Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kulas Jakub | Gdynia | Polska | Start | Masakra Champions | opłacono on-line |
2 | Kwidziński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
3 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Grupa Piotra | opłacono on-line |
4 | Chmiel Krzysztof | Bolszewo | Polska | Start w piance | Luk-Connect TRI TEAM | opłacono on-line |
5 | Stasiak Krzysztof | Sopot | Polska | Start w piance | 3 City Adventure | opłacono on-line |
6 | Nadolski Adam | Gdańsk | Polska | Start | AZS PG Masters | opłacono on-line |
7 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Start | Kaszuby biegają | opłacono on-line |
8 | Fediuk Karol | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
9 | Rościszewski Paweł | Tuchom | Polska | Start w piance | Luk-Connect TRI TEAM | opłacono on-line |
10 | Pakuła Oskar | Gdynia | Polska | Start w piance | opłacono on-line | |
11 | Brokowski Piotr | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
12 | Sobieski Nikodem | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
13 | Strączek Emilia | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
14 | Gajdowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start | Góral Swim | opłacono on-line |
15 | Apollo Szymon | Łapino Górne | Polska | Start | opłacono on-line | |
16 | Dajuk Łukasz | Sopot | Polska | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Stylistyczne Uchybienia | opłacono on-line |
17 | Roman Monika | Warszawa | Polska | Start | Swimmy | opłacono on-line |
18 | Dutkiewicz Sławek | Sopot | Polska | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |
19 | Rościszewska Julia | Tuchom | Polska | Start w piance | Luk-Connect TRI TEAM | opłacono on-line |
20 | Klammer Marcin | Warszawa | Polska | Start w piance | opłacono on-line | |
21 | Meyer Łukasz | Luzino | Polska | Start w piance | Luk-Connect TRI TEAM | opłacono on-line |
22 | Janowicz Paweł | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
23 | Gafka Waldemar | Wejherowo | Polska | Start w piance | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono on-line |
24 | Martewicz Marta | Gdańsk | Polska | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line |
25 | Bejnar Katarzyna | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
26 | Miziarski Paweł | Rumia | Polska | Start | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono on-line |
27 | Brzeski Adam | Wejherowo | Polska | Start w piance | Luk-Connect TRI TEAM | opłacono on-line |
28 | Morawczyński Ignacy | Gdańsk | Polska | Start w piance | opłacono on-line | |
29 | Rafalak Grzegorz | Kosakowo | Polska | Start w piance | Luk-Connect TRI TEAM | opłacono on-line |
30 | ROMANIAK PIOTR | ZAKOPANE | Polska | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line |
31 | Gorbaczow Jacek | Gdańsk | Polska | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line |
32 | Dembiński Oliwier | Rokietnica | Polska | Start w piance | Dembińscy Team | opłacono on-line |
33 | Waldman Michał | Gdańsk | Polska | Start w piance | Wariacik team | opłacono on-line |
34 | Morawczyński Paweł | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
35 | Schmidt Beata | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
36 | Dubiel Wiktor | Gdańsk | Polska | Start | żabianka | opłacono on-line |
37 | Dubiel Liliana | Gdańsk | Polska | Start | żabianka | opłacono on-line |
38 | Różalski Radosław | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
39 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
40 | Ziomkowska Paulina | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
41 | Kujawińska Anna | Gdańsk | Polska | Start w piance | AZS PG Masters | opłacono on-line |
42 | Girtler Anna | Gdańsk | Polska | Start | Open Water Team Sopot | opłacono on-line |
43 | Czaja Krzysztof | Sopot | Polska | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |
44 | Konkel Aneta | Gdańsk | Polska | Start w piance | AZS PG Masters | opłacono on-line |
45 | Lasota Damian | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
46 | Rokita Michał | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
47 | Furchel Sławomir | Sopot | Polska | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |
48 | Chodań Maciej | Olsztyn | Polska | Start | MTP Kormoran Olsztyn | opłacono on-line |
49 | Gwarda Paweł | Ełk | Polska | Start | opłacono on-line | |
50 | Konopka Mateusz | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
51 | Woronik-Deskiewicz Urszula Woronik-Deskiewicz | Włocławek | Polska | Start - osoby powyżej 65 roku życia | ||
52 | Choinski Michal | Gdansk | Polska | Start w piance | opłacono on-line | |
53 | Cybowska Anna | Gdansk | Polska | Start w piance | Sebastian Karaś Tri Swim Team | opłacono on-line |
54 | Cybowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Start | Sebastian Karaś Tri Swim Team | opłacono on-line |
55 | Radko Tomasz | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
56 | Gajewski Stefan | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
57 | Krawiec Paweł | Cewice | Polska | Start | MKK PST MISTRAL LĘBORK | opłacono on-line |
58 | Sawicki Sergiej | GDYNIA | Polska | Start | opłacono on-line | |
59 | Fąferek Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start | AZS PG Masters | opłacono on-line |
60 | Frankowski Dawid | Sopot | Polska | Start | Sekcja pływacka AWF Gdańsk | opłacono on-line |
61 | Kocjan Karol | Gdańsk | Polska | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line |
62 | Stukan Łukasz | Morąg | Polska | Start w piance | RKS CHUWDU | opłacono on-line |
63 | Kryzel Patryk | Gdynia | Polska | Start | Open Water Team Sopot | opłacono on-line |
64 | Stadnyk Oleksandr | Poznań | Polska | Start | opłacono on-line | |
65 | Kalitkina Olha | Poznań | Polska | Start w piance | opłacono on-line | |
66 | Zurawski Artur | Warszawa | Polska | Start w piance | Gastro Farma Warszawa | opłacono on-line |
67 | Liszewski Jolanta | Gdansk | Polska | Start | opłacono on-line | |
68 | Stecki Jędrzej | Gdynia | Polska | Start | Gdański Uniwersytet Medyczny | opłacono on-line |
69 | Karcz Tomasz | Sopot | Polska | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | opłacono on-line | |
70 | Wilkowski Leszek | gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
71 | Martyka Oliwia | Gdynia | Polska | Start w piance | opłacono on-line | |
72 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Start | Toruń Multisport Team | opłacono on-line |
73 | Pruszyńska Marlena | Tczew | Polska | Start | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line |
74 | Gratkiewicz Tomasz | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
75 | Małkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
76 | Brodowska Kamilla | Gdynia | Polska | Start w piance | Strefa Pływania Gdynia | opłacono on-line |
77 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
78 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | Start | opłacono on-line | |
79 | Nowak Jerzy | Zielona Góra | Polska | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Piekarnia Cichej Kobiety | |
80 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | TriDzioba | opłacono on-line |
81 | Szota Janina | Olsztyn | Polska | Start | opłacono on-line | |
82 | Kujawiński Robert | Gdańsk | Polska | Start | EvoTriathlon | opłacono on-line |
83 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | AZS PG Masters | opłacono on-line |
84 | Adamiak Marcin | Gdynia | Polska | Start | Malwin | opłacono on-line |
85 | Rokicki Paweł | Warszawa | Polska | Start | WOPR | opłacono on-line |
86 | Beszczyński Marek | Gdańsk | Polska | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line |
87 | Rychlińska Joanna | Sopot | Polska | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | GÓRAL SWIM | opłacono on-line |
88 | Lipczyński Jacek | Sopot | Polska | Start - osoby powyżej 65 roku życia | Sopocki Klub Morsów | |
89 | Danielewicz Michał | Gdańsk | Polska | Start w piance | EvoTriathlon | opłacono on-line |
90 | Wardziński Marcin | Gdańsk | Polska | Start | GÓRAL SWIM | opłacono on-line |
91 | czerep cezary | skowarcz | Polska | Start | Domo Team | opłacono on-line |
92 | Skulicz Aga | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
93 | Kanawka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
94 | Nietupski Marcin | Gdańsk | Polska | Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką | Maria | opłacono on-line |
95 | Groblewski Kuba | Warszawa | Polska | Start | opłacono on-line | |
96 | Drapella Dariusz | Gdansk | Polska | Start - osoby powyżej 65 roku życia | CTS | |
97 | Piotrowska Marta | Gdynia | Polska | Start | Bałtyckie Foki Hokej podwodny | opłacono on-line |
98 | Młynarczyk Filip | Gdańsk | Polska | Start | EZA | opłacono on-line |
99 | Pieniążkiewicz Monika | Gdańsk | Polska | Start w piance | KMP w Sopocie | opłacono on-line |
100 | Lankauf Krystian | Wejherowo | Polska | Start | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8232