | Szydlik Adam | Łomża | Polska | 10 km | Biegamy dla Zdrowia | |
15 | Ostrowski Rafał | LELIS | Polska | 10 km | Akademia Sportowa Lelis | |
16 | Gurzęda Ryszard | Ostrołęka | Polska | 10 km | ||
17 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | 10 km | Ducla Academy Warszawa | |
18 | Suchcicki Radosław | Białobiel | Polska | 10 km | ||
19 | Dymarczyk Sławomir | Lipniki | Polska | 10 km | Huragan Lipniki | |
20 | BAKUŁA JERZY BAKUŁA | LASKOWIEC | Polska | 10 km | UKS Clan Ostrołęka | |
21 | Dulewicz Marcin | Warszawa | Polska | 10 km | ||
22 | Bakuła Wiesław | Wach 140A | Polska | 10 km | ||
23 | Zembrzuski Łukasz | Szczytno | Polska | 10 km | MKS BS PŁOŃSK | |
24 | Białobrzeski Witold | Ostrołęka | Polska | 10 km | LKS Kurpie na Luzie | |
25 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | Polska | 10 km | ||
26 | Grużewski Przemysław | Wygrane | Polska | 10 km | SW Łomża | |
27 | Kwiatkowski Dominik | Ostrołęka | Polska | 10 km | ||
28 | Szabłowski Rafał | Ostrołęka | Polska | 10 km | ||
29 | Szczubełek Waldemar | Ostrołęka | Polska | 10 km | LKS Kurpie na Luzie | |
30 | Bożomańska Elżbieta | Ostrołęka | Polska | 10 km | UKS Clan Ostrołęka | |
31 | Bożomański Tomasz | Ostrołęka | Polska | 10 km | UKS Clan Ostrołęka | |
32 | Tatko Michał | Łomża | Polska | 10 km | ||
33 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | 10 km | so-biebie-gam | |
34 | Grudkowski Tomasz | Szczytno | Polska | 10 km | AKB WTZ SZCZYTNO TROHIM TEAM | |
35 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Polska | 10 km | ||
36 | Wąsiewicz Diana | Łomża | Polska | 10 km | BKStep | |
37 | Wyrwas Tadeusz | Łomża | Polska | 10 km | ||
38 | Olszewski Krzysztof | Olszewo - Borki | Polska | 10 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |
39 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | Polska | 10 km | ||
40 | Ogonowski Jarosław | Ostrołęka | Polska | 10 km | ||
41 | Sierzputowski Artur | Ostrołęka | Polska | 10 km | BBL Ostrołęka | |
42 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | 10 km | GPN | |
43 | Zyśk Arkadiusz | Ławy | Polska | 10 km | KS ARCO Ławy | |
44 | Majewski Zdzisław | Rzekuń | Polska | 10 km | ||
45 | Dulewicz Dariusz | Drogoszewo | Polska | 10 km | ||
46 | ROPIAK Ryszard | MYSZYNIEC | Polska | 10 km | KURPIE Myszyniec | |
47 | Szczyglewski Marcin | Rydzewo | Polska | 10 km | ||
48 | Chrzanowska Monika | Nowa Wieś wschodnia | Polska | 10 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |
49 | Pędzich Waldemar | Szafarczyska | Polska | 10 km | Starostwo Powiatowe Ostrołęka | |
50 | Pędzich Marianna | Szafarczyska | Polska | 10 km | LKS Kurpie na Luzie | |
51 | Pazio Jakub | Ostrołęka | Polska | 10 km | Góral z Mazur Running Team / BBL Ostrołęka | |
52 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | Polska | 10 km | AMZ ~ Aktywnie Morsowo Zdrowo | |
53 | Skowroński Michał | Ostrołęka | Polska | 10 km | Następny Krok TEAM | |
54 | Ambroziak Anna | Ostrołęka | Polska | 10 km | ||
55 | Ptak Damian | Łomża | Polska | 10 km | WIOŚ ŁOMŻA | |
56 | Regulski Dariusz | Ostrołęka | Polska | 10 km | RUMET - Ostrołęka | |
57 | Korsak Grzegorz Korsak | Ostrołęka | Polska | 10 km | UKS ,,Clan'' | |
58 | Chojnowski Michał | Łomża | Polska | 10 km | ||
59 | Madrak Jarosław | Ostrołęka | Polska | 10 km | ||
60 | Ostrowska Angelika Ostrowska | Lelis | Polska | 10 km | Akademia Sportowa LELIS | |
61 | Stolarczyk Krzysztof | Ziomek | Polska | 10 km | ||
62 | Dulewicz Daniel | Ostrołęka | Polska | 10 km | ||
63 | Gaczkowski Grzegorz | Rydzewo | Polska | 10 km | LKS Kurpie na Luzie | |
64 | Grabowski Łukasz | Rydzewo | Polska | 10 km |
Wyświetleń: 1840