Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Malcharek Alicja Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
2 Koczy Igor Lyski Polska FORMUŁA FUN&KIDS FIT MORE RYBNIK opłacono BM
3 Yalova Elżbieta Katowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
4 Knaś Bartłomiej Kryry Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
5 Menżyk Filip Goczałkowice Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
6 Krosny Franciszek Pawłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS Sportbaza opłacono BM
7 Tkaczenko Szymon Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
8 Czubak Jan Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
9 Czubak Maciej Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
10 Mikołajec Mateusz Pszczyna Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
11 Mikołajec Martyna Pszczyna Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
12 Mikołajec Jerzy Pszczyna Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
13 Kazoń Liliana Pawłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
14 Kazoń Igor Pawłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
15 Macura-Cieślak Franciszek Skoczów Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
16 Wróblewski Leon Świętochłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
17 Wróblewski Marcin Świętochłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
18 Budnik Arkadiusz Gołkowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
19 Jarosz Franciszek Pawlowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
20 Łazarz Laura Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
21 Frysz Alan Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
22 Frysz Szymon Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
23 Kubasiak Weronika Strumień Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
24 Pisarek Adam Pawłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
25 Dawidowicz Oliwia Zebrzydowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
26 Dawidowicz Anna Zebrzydowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
27 godziek oliwier warszowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
28 godziek mikołaj warszowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
29 Myszak Joanna Wodzisław Śl Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
30 Karwot Dawid Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
31 Fuc Anna Jastrzebie zdroj Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
32 Karwot Paulina Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
33 Stanula Antoni Pawłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS SP opłacono BM
34 Jarosz Joanna Rybnik Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
35 Jarosz Julia Rybnik Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
36 Jarosz Magdalena Rybnik Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
37 Mroczkowska Lila Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
38 Mroczkowski Michał Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
39 Klimek Szymon Pawłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
40 Szybowicz Michał Bielsko-Biała Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
41 Rupniewski Filip Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS Rupiki opłacono BM
42 Rupniewski Jakub Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS Rupiki opłacono BM
43 Rupniewska Anna Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS Rupiki opłacono BM
44 Nazdryna-Platnitskaya Sasza Bielsko-Biała Białoruś FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
45 Krzemień Piotr Strumień Polska FORMUŁA FUN&KIDS Fikajtki opłacono BM
46 Krzemień Filip Strumień Polska FORMUŁA FUN&KIDS Fikajtki opłacono BM
47 Krzemień Ewa Strumień Polska FORMUŁA FUN&KIDS Fikajtki opłacono BM
48 Krzemień Kajetan Strumień Polska FORMUŁA FUN&KIDS Fikajtki opłacono BM
49 Skupień -Odon Jacek Jastrzębie Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS - opłacono BM
50 Odon Jarosław Jastrzębie Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS - opłacono BM
51 Skupień -Odon Bianca Pawłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS - opłacono BM
52 Nowak Franciszek Wodzisław Śląski Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
53 Kałuża Zofia Bielsko-Biała Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
54 Kałuża Zuzanna Bielsko-Biała Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
55 Wolny Lena Studzionka Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
56 Zontek Julian Jaworze Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
57 Iskrzycki Jakub Jaworze Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
58 Szydłowska Liliana Pawłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
59 Chojnacki Marcin Skoczów Polska FORMUŁA FUN&KIDS Mrówki Team opłacono BM
60 Chojnacka Małgosia Skoczów Polska FORMUŁA FUN&KIDS Mrówki Team opłacono BM
61 Chojnacka Maja Skoczów Polska FORMUŁA FUN&KIDS Mrówki Team opłacono BM
62 Kochel Maja Świętochłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
63 Kochel Oliwia Ruda Śląska Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
64 Kochel Łukasz Ruda Śląska Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
65 Szkoda Jan Ruda Śląska Polska FORMUŁA FUN&KIDS SOCIOS SILESIA opłacono BM
66 Szkoda Dariusz Ruda Śląska Polska FORMUŁA FUN&KIDS SOCIOS SILESIA opłacono BM
67 Dawidowicz Nikola Zebrzydowice FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
68 Dawidowicz Andrzej Zebrzydowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
69 Janiszewski Cyprian Pawłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono
70 Janiszewska Ewelina Pawłowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono
71 Gach Dawid Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
72 Rupniewski Przemysław Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
73 Bystroń Tymoteusz Gołkowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS Szkoła podstawowa opłacono BM
74 Barchański Filip Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
75 Musiołek Pieretti Antônio Zebrzydowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS Pieretti opłacono BM
76 Musiołek Pieretti Anita Zebrzydowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS Pieretti opłacono BM
77 Musiołek Pieretti Alícia Zebrzydowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS Pieretti opłacono BM
78 Pieretti Mauricio Zebrzydowice Brazylia FORMUŁA FUN&KIDS Pieretti opłacono BM
79 Musiołek Pieretti Iwona Zebrzydowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS Pieretti opłacono BM
80 Krosny Stanisław Golasowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS Team Kros opłacono BM
81 Krosny Jan Golasowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS Team Kros opłacono BM
82 Krosny Magdalena Golasowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS Team Kros opłacono BM
83 Krosny Piotr Golasowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS Team Kros opłacono BM
84 Czech Antoni Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
85 Czech Patryk Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
86 Buryba Szymon Jejkowice Polska FORMUŁA FUN&KIDS FIT MORE RYBNIK opłacono BM
87 Bańczyk Franciszek Łazy Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
88 Bańczyk Antoni Łazy Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
89 Bańczyk Maciej Łazy Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
90 Bańczyk Katarzyna Łazy Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
91 Bańczyk Krzysztof Łazy Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
92 Stawicka-Wolny Anna Studzionka Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
93 Wojdat Robert Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS Drużyna Szpiku opłacono BM
94 Burliga Franciszek Pszczyna Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
95 Burliga Gabriel Pszczyna Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
96 Ryguła Karolina Pszczyna Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
97 Ryguła Hubert Pszczyna Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
98 Barchański Paweł Jastrzębie-Zdrój Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
99 Kloc Igor Żory Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM
100 Popiel Daniel Skoczów Polska FORMUŁA FUN&KIDS opłacono BM


Wyświetleń: 12049

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ