Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASICS FRONTRUNNER POLAND | |||||||||
1 | Kąkol Kacper | Gdynia | Start | ASICS FRONTRUNNER POLAND | opłacono on-line | ||||
AZS AWFIS GDAŃSK | |||||||||
2 | Pakulski Milosz | Banino | Start | AZS AWFIS GDAŃSK | opłacono on-line | ||||
AZS Politechnika Gdansk | |||||||||
3 | Reuter Tomasz | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | AZS Politechnika Gdansk | opłacono on-line | ||||
AZS UWM Olsztyn | |||||||||
4 | Jednaszewski Mikołaj | Olsztyn | Start w piance | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line | ||||
Active Age | |||||||||
5 | Ponarad Magdalena | Lubowidz | Start w piance | Active Age | opłacono on-line | ||||
AeroSzala | |||||||||
6 | Gorzkowski Marek | Warszawa | Start | AeroSzala | opłacono on-line | ||||
BALTIC COLD BEAST #GWSCTeam | |||||||||
7 | Kabelis Aleksandra | Gdynia | Start | BALTIC COLD BEAST #GWSCTeam | opłacono on-line | ||||
Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego | |||||||||
8 | Bobryk-Kopcińska Karolina | Kolobrzeg | Start | Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego | opłacono on-line | ||||
9 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Start | Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego | opłacono on-line | ||||
Bertrand Okna Trek Gdynia | |||||||||
10 | Hoppe Mateusz | Gdansk | Start w piance | Bertrand Okna Trek Gdynia | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
11 | Smyk Sławomir | Rumia | Start | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
CTS | |||||||||
12 | Drapella Dariusz | Gdansk | Start - osoby powyżej 65 roku życia | CTS | |||||
Delfin Gdynia | |||||||||
13 | Żochowska Liliana | Gdynia | Start | Delfin Gdynia | opłacono on-line | ||||
Dembińscy Team | |||||||||
14 | Dembińska Daria | Rokietnica | Start | Dembińscy Team | opłacono on-line | ||||
15 | Dembiński Marek | Rokietnica | Start | Dembińscy Team | opłacono on-line | ||||
EZA | |||||||||
16 | Młynarczyk Filip | Gdańsk | Start | EZA | opłacono on-line | ||||
Gdynia Masters | |||||||||
17 | Drążkiewicz Zuzanna | Gdynia | Start | Gdynia Masters | opłacono on-line | ||||
Gdyńskie Centrum Sportu | |||||||||
18 | Lubiński Kamil | Gdynia | Start | Gdyńskie Centrum Sportu | opłacono on-line | ||||
GÓRAL SWIM | |||||||||
19 | Michałkiewicz Łukasz | Gdańsk | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line | ||||
20 | Martewicz Marta | Gdańsk | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line | ||||
21 | Beszczyński Marek | Gdańsk | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line | ||||
22 | Rychlińska Joanna | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | GÓRAL SWIM | opłacono on-line | ||||
23 | Ziemianin Kamil | Gdańsk | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line | ||||
24 | Przeździak-Stelmach Anna | Gdańsk | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line | ||||
25 | Michalewicz Nataliya | Gdańsk | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line | ||||
26 | Kowalczyk Martyna | Gdańsk | Start w piance | GÓRAL SWIM | opłacono on-line | ||||
27 | Sobina Kornelia | Gdańsk | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line | ||||
28 | Saniewski Radosław | Olsztyn | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line | ||||
K.P. Żaglica Poznań | |||||||||
29 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Start w piance | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line | ||||
KKS Kalisz Sekcja Pływacka | |||||||||
30 | Figaszewska Natalia | Pleszew | Start | KKS Kalisz Sekcja Pływacka | opłacono on-line | ||||
KMP w Sopocie | |||||||||
31 | Pieniążkiewicz Monika | Gdańsk | Start w piance | KMP w Sopocie | opłacono on-line | ||||
KS Posnania | |||||||||
32 | Dembiński Oliwier | Rokietnica | Start w piance | KS Posnania | opłacono on-line | ||||
K S Sokół Zblewo | |||||||||
33 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Start w piance - osoby powyżej 65 roku życia | K S Sokół Zblewo | |||||
KS Zahartowani Ełk | |||||||||
34 | Stańczuk Oliwia | Ełk | Start | KS Zahartowani Ełk | opłacono on-line | ||||
35 | Kumiszcza Grzegorz | Ełk | Start | KS Zahartowani Ełk | opłacono on-line | ||||
36 | Mielech Eryk | Bogusze | Start | KS Zahartowani Ełk | opłacono on-line | ||||
Kaszuby biegają | |||||||||
37 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Start | Kaszuby biegają | opłacono on-line | ||||
Klub Rekreacyjno Sportowy Pegaz Sopot | |||||||||
38 | Schliewe Adrian | Sopot | Start | Klub Rekreacyjno Sportowy Pegaz Sopot | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | |||||||||
39 | Smól Łukasz | Kartuzy | Start | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line | ||||
Kluge Team | |||||||||
40 | Waśniewska Martyna | Elbląg | Start | Kluge Team | opłacono on-line | ||||
Kryształy | |||||||||
41 | Czyczel Adam | Sopot | Start | Kryształy | opłacono on-line | ||||
42 | Urbanowski Łukasz | Gdynia | Start w piance | Kryształy | opłacono on-line | ||||
43 | Grelewicz Mikołaj | Gdynia | Start w piance | Kryształy | opłacono on-line | ||||
MKK PST MISTRAL LĘBORK | |||||||||
44 | Krawiec Paweł | Lębork | Start | MKK PST MISTRAL LĘBORK | opłacono on-line | ||||
MTP Kormoran Olsztyn | |||||||||
45 | Chodań Maciej | Olsztyn | Start | MTP Kormoran Olsztyn | opłacono on-line | ||||
46 | Jabłońska Natalia | Olsztyn | Start | MTP Kormoran Olsztyn | opłacono on-line | ||||
Masakra Champions | |||||||||
47 | Kulas Jakub | Gdynia | Start w piance | Masakra Champions | opłacono on-line | ||||
Masters Olsztyn | |||||||||
48 | Lach Agnieszka | Olsztyn | Start | Masters Olsztyn | opłacono on-line | ||||
49 | Lagowska Justyna | Olsztyn | Start | Masters Olsztyn | opłacono on-line | ||||
50 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Start | Masters Olsztyn | opłacono on-line | ||||
Misja Plywanie | |||||||||
51 | Bortnik Anton | Białystok | Start | Misja Plywanie | opłacono on-line | ||||
Morsy Gdynia | |||||||||
52 | Suszyńska Anna | Morsy Gdynia | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Morsy Gdynia | |||||
Neon Team | |||||||||
53 | Grzelak Michał Grzelak | Warszawa (Wawer) | Start | Neon Team | opłacono on-line | ||||
54 | Grzelak Michał | Warszawa (Wawer) | Start | Neon Team | |||||
55 | Dziąg Anna | Warszawa | Start w piance | Neon Team | opłacono on-line | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
56 | Zadedyurin Yevgeny | Gdańsk | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Niezrzeszony | |||||
57 | Koperski Andrzej | Berlin | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Niezrzeszony | |||||
OWST | |||||||||
58 | Sikora Mariola | Gdynia | Start | OWST | opłacono on-line | ||||
Odobenus | |||||||||
59 | Dinudis Andrzej | Wrocław | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Odobenus | |||||
60 | Powszek Paweł | Wrocław | Start | Odobenus | opłacono on-line | ||||
61 | Wilkosz Piotr | Wrocław | Start | Odobenus | opłacono on-line | ||||
Open Water Team Sopot | |||||||||
62 | Kikolski Wojciech | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Open Water Team Sopot | opłacono on-line | ||||
63 | Szulc-Kryzel Aleksandra | Gdynia | Start | Open Water Team Sopot | opłacono on-line | ||||
Open Water Team Sopot | |||||||||
64 | Mazur Mirela | Gdynia | Start | Open Water Team Sopot | opłacono on-line | ||||
POLQUALITY | |||||||||
65 | Filip Arkadiusz | Gdynia | Start | POLQUALITY | |||||
RKS CHUWDU | |||||||||
66 | Stukan Łukasz | Morąg | Start w piance | RKS CHUWDU | |||||
SamaJa | |||||||||
67 | Dybała-Makurat Dagna | LĘBORK | Start | SamaJa | opłacono on-line | ||||
Sea team of Neptune | |||||||||
68 | Bajda Piotr | Połczyno | Start | Sea team of Neptune | opłacono on-line | ||||
Sebastian Karaś TriSwim Team | |||||||||
69 | Cybowska Anna | Gdansk | Start w piance | Sebastian Karaś TriSwim Team | opłacono on-line | ||||
70 | Cybowski Bartosz | Gdańsk | Start | Sebastian Karaś TriSwim Team | opłacono on-line | ||||
Sopocki Klub Morsów | |||||||||
71 | Małkowski Tomasz | Gdańsk | Start | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
72 | Żyra Monika | Gdańsk | Start | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
73 | Lipczynski Jacek | Sopot | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Sopocki Klub Morsów | |||||
74 | Pruński Wojciech | Gdynia | Start | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
Strefa Pływania Gdynia | |||||||||
75 | Kowalska Agata | GDYNIA | Start w piance | Strefa Pływania Gdynia | opłacono on-line | ||||
Stylistyczne Uchybienia | |||||||||
76 | Dajuk Łukasz | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Stylistyczne Uchybienia | opłacono on-line | ||||
Swimmy | |||||||||
77 | Roman Monika | Warszawa | Start | Swimmy | opłacono on-line | ||||
Tata Rocha | |||||||||
78 | Ciepluch Mariusz | Reda | Start | Tata Rocha | opłacono on-line | ||||
Toruń Multisport Team | |||||||||
79 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Start | Toruń Multisport Team | opłacono on-line | ||||
Tri-Team Rumia | |||||||||
80 | Ciepluch Roch | Reda | Start | Tri-Team Rumia | opłacono on-line | ||||
TriDzioba | |||||||||
81 | Dzioba Michał | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | TriDzioba | opłacono on-line | ||||
Tri Talent Team | |||||||||
82 | Kisielewski Michał | Sopot | Start w piance - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Tri Talent Team | opłacono on-line | ||||
TriWawa | |||||||||
83 | Orzeszek Piotr | Sopot | Start | TriWawa | opłacono on-line | ||||
Trójmiejska Akademi Triathlonu | |||||||||
84 | Skierka Magdalena | Gdańsk | Start | Trójmiejska Akademi Triathlonu | opłacono on-line | ||||
85 | Mazur Adam | Gdańsk | Start | Trójmiejska Akademi Triathlonu | opłacono on-line | ||||
86 | Kajetan Mazur | Gdansk | Start | Trójmiejska Akademi Triathlonu | opłacono on-line | ||||
Trójmiejska Akademia Triathlonu | |||||||||
87 | Tomczak Tymon | Gdańsk | Start | Trójmiejska Akademia Triathlonu | opłacono on-line | ||||
UKS Butterfly Łomża | |||||||||
88 | Balkiewicz Ignacy | Łomża | Start | UKS Butterfly Łomża | opłacono on-line | ||||
89 | Szerszun Kornelia | Łomża | Start | UKS Butterfly Łomża | opłacono on-line | ||||
UKS Manta Warszawa | |||||||||
90 | Nowak Dobromir | Warszawa | Start | UKS Manta Warszawa | |||||
UKS NEPTUN GDAŃSK | |||||||||
91 | Nawrocka Wiktoria | Gdańsk | Start | UKS NEPTUN GDAŃSK | opłacono on-line | ||||
UKS Neptun Gdańsk | |||||||||
92 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Start | UKS Neptun Gdańsk | opłacono on-line | ||||
UKS Siódemka Sopot | |||||||||
93 | Pachnik Szymon | Sopot | Start | UKS Siódemka Sopot | opłacono on-line | ||||
UKS Wodniacy Garczyn | |||||||||
94 | Frankowski Stanisław | Kościerzyna | Start - osoby powyżej 65 roku życia | UKS Wodniacy Garczyn | |||||
UKS Żoliborz Warszawa | |||||||||
95 | MILANCEJ ELŻBIETA | WARSZAWA | Start | UKS Żoliborz Warszawa | opłacono on-line | ||||
Warsaw Masters Team | |||||||||
96 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Start | Warsaw Masters Team | opłacono on-line | ||||
97 | Czupryn Wojciech | Warszawa | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Warsaw Masters Team | |||||
Warta Poznań | |||||||||
98 | Kędzior Mateusz | Poznań | Start | Warta Poznań | opłacono on-line | ||||
Wopr | |||||||||
99 | Rokicki Paweł | Warszawa | Start | Wopr | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
100 | Bratosiewicz Piotr | Warsaw | Start w piance | opłacono on-line | |||||
101 | Kułakowski Artur | Gdańsk | Start | ||||||
102 | Filipiak Mikołaj | Sopot | Start | opłacono on-line | |||||
103 | Wnuk Krzysztof | Sopot | Start | opłacono on-line | |||||
104 | Krassowski Cyprian | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
105 | Krassowska Milena | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
106 | MALICKI PATRYK | Dębogórze | Start w piance | opłacono on-line | |||||
107 | Felchner Jan | Wejherowo | Start | opłacono on-line | |||||
108 | Ziomkowska Paulina | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
109 | BORKOWSKI KRZYSZTOF | SUCHY DWÓR | Start | opłacono on-line | |||||
110 | Rajski Artur | Sieradz | Start | opłacono on-line | |||||
111 | Skosolas Janusz | Mosty | Start w piance | opłacono on-line | |||||
112 | Włodarczak Magdalena | Warszawa | Start | opłacono on-line | |||||
113 | Sawicki Sergiej | GDYNIA | Start | opłacono on-line | |||||
114 | Gwarda Paweł | Ełk | Start | opłacono on-line | |||||
115 | Furchel Sławomir | Sopot | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
116 | Zygmunciak Krzysztof | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
117 | Szalast Karolina | Rumia | Start | opłacono on-line | |||||
118 | Skibiński Michał | Kłodawa | Start w piance | opłacono on-line | |||||
119 | Schmidt Beata | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
120 | Stankiewicz Katarzyna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
121 | Torbiak Sebastian | Rumia | Start | opłacono on-line | |||||
122 | Osys Oskar | Gdańsk | Start w piance | opłacono on-line | |||||
123 | WILLMA ANDRZEJ | KWIDZYN | Start | opłacono on-line | |||||
124 | Fediuk Karol | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
125 | Głuchowski Jędrzej | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
126 | WAŚNIEWSKI Rafał | ELBLĄG | Start | opłacono on-line | |||||
127 | Lindecki Jarosław | Góra | Start | opłacono on-line | |||||
128 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
129 | Nawrocka Aleksandra | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
130 | Lasota Damian | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
131 | Bławat Michał | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
132 | Konopka Mateusz | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
133 | Różalski Radosław | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
134 | olszówka jerzy | GDAŃSK | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
135 | Adamowicz Ewa | Sopot | Start w piance - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
136 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Start | opłacono on-line | |||||
137 | Bołtuć Małgorzata | Wrocław | Start | opłacono on-line | |||||
138 | Bortnik Pavel | Warsaw | Start | opłacono on-line | |||||
139 | Budzisz Szymon | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
140 | Zielińska Alicja | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
141 | Wojna hubert | RUMIA | Start | opłacono on-line | |||||
142 | Hinz Tomasz | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
143 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Start w piance | opłacono on-line | |||||
144 | Wykrzykowska Zofia | Sopot | Start | opłacono on-line | |||||
145 | Żuk Jakub | Warszawa | Start w piance | opłacono on-line | |||||
146 | Stadlewski Michał | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
147 | Szota Janina | Olsztyn | Start | opłacono on-line | |||||
148 | Szewczyk Piotr | Radom | Start | opłacono on-line | |||||
149 | Smajkiewicz Anna | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
150 | Jewasińska Agnieszka | Gdynia | Start | ||||||
151 | Gajewski Stefan | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
152 | Matusiak vel Matuszewski Tobiasz | Olsztyn | Start | opłacono on-line | |||||
153 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
154 | Sobieszczyk Miroslaw | Paryz | Start | opłacono on-line | |||||
155 | Pawełek Krzysztof | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
156 | Drużyńska Genowefa | Ruda Śląska | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
157 | Wett Oliwia | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
158 | Szczesny Andrzej | Sauensiek | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
159 | Szarmacher Artur | Działdowo | Start | opłacono on-line | |||||
160 | Lipiński Zygmunt Lipiński | Karwia | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
161 | Ławrynowicz TOMASZ | Swarożyn | Start | opłacono on-line | |||||
162 | Noga Paweł | Radom | Start | ||||||
163 | Szczepankiewicz Mateusz | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
164 | Dejworek Artur | Sopot | Start w piance | opłacono | |||||
165 | Zwoliński Mieczysław | Gdańsk Zaspa | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
166 | Kubiak Mariusz | Żory | Start | opłacono on-line | |||||
167 | Skrzynski Marek | Zukowo | Start w piance | opłacono on-line | |||||
168 | Skrzynska Agnieszka | Zukowo | Start w piance | opłacono on-line | |||||
169 | Kolincio Kamil | Gdansk | Start | opłacono on-line | |||||
170 | STANISZEWSKI JACEK | Sopot | Start | opłacono on-line | |||||
171 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
172 | Kotecka Anna | Poznań | Start | opłacono on-line | |||||
173 | Orlikowski wieslaw | Tuchola | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
174 | Chmielińska Asia | Rotmanka | Start | opłacono on-line | |||||
175 | Mazerant Maciej Mazerant | 90-413 | Start | opłacono on-line | |||||
176 | Grzelczak Tomasz | Środa Wielkopolska | Start | opłacono on-line | |||||
177 | Trojanowska Katarzyna | Gdańsk | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
178 | Os Iwo | Sopot | Start | opłacono on-line | |||||
179 | Pękul Adam | Warszawa | Start | opłacono on-line | |||||
180 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
181 | Boinska Magdalena | Leszno | Start | opłacono on-line | |||||
182 | Bogusz Waldemar | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
bbl | |||||||||
183 | Jelnicka Anna | Gdańsk | Start | bbl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7958