Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jabłońska Marta Bytom Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
2 Rus Marta Sławków Polska Bieg Główny ok.10 km Sławków opłacono BM
3 Szastak Damian Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Harpagan Sosnowiec
4 Karczewska-Rączka Justyna Siemianowice Śląskie Polska Bieg Główny ok.10 km Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono BM
5 Krupa-Szczęsny Izabela Krupa-Szczęsny Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
6 Zdrzałek Alicja Tarnowskie Góry Polska Marsz NW ok. 7 km NORDIC SPORT 2021 opłacono BM
7 Ramczewski Łukasz Katowice Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
8 Muszyński Tomasz Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Teatr Zagłębia opłacono BM
9 SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW 42-224 Częstochowa Polska Marsz NW ok. 7 km Nordic Team Częstochowa opłacono BM
10 Bagińska Dorota Sławków Polska Marsz NW ok. 7 km Sławkowskie Włóczykije opłacono BM
11 Bartoszek Tomasz Katowice Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono BM
12 Cyrus Bogdan Strzebiń Polska Marsz NW ok. 7 km NORDIC SPORT 2021 opłacono BM
13 Sychla Natalia Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
14 Kaczor Krzysztof Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
15 Grochal Michał Filipowice Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
16 STILLER KAROL Kusięta Polska Marsz NW ok. 7 km Podkowa Janów opłacono BM
17 Mieszczak Krzysztof Oświęcim Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
18 Wiecheć Agnieszka Oświęcim Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
19 Jakubski Jakub Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
20 Obukowicz Michał Warszawa Polska Bieg Główny ok.10 km Emilia Ankiewicz Team opłacono BM
21 Kowalik Karolina Paniówki Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono BM
22 Gorzkowski Jacek Chruszczobród Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono BM
23 Zawisz Weronika Sławków Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono
24 Semper Tomasz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
25 Żero Sebastian Będzin Polska Bieg Główny ok.10 km Żerki opłacono BM
26 Maślanka Paweł Bielsko-Biała Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
27 Przegendza Artur Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km W pogoni za duchem opłacono BM
28 Chrapkiewicz Damian Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
29 Manjura Tomasz Chorzów Polska Bieg Główny ok.10 km CSC Adventure Academy opłacono BM
30 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono BM
31 Korczak Rafał Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
32 Dudkiewicz Anna katowice Polska Bieg Główny ok.10 km parkrun Katowice opłacono BM
33 Nizar Wioletta Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny ok.10 km CSC Adventure Academy opłacono
34 LUPA Monika SOSNOWIEC Polska Bieg Główny ok.10 km Harpagan Sosnowiec opłacono BM
35 Rogala Paweł Będzin Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
36 Szwaja Katarzyna Zawiercie Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
37 Szwaja Sławomir Zawiercie Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
38 Cywińska-Małota Monika Katowice Polska Bieg Główny ok.10 km Nowak-Team opłacono BM
39 Bondarenko Kateryna Bytom Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
40 Dawidowska Joanna Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Harpagan Sosnowiec opłacono BM
41 Markocki Dominik Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km Whitebox opłacono
42 Maćkowski Wojciech Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km Whitebox opłacono
43 Zgórski Kamil CZELADŹ Polska Bieg Główny ok.10 km
44 Żwirek Przemysław Rybnik Polska Bieg Główny ok.10 km
45 Klim Kasia Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
46 Pikuliński Grzegorz Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
47 Grzesiak Elżbieta Bytom Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
48 Grzesiak Rafał Bytom Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
49 Grotkiewicz Barbara Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
50 Małka Marian Gliwice Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
51 Kosiński Marcin Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
52 Niemiec Piotr Siewierz Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono
53 Klusek Łukasz Siemianowice Śląskie Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
54 Hrabia Łukasz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
55 Opielka Tomasz Będzin Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
56 Blus Marcin Zabrze Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
57 Pokorny Agnieszka Czeladź Polska Marsz NW ok. 7 km #czeladzbiega opłacono BM
58 Leńczyk Marika Wola Polska Marsz NW ok. 7 km RUNAWAYS opłacono BM
59 Ćwięk Filip Tychy Polska Bieg Główny ok.10 km Deportivo La Gosunha opłacono BM
60 Bielecka Katarzyna Sosnowiec Polska Marsz NW ok. 7 km Katowicki Nordic Walking
61 Kosek Pawel Tyxhy Polska Bieg Główny ok.10 km www.pawelkosek.pl / SPLA Tychy opłacono BM
62 Ciemięga Tomasz Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
63 Skowron Krystian Olsztyn Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
64 Skowron Ania Olsztyn Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
65 Okraska Grzegorz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km Volley Dąbrowa Górnicza
66 Górnik Jerzy katowice Polska Marsz NW ok. 7 km Katowice 49 opłacono BM
67 Turchan Katarzyna Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Biegowa Kuźnia opłacono
68 Sołtysik Tomasz Chorzów Polska Bieg Główny ok.10 km Maruda Team Katowice opłacono BM
69 Kamrad Żaneta Piekary Śląskie Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
70 Patoń Iwona Bytom Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
71 Cetera Ewelina Cetera Sosnowiec Polska Marsz NW ok. 7 km
72 Świrad Mirosław Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
73 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km W pogoni za duchem opłacono BM
74 Dziembała Agnieszka Katowice Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
75 Bartyzel Kamil Jaworzno Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
76 Napierski Szymon Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
77 Papierniak Artur Tychy Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
78 Dulka Przemysław Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
79 Domagała Anna Katowice Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
80 Gajocha Michał Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
81 Dudkiewicz Sylwia Dudkiewicz Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
82 Zdrojewska Kinga Swietochlowice Polska Marsz NW ok. 7 km
83 Dheilly-Nowak Aleksandra Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km Mulina Team opłacono BM
84 Misztal Przemysław Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Niwka opłacono BM
85 Laskowska-Bednarczyk Katarzyna Sosnowiec Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
86 Kucewicz Monika Czeladź Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
87 Orkisz Marcin Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
88 Buze Kamila Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
89 Świda Maciej Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Magneti Marelli Poland opłacono BM
90 Lata Beata Siemianowice Śląskie Polska Bieg Główny ok.10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono BM
91 Wojciechowski Marcin Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
92 Siudy Przemysław Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
93 Kulka Tomasz Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Harpagan Sosnowiec opłacono
94 Nowak-Wójcik Danuta Czeladź Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
95 Wójcik Jagna Czeladź Polska Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
96 Komoder Bartosz Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
97 Sikorski Piotr Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
98 Muskała Mateusz Chorzów Polska Bieg Główny ok.10 km ZKB Sládkè Brombory opłacono BM
99 Jetz Patryk Tychy Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
100 Grębska-Bodzęta Agata Trzebinia Polska Bieg Główny ok.10 km


Wyświetleń: 13691

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ