Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 Pomorska Obrona Wojsk Terytorialnych | |||||||||
1 | Stasiukiewicz Rafał | Gdynia | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | 7 Pomorska Obrona Wojsk Terytorialnych | opłacono | ||||
9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | |||||||||
2 | Szałachowski Tomasz | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | opłacono | ||||
10ŚBOT/ Tervel Mountain Runner | |||||||||
3 | Wosik Wojciech | Nietulisko | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | 10ŚBOT/ Tervel Mountain Runner | opłacono | ||||
23 Baza Lotnictwa Taktycznego | |||||||||
4 | Furtak Jacek | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | 23 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono | ||||
Akademia Wojsk Lądowych | |||||||||
5 | Szamreta Marcel | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Akademia Wojsk Lądowych | opłacono | ||||
6 | Faryna Patrycja | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Akademia Wojsk Lądowych | opłacono | ||||
Batalion dowodzenia WOT Zegrze | |||||||||
7 | Barabasz Michał | Zegrze | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Batalion dowodzenia WOT Zegrze | opłacono | ||||
Białostockie WOPR | |||||||||
8 | Milczunas Marcin | Białystok | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Białostockie WOPR | opłacono | ||||
Dowództwo Generalne RSZ | |||||||||
9 | GAWKOWSKI ROBERT | LEGIONOWO | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Dowództwo Generalne RSZ | opłacono | ||||
Dowództwo Operacyjne Rodzajów SZ | |||||||||
10 | Orliński Paweł | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Dowództwo Operacyjne Rodzajów SZ | opłacono | ||||
11 | Leja Tomasz | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Dowództwo Operacyjne Rodzajów SZ | opłacono | ||||
12 | Olszyna Miłosz | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Dowództwo Operacyjne Rodzajów SZ | opłacono | ||||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
13 | Palowska Joanna | Olsztyn | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
ISWIM / 3T | |||||||||
14 | Sielawa Maciej | Białystok | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | ISWIM / 3T | opłacono | ||||
Komenda Główna Straży Granicznej | |||||||||
15 | Żółtowski Daniel | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Komenda Główna Straży Granicznej | opłacono | ||||
Komenda Miejska Policji w Sopocie | |||||||||
16 | Pieniążkiewicz Monika | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Komenda Miejska Policji w Sopocie | opłacono | ||||
Kp PSP Rawa Mazowiecka | |||||||||
17 | Maślanko Maciej | Jeżów | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Kp PSP Rawa Mazowiecka | opłacono | ||||
Markowi Biegacze | |||||||||
18 | Kanafa Piotr | Marki | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Markowi Biegacze | opłacono | ||||
Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej | |||||||||
19 | Maciejewski Bartłomiej | Warszawa | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej | opłacono on-line | ||||
Melanż Squad Reprezent | |||||||||
20 | Grądzki Łukasz | Białystok | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Melanż Squad Reprezent | opłacono on-line | ||||
Misja Pływanie | |||||||||
21 | Kupiszek Antoni | Białystok | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Misja Pływanie | opłacono | ||||
22 | Kupiszek Michał | Białystok | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Misja Pływanie | opłacono | ||||
23 | Kopczewski Tadeusz | Białystok | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Misja Pływanie | opłacono | ||||
24 | Zajczuk Marcin | Białystok | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Misja Pływanie | opłacono | ||||
Neon | |||||||||
25 | Zapytowski Jacek | Warszawa | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Neon | opłacono on-line | ||||
Podlaski Oddział Straży Granicznej | |||||||||
26 | Kazimierski Cezary | Białystok | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Podlaski Oddział Straży Granicznej | opłacono | ||||
27 | Wołkowycki Paweł | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Podlaski Oddział Straży Granicznej | opłacono | ||||
TRI AMO | |||||||||
28 | Ogłoblin Adam | Warszawa | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | TRI AMO | opłacono | ||||
Triclub | |||||||||
29 | Miłkowski Adam | Warszawa | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Triclub | opłacono on-line | ||||
30 | Chlebowski Jerzy | Warszawa | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Triclub | |||||
Wojskowa Akademia Techniczna | |||||||||
31 | Piórkowski Mariusz | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Wojskowa Akademia Techniczna | opłacono | ||||
32 | Sikora Balbina | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Wojskowa Akademia Techniczna | opłacono | ||||
33 | Kopiczko Maksymilian | Polska | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | Wojskowa Akademia Techniczna | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
34 | Mrzygłód Rafał | Warszawa | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | opłacono on-line | |||||
35 | Felis Stanisław | Bobrowiec | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | opłacono on-line | |||||
36 | Różycki Michał | Warszawa | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | opłacono on-line | |||||
37 | Domurat Marian Domurat | Olmonty | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | opłacono on-line | |||||
iSwim | |||||||||
38 | MARKOWSKA EWA | BIAŁYSTOK | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | iSwim | opłacono | ||||
iSwim Białystok | |||||||||
39 | Kierzkowski Adam | Białystok | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | iSwim Białystok | opłacono | ||||
40 | Szeszel Tomasz | Białystok | SWIM RUN 10,5 km - 7 km bieg + 3,5 km pływanie | iSwim Białystok | opłacono |
Wyświetleń: 2565