Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej | |||||||||
1 | Mroczyński Paweł | Poznań | Start | 16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line | ||||
AG-Tri Team Rumia | |||||||||
2 | Wasiek Mirosław | Gdynia | Start w piance | AG-Tri Team Rumia | opłacono on-line | ||||
AWFiS Gdańsk | |||||||||
3 | Kasza Jakub | Sopot | Start | AWFiS Gdańsk | opłacono on-line | ||||
AZS AWFIS GDAŃSK | |||||||||
4 | Pakulski Milosz | Banino | Start | AZS AWFIS GDAŃSK | opłacono on-line | ||||
AZS PG Masters | |||||||||
5 | Nadolski Adam | Gdańsk | Start | AZS PG Masters | opłacono on-line | ||||
6 | Reuter Tomasz | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | AZS PG Masters | opłacono on-line | ||||
AZS UWM Olsztyn | |||||||||
7 | Jednaszewski Mikołaj | Olsztyn | Start w piance | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line | ||||
BURSZTYNOWE STOPY REFLEKSOLOGIA | |||||||||
8 | Pakura Karolina | Gdańsk | Start | BURSZTYNOWE STOPY REFLEKSOLOGIA | |||||
Bałtyckie Foki Hokej Podwodny | |||||||||
9 | Piotrowska Marta | Gdynia | Start | Bałtyckie Foki Hokej Podwodny | opłacono on-line | ||||
Chłopy z Mazur | |||||||||
10 | Frąckowiak Mateusz Frąckowiak | Gdynia | Start | Chłopy z Mazur | opłacono on-line | ||||
Chłopy z Mazur | |||||||||
11 | Trędowski Paweł | Jedwabno | Start | Chłopy z Mazur | opłacono on-line | ||||
Delfin Gdynia | |||||||||
12 | Wasilewko Wiktoria | Gdynia | Start | Delfin Gdynia | opłacono on-line | ||||
13 | Żochowska Liliana | Gdynia | Start | Delfin Gdynia | opłacono on-line | ||||
Dziadek Rocha | |||||||||
14 | Ciepluch Zbigniew | Kielce | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Dziadek Rocha | |||||
Euro Styl | |||||||||
15 | Jagodziński Tomasz | Czaple | Start w piance | Euro Styl | opłacono on-line | ||||
16 | Choinski Michal | Gdansk | Start w piance | Euro Styl | opłacono on-line | ||||
Euro Styl | |||||||||
17 | Pacek Marcin | Gdynia | Start w piance | Euro Styl | |||||
EvoTriathlon | |||||||||
18 | Danielewicz Michał | Gdańsk | Start w piance | EvoTriathlon | opłacono on-line | ||||
Fanclub Dużych Cycusiów | |||||||||
19 | Prokopczuk Paweł | Gdańsk | Start w piance | Fanclub Dużych Cycusiów | opłacono on-line | ||||
Fieldstat Team | |||||||||
20 | Buksztynowicz Jonasz | Bełchatów | Start | Fieldstat Team | opłacono on-line | ||||
Fighting Runners | |||||||||
21 | Lewandowska Magdalena | Sopot | Start w piance - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
Foki z Zatoki / XTrack.com | |||||||||
22 | Mańkucki Marcin | Różyny | Start | Foki z Zatoki / XTrack.com | opłacono on-line | ||||
Gdański Uniwersytet Medyczny | |||||||||
23 | Stecki Jędrzej | Gdynia | Start | Gdański Uniwersytet Medyczny | opłacono on-line | ||||
Gdyńskie WOPR | |||||||||
24 | Suski Robert | Gdynia | Start | Gdyńskie WOPR | opłacono on-line | ||||
Gdyńskie centrum sportu | |||||||||
25 | Lubiński Kamil | Gdynia | Start | Gdyńskie centrum sportu | opłacono on-line | ||||
Grupa Pływacka Gdynia Masters | |||||||||
26 | Gorbaczow Dariusz | Wejherowo | Start | Grupa Pływacka Gdynia Masters | opłacono on-line | ||||
Góral Swim | |||||||||
27 | Kocjan Karol | Gdańsk | Start | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
28 | Stelmach Krzysztof | Gdańsk | Start | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
29 | Szymanowska-Pancer Agnieszka | Gdańsk (80-298) | Start | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
30 | Martewicz Marta | Gdańsk | Start | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
31 | Sobina Kornelia | Gdańsk | Start | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
32 | Chylińska Katarzyna | Gdańsk | Start | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
33 | Michalewicz Nataliya | Gdańsk | Start | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
34 | Przeździak-Stelmach Anna | Gdańsk | Start | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
35 | Rychlińska Joanna | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
36 | Saniewski Radosław | Olsztyn | Start | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
37 | Ziemianin Kamil | Gdańsk | Start | Góral Swim | opłacono on-line | ||||
Kaszuby biegają | |||||||||
38 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Start | Kaszuby biegają | opłacono on-line | ||||
Klub rekreacyjno sportowy Pegaz Sopot | |||||||||
39 | Kaus Łukasz | Sopot | Start | Klub rekreacyjno sportowy Pegaz Sopot | |||||
40 | Schliewe Adrian | Sopot | Start | Klub rekreacyjno sportowy Pegaz Sopot | opłacono on-line | ||||
Kolonia Prabuty | |||||||||
41 | Kośka Tomasz | Sopot | Start w piance - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Kolonia Prabuty | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
42 | Szymański Artur | Gdańsk | Start | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
Lopezy | |||||||||
43 | Kreps Krzysztof Kreps | Gdańsk | Start | Lopezy | opłacono on-line | ||||
MIR-PIB/Strefa Pływania Gdynia | |||||||||
44 | Jakubowski Marek | Gdynia | Start | MIR-PIB/Strefa Pływania Gdynia | opłacono on-line | ||||
Malborskie Morsy | |||||||||
45 | Mazurowska Patrycja | Elbląg | Start | Malborskie Morsy | opłacono on-line | ||||
46 | Witkowski Albert | Nowy Staw | Start | Malborskie Morsy | opłacono on-line | ||||
Masakra Champions | |||||||||
47 | Kulas Jakub | Gdynia | Start w piance | Masakra Champions | opłacono on-line | ||||
Masters Olsztyn | |||||||||
48 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Start | Masters Olsztyn | opłacono on-line | ||||
Morsy Gdynia | |||||||||
49 | Suszyńska Anna | Morsy Gdynia | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Morsy Gdynia | |||||
Mosir sopot | |||||||||
50 | Krassowski Cyprian | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Mosir sopot | opłacono on-line | ||||
51 | Krassowska Milena | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Mosir sopot | opłacono on-line | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
52 | Bohdziewicz Barbara | Gdańsk | Start | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
53 | Cimoszko Piotr | Gdańsk | Start | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
54 | Bykiewicz Janusz | Suchy Dwór | Start | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
55 | Zwoliński Mieczysław | Gdańsk Zaspa | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Niezrzeszony | |||||
56 | BORKOWSKI KRZYSZTOF | SUCHY DWÓR | Start | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
OPEN WATER TEAM SOPOT | |||||||||
57 | Kubiak Aleksandra | Reda | Start | OPEN WATER TEAM SOPOT | opłacono on-line | ||||
58 | Mazur Mirela | Gdynia | Start | OPEN WATER TEAM SOPOT | opłacono on-line | ||||
59 | ZIELIŃSKI JAREK | SOPOT | Start | OPEN WATER TEAM SOPOT | opłacono on-line | ||||
OWST | |||||||||
60 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Start | OWST | opłacono on-line | ||||
61 | Sikora Mariola | Gdynia | Start | OWST | opłacono on-line | ||||
Open Water Team Sopot | |||||||||
62 | Girtler Anna | Gdańsk | Start | Open Water Team Sopot | opłacono on-line | ||||
63 | Kikolski Wojciech | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Open Water Team Sopot | opłacono on-line | ||||
64 | Lewandowski Marcin | Gdańsk | Start | Open Water Team Sopot | opłacono on-line | ||||
PORTA DRZWI / CTS | |||||||||
65 | WOŹNIAK jacek woźniak | Gdańsk | Start w piance | PORTA DRZWI / CTS | opłacono on-line | ||||
Partnersi Swimmers | |||||||||
66 | Dubiella Adam | Gdańsk | Start w piance | Partnersi Swimmers | opłacono on-line | ||||
Pływak | |||||||||
67 | Janowicz Paweł | Gdańsk | Start | Pływak | |||||
Pływanie Trójmiasto | |||||||||
68 | Kołodziejczyk-Kotasińska Milena | Gdynia | Start | Pływanie Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
RKS CHUWDU | |||||||||
69 | Stukan Łukasz | Morąg | Start w piance | RKS CHUWDU | opłacono on-line | ||||
S.Karaś TRI/SWIM team | |||||||||
70 | Cybowski Bartosz | Gdańsk | Start | S.Karaś TRI/SWIM team | opłacono on-line | ||||
SP29Leonardo | |||||||||
71 | Liszka Krzysztof Liszka | Gdańsk | Start | SP29Leonardo | |||||
SP48 | |||||||||
72 | Gacka Zuzanna | Gdynia | Start | SP48 | opłacono on-line | ||||
SWIM WILD | |||||||||
73 | Palmi-Kukiełko Diana | Wejsuny | Start | SWIM WILD | opłacono on-line | ||||
74 | Palmi-Kukiełko Mieszko | Wejsuny | Start | SWIM WILD | opłacono on-line | ||||
SamaJa | |||||||||
75 | Dybała-Makurat Dagna | LĘBORK | Start | SamaJa | opłacono on-line | ||||
Sea team of Neptune | |||||||||
76 | Bajda Piotr | Połczyno | Start | Sea team of Neptune | opłacono on-line | ||||
Smaruj Na Trening | |||||||||
77 | Domagała Marek | Gdańsk | Start | Smaruj Na Trening | opłacono on-line | ||||
Sopocki Klub Morsów | |||||||||
78 | Lipczynski Jacek | Sopot | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Sopocki Klub Morsów | |||||
79 | Żyra Monika | Gdańsk | Start | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
80 | Małkowski Tomasz | Gdańsk | Start | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
81 | Bławat Michał | Gdańsk | Start | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
82 | Pruński Wojciech | Gdynia | Start | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
Sopot Morsy | |||||||||
83 | cieślińska karolina | gdynia | Start | Sopot Morsy | opłacono on-line | ||||
Strefa Pływania Gdynia | |||||||||
84 | WACHOWSKI Ryszard | Gdynia | Start | Strefa Pływania Gdynia | opłacono on-line | ||||
85 | Wróblewska Magdalena | Gdynia | Start w piance | Strefa Pływania Gdynia | opłacono on-line | ||||
86 | Kowalska Agata | GDYNIA | Start | Strefa Pływania Gdynia | opłacono on-line | ||||
Stylistyczne Uchybienia | |||||||||
87 | Dajuk Łukasz | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Stylistyczne Uchybienia | opłacono on-line | ||||
Swimmy | |||||||||
88 | Izak Wojciech | Krynica Morska | Start | Swimmy | opłacono on-line | ||||
Swimmy | |||||||||
89 | Roman Monika | Warszawa | Start | Swimmy | opłacono on-line | ||||
TEAM KARAŚ | |||||||||
90 | Bistron Alan | Płońsk | Start w piance | TEAM KARAŚ | opłacono on-line | ||||
Tata Rocha | |||||||||
91 | Ciepluch Mariusz | Reda | Start | Tata Rocha | opłacono on-line | ||||
Tri-Team Rumia | |||||||||
92 | Ciepluch Roch | Reda | Start | Tri-Team Rumia | opłacono on-line | ||||
Tri Ladies | |||||||||
93 | Łukawska Agnieszka | Gdańsk | Start | Tri Ladies | opłacono on-line | ||||
Tri Talent Team | |||||||||
94 | Kisielewski Michał | Sopot | Start w piance - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Tri Talent Team | opłacono on-line | ||||
95 | Zwara Julia | Gdańsk | Start w piance | Tri Talent Team | opłacono on-line | ||||
TriWawa | |||||||||
96 | Orzeszek Piotr | Sopot | Start | TriWawa | opłacono on-line | ||||
Trójmiejska Akademia Triathlonu | |||||||||
97 | Tomczak Tymon | Gdańsk, pow. Gdańsk | Start w piance | Trójmiejska Akademia Triathlonu | opłacono on-line | ||||
98 | Mazur Kajetan | Gdańsk | Start | Trójmiejska Akademia Triathlonu | opłacono on-line | ||||
Tyskie Sinice | |||||||||
99 | Szczepaniak Jan | Tychy | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Tyskie Sinice | |||||
UKS 7 Sopot | |||||||||
100 | Matylla Mateusz | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | UKS 7 Sopot | opłacono on-line | ||||
UKS Delfin Legionowo | |||||||||
101 | Fajdasz Andrzej | Legionowo | Start | UKS Delfin Legionowo | opłacono on-line | ||||
102 | Rapacki Piotr | Legionowo | Start | UKS Delfin Legionowo | opłacono on-line | ||||
103 | Rapacki Jakub | Legionowo | Start | UKS Delfin Legionowo | opłacono on-line | ||||
UKS Manta Warszawa Włochy | |||||||||
104 | Nowak Dobromir | Warszawa | Start | UKS Manta Warszawa Włochy | opłacono on-line | ||||
UKS NEPTUN GDAŃSK | |||||||||
105 | Nowak Nina | Gdańsk | Start | UKS NEPTUN GDAŃSK | opłacono on-line | ||||
106 | Nawrocka Wiktoria | Gdańsk | Start | UKS NEPTUN GDAŃSK | opłacono on-line | ||||
UKS RUCH GRUDZIĄDZ | |||||||||
107 | MALINOWSKA Martyna | Grudziądz | Start | UKS RUCH GRUDZIĄDZ | opłacono on-line | ||||
UKS Wodniacy Garczyn | |||||||||
108 | Frankowski Stanisław | Kościerzyna | Start - osoby powyżej 65 roku życia | UKS Wodniacy Garczyn | |||||
UKS Żoliborz/SP65/Warszawa | |||||||||
109 | Milancej Elżbieta | Warszawa | Start | UKS Żoliborz/SP65/Warszawa | opłacono on-line | ||||
Zimny Patrol | |||||||||
110 | Zdrojowy Daniel | Warszawa | Start | Zimny Patrol | opłacono on-line | ||||
Zoeller Tech | |||||||||
111 | Kubiak Maciej | Reda | Start | Zoeller Tech | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
112 | Wojna hubert | RUMIA | Start | opłacono on-line | |||||
113 | Lach Agnieszka | Olsztyn | Start | opłacono on-line | |||||
114 | Żuk Jakub | Warszawa | Start w piance | opłacono on-line | |||||
115 | Busko Zosia | Charbrowo | Start | opłacono on-line | |||||
116 | Busko Roman | Charbrowo | Start | opłacono on-line | |||||
117 | Goralewski Jakub | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
118 | Dutkiewicz Sławek | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
119 | Gwarda Paweł | Ełk | Start | opłacono on-line | |||||
120 | Sobieski Nikodem | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
121 | Woronik-Deskiewicz Urszula | Włocławek | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
122 | Boryna Jarek | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
123 | Karcz Tomasz | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
124 | Jesionowski Jakub | Banino | Start | opłacono on-line | |||||
125 | PORUBA TOMASZ | SOPOT | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
126 | Nowak Michał | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
127 | Lewańczyk-Nowak Małgosia | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
128 | Furchel Sławomir | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
129 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
130 | Nawrocki Przemysław | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
131 | Nawrocka Aleksandra | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
132 | Grabarczyk Magdalena | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
133 | Skrzydłowska-Kołodziej Dorota | Chojnów | Start | opłacono on-line | |||||
134 | Lewandowska Ida | Chojnów | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
135 | Kołodziej Miłosz | Chojnów | Start | opłacono on-line | |||||
136 | Bołtuć Małgorzata | Wrocław | Start | opłacono on-line | |||||
137 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
138 | Popławski Krzesimir | Sopot | Start w piance - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
139 | Wasilewko Maciej | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
140 | Gochowski Marek | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
141 | Pakuła Oskar | Gdynia | Start w piance | opłacono on-line | |||||
142 | Dzioba Michał | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
143 | Dejworek Artur | Sopot | Start w piance | opłacono | |||||
144 | Wasielewski Michał | Poznań | Start | opłacono on-line | |||||
145 | morawska renata | sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
146 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Start | opłacono on-line | |||||
147 | Kułakowski Artur | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
148 | Pawlik Michal | Stavager | Start | opłacono on-line | |||||
149 | Chodyniecka Katarzyna | Sopot | Start w piance - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
150 | Głuchowski Jędrzej | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
151 | Rokita Michał | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
152 | Wykrzykowska Zofia | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
153 | Matusiak vel Matuszewski Tobiasz | Olsztyn | Start | opłacono on-line | |||||
154 | Bogucki Marcin | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
155 | Olszówka Jan | Gdańska | Start | ||||||
156 | Olszówka Małgorzata | Gdanska | Start | ||||||
157 | Fediuk Karol | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
158 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
159 | Schmidt Beata | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
160 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
161 | Bogusz Ariel | Wrocław | Start | opłacono on-line | |||||
162 | Podolak Konrad | Gdynia | Start w piance | opłacono on-line | |||||
163 | Lankauf Krystian | Wejherowo | Start | opłacono on-line | |||||
164 | Pieniążkiewicz Monika | Gdańsk | Start w piance | opłacono on-line | |||||
165 | Sawicki Sergiej | GDYNIA | Start | opłacono on-line | |||||
166 | Pękul Wiktor | Warszawa | Start | opłacono on-line | |||||
167 | Sobieski Jan | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
168 | Czynsz Aleksander | Reda | Start w piance | opłacono on-line | |||||
169 | olszówka jerzy | GDAŃSK | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
170 | Zadedyurin Yevgeny | Gdańsk | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
171 | Kolincio Kamil | Gdansk | Start | opłacono on-line | |||||
172 | Antolak Alicja | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
173 | WAŚNIEWSKI Rafał | ELBLĄG | Start | opłacono on-line | |||||
174 | Kamzelewski Michał | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
175 | STANISZEWSKI JACEK | Sopot | Start | opłacono on-line | |||||
176 | Dankowski Tomasz | Gdansk | Start w piance | opłacono on-line | |||||
177 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
178 | Orlikowski wieslaw | Tuchola | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
179 | Antoniewski Przemyslaw | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
180 | Chmielińska Asia | Rotmanka | Start | opłacono on-line | |||||
181 | Formańska Dagmara | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
182 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
183 | Kawczyńska Magdalena | Gdańsk | Start w piance | opłacono on-line | |||||
184 | Trojanowska Katarzyna | Gdańsk | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
185 | Zakrzewska Marlena | Gdańsk | Start w piance | opłacono on-line | |||||
186 | Karcz Piotr | GDAŃSK | Start w piance | opłacono on-line | |||||
187 | Kozaryn Radoslaw | Gdansk | Start | opłacono on-line | |||||
188 | Łuczak Mikołaj | Poznań | Start | opłacono on-line | |||||
189 | Haponik Artur | Warszawa | Start | opłacono on-line | |||||
190 | Wilkowski Leszek | gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
191 | Warsza Piotr | Warszawa | Start | opłacono on-line | |||||
192 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
193 | Lipiński Zygmunt Lipiński | Karwia | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
194 | Ławrynowicz Tomasz | Swarożyn | Start | opłacono on-line | |||||
195 | Falkenberg Jarosław | Łódź | Start w piance | opłacono on-line | |||||
196 | Wrzosek Daniel | Sopot | Start | opłacono on-line | |||||
197 | Bogusz Waldemar | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
198 | Prager Maciej Prager | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
199 | Benisz Michał | Warszawa | Start | opłacono on-line | |||||
bbl | |||||||||
200 | Jelnicka Anna | GDAŃSK | Start | bbl | opłacono on-line | ||||
brak | |||||||||
201 | Pietrzyk Dawid | Olsztyn | Start | brak | opłacono on-line | ||||
202 | Szota Janina | Olsztyn | Start | brak | opłacono on-line | ||||
203 | Lewandowski Jakub | Tarnowskie Góry | Start | brak | opłacono on-line | ||||
204 | Polaczuk Wlodek | Gdansk | Start w piance | brak | opłacono on-line | ||||
205 | Narkiewicz Łukasz Narkiewicz | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | brak | opłacono on-line | ||||
206 | MOTYL Celebryta Filmowy Gdańsk ŁUKASZ | GdAŃSK POMORSKIE | Start | brak | |||||
bulwargdynia | |||||||||
207 | Stępiński Krzysztof | Gdynia | Start | bulwargdynia | opłacono on-line | ||||
lucythesweetest | |||||||||
208 | Nietupski Marcin | Gdańsk | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | lucythesweetest | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9285