Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Felis Stanisław | Bobrowiec | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | opłacono on-line | |
2 | Mrzygłód Rafał | Warszawa | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | opłacono on-line | |
3 | Domurat Marian Domurat | Olmonty | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | opłacono on-line | |
4 | Różycki Michał | Warszawa | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | opłacono on-line | |
5 | Wosik Wojciech | Nietulisko | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | 10ŚBOT/ Tervel Mountain Runner | opłacono |
6 | Furtak Jacek | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | 23 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono |
7 | Stasiukiewicz Rafał | Gdynia | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | 7 Pomorska Obrona Wojsk Terytorialnych | opłacono |
8 | Szałachowski Tomasz | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | opłacono |
9 | Faryna Patrycja | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Akademia Wojsk Lądowych | opłacono |
10 | Szamreta Marcel | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Akademia Wojsk Lądowych | opłacono |
11 | Barabasz Michał | Zegrze | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Batalion dowodzenia WOT Zegrze | opłacono |
12 | Milczunas Marcin | Białystok | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Białostockie WOPR | opłacono |
13 | GAWKOWSKI ROBERT | LEGIONOWO | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Dowództwo Generalne RSZ | opłacono |
14 | Olszyna Miłosz | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Dowództwo Operacyjne Rodzajów SZ | opłacono |
15 | Leja Tomasz | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Dowództwo Operacyjne Rodzajów SZ | opłacono |
16 | Orliński Paweł | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Dowództwo Operacyjne Rodzajów SZ | opłacono |
17 | Palowska Joanna | Olsztyn | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Góral z Mazur Running Team | opłacono |
18 | MARKOWSKA EWA | BIAŁYSTOK | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | iSwim | opłacono |
19 | Sielawa Maciej | Białystok | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | ISWIM / 3T | opłacono |
20 | Szeszel Tomasz | Białystok | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | iSwim Białystok | opłacono |
21 | Kierzkowski Adam | Białystok | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | iSwim Białystok | opłacono |
22 | Żółtowski Daniel | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Komenda Główna Straży Granicznej | opłacono |
23 | Pieniążkiewicz Monika | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Komenda Miejska Policji w Sopocie | opłacono |
24 | Maślanko Maciej | Jeżów | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Kp PSP Rawa Mazowiecka | opłacono |
25 | Kanafa Piotr | Marki | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Markowi Biegacze | opłacono |
26 | Maciejewski Bartłomiej | Warszawa | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej | opłacono on-line |
27 | Grądzki Łukasz | Białystok | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Melanż Squad Reprezent | opłacono on-line |
28 | Kopczewski Tadeusz | Białystok | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Misja Pływanie | opłacono |
29 | Kupiszek Michał | Białystok | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Misja Pływanie | opłacono |
30 | Kupiszek Antoni | Białystok | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Misja Pływanie | opłacono |
31 | Zajczuk Marcin | Białystok | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Misja Pływanie | opłacono |
32 | Zapytowski Jacek | Warszawa | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Neon | opłacono on-line |
33 | Kazimierski Cezary | Białystok | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Podlaski Oddział Straży Granicznej | opłacono |
34 | Wołkowycki Paweł | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Podlaski Oddział Straży Granicznej | opłacono |
35 | Ogłoblin Adam | Warszawa | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | TRI AMO | opłacono |
36 | Chlebowski Jerzy | Warszawa | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Triclub | |
37 | Miłkowski Adam | Warszawa | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Triclub | opłacono on-line |
38 | Piórkowski Mariusz | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Wojskowa Akademia Techniczna | opłacono |
39 | Sikora Balbina | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Wojskowa Akademia Techniczna | opłacono |
40 | Kopiczko Maksymilian | Polska | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Wojskowa Akademia Techniczna | opłacono |
Wyświetleń: 2761