Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieclaw Aleksander | Bialystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | opłacono on-line | |
2 | Karpiuk Jan | Bialystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | iSwim | opłacono |
3 | Sawicka Marcelina | Bialystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS JAGIELLONIA SWIM | |
4 | Sawicki Antek | Bialystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | UKS JAGIELLONIA SWIM | |
5 | MICHALIK DOMINIKA | BIAŁYSTOK | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | MKS JUVENIA BIAŁYSTOK | opłacono |
6 | Fijałkowski Miłosz | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
7 | Fijałkowski Tomasz | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
8 | Kupiszek Michał | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
9 | Hryniewski Łukasz | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
10 | Daszuta Łukasz | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
11 | Borowski Paweł | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
12 | Bortnik Anton | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
13 | Zajczuk Jan | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
14 | Zajczuk Maciej | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
15 | Kupiszek Tycjan | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
16 | Kupiszek Antoni | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | MKS JUVENIA BIAŁYSTOK | opłacono |
17 | Brałkowski Adam | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | opłacono | |
18 | Kossakowski Stanisław | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
19 | Wasilewicz Joanna | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | MKS JUVENIA BIAŁYSTOK | opłacono |
20 | Matusik Mirosław | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | MKS JUVENIA BIAŁYSTOK | opłacono |
21 | Andrusiewicz Anna | BIAŁYSTOK | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | iSwim | opłacono |
22 | Milewska Laura | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | iSwim | opłacono on-line |
23 | Milewski Sebastian | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | opłacono on-line | |
24 | Juszczyńska Małgorzata | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | iSwim | opłacono |
25 | Kuczyńska Blanka | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | opłacono on-line | |
26 | Łukianiuk Dominik | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | MOS | opłacono on-line |
27 | Łukianiuk Bianka | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | MOS | opłacono on-line |
28 | Radomyska Hanna | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | iSwim | opłacono |
29 | Sawicka Maja | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | iSwim | opłacono |
30 | Karolak Zuzanna | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | iSwim | opłacono |
31 | Łupińska Judyta | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | iSwim | opłacono |
32 | Dakowicz Nadia | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | opłacono on-line | |
33 | Kukliński Olaf | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | iSwim | opłacono |
34 | kranc adam robert | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | opłacono on-line | |
35 | Zadykowicz Natalia | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS JAGIELLONIA SWIM | |
36 | Krasowski Tymon | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | iSwim | opłacono |
37 | Krasowski Hugo | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | opłacono on-line | |
38 | Żak Leon | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | iSwim | opłacono |
39 | Zalewski Błażej | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
40 | Chamerliński Wiktor | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
41 | Borowska Natalia | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
42 | Borowska Karolina | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
43 | Matela Maria | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | opłacono on-line | |
44 | Matela Lidia | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | opłacono on-line | |
45 | Ostaszewski Tomasz | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | iSwim | opłacono |
46 | Ostaszewski Jakub | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | iSwim | opłacono |
47 | Aleksandrowicz Paweł | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Iswim | opłacono on-line |
48 | Gorzkowski Igor | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS JAGIELLONIA SWIM | opłacono on-line |
49 | Chłodowska Antonina | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS JAGIELLONIA SWIM | |
50 | Kierzkowski Tobiasz | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | iswim | opłacono |
51 | Kierzkowski Adam | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | iswim | opłacono |
52 | Hryniewska Marianna | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Misja Pływanie | opłacono |
53 | Perkowski Kazimierz | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | 3T Białystok | opłacono on-line |
54 | Lewoc Kajetan | Białystok | iSwim Kids 150 metrów | ZSOMS2 | opłacono on-line | |
55 | Lewoc Lidia | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ZSOMS2 | opłacono on-line |
56 | Jurasz Ignacy | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ZSOMS2 | opłacono on-line |
57 | Ćwikliński Miłosz | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | opłacono on-line | |
58 | Matowicka Anita | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS JAGIELLONIA SWIM | opłacono on-line |
59 | Felis Paweł | Bobrowiec | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | opłacono on-line | |
60 | Skośkiewicz Rafał | Borowa Góra | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | Warsaw Masters Team | opłacono |
61 | Jacuk Julia | Bydgoszcz | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | MKS Astoria Bydgoszcz | opłacono on-line |
62 | Gawrych Hanka | Choroszcz | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Nadaktywni | opłacono |
63 | Kraska Mateusz | Chorzów | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | UKS SMS Galicja Kraków | opłacono |
64 | Mejsak Hubert | Czarna Białostocka | Polska | iSwim Kids 150 metrów | iSwim | opłacono on-line |
65 | Gleb Tomasz | Elbląg | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Jedynka Mastera/Amator Białystok | opłacono on-line |
66 | Ornowska Zuzanna | Fasty | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | MKS JUVENIA BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
67 | Ornowski Filip | Fasty | Polska | iSwim Kids 50 metrów | Fasty | opłacono on-line |
68 | Szeszko Paweł | Grajewo | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | Wodnik Grajewo | opłacono |
69 | Żółtowski Adam | Grójec | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Aqua-Team Grójec | opłacono on-line |
70 | Żółtowski Rafał | Grójec | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | UKS G-8 BIELANY | opłacono on-line |
71 | Dybich Anna | Iława | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | Prędko | |
72 | Dybich Antoni | Iława | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Prędko | |
73 | Kieres Michał Kieres | Jaroty | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Masters Olsztyn | |
74 | Rakowski Piotr | Jeziorko/ Łomża | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Aquaswim Łomża | opłacono |
75 | Rakowska Zosia | Jeziorko/Łomża | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Aquaswim Łomża | opłacono |
76 | Rudomina Agnieszka | Juszkowo | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | MKP Gdańsk | opłacono on-line |
77 | Wierciński Jakub | Konstancin-Jeziorna | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | UKS Swim Team Wilanów | opłacono on-line |
78 | Furman Tomasz | Łęczyca | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | ||
79 | ZIELIŃSKI ZBIGNIEW | ŁOMŻA | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | opłacono on-line | |
80 | Balkiewicz Ignacy | Łomża | Polska | Pływanie wody otwarte 1000 metrów | UKS Butterfly Łomża | opłacono |
81 | Hurec Barbara | Łomża | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | opłacono on-line | |
82 | Szerszun Kornelia | Łomża | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS Butterfly Łomża | opłacono on-line |
83 | Piaścik Zuzanna | Łomża | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS Butterfly Łomża | opłacono on-line |
84 | Szerszun Aleksander | Łomża | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS Butterfly Łomża | opłacono on-line |
85 | Balkiewicz Kajetan | Łomża | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS Butterfly Łomża | opłacono on-line |
86 | Haładyn Kamila | Łódź | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | UKS SP 149 Łódź | opłacono on-line |
87 | Piekarska Natalia | Łódź | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | UKS 190 Łódź | opłacono on-line |
88 | Jerzykowski Adam | Łódź | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | KTS moviGO Łódź | |
89 | trzeszczkowski marek | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Michelin Bloomnet | opłacono |
90 | Gregorowicz Paweł | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
91 | Lagowska Justyna | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
92 | Gozdan Dariusz | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono |
93 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
94 | Mówiński Grzegorz | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
95 | Łuczak Jacek | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
96 | Gabiec Mariusz | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
97 | Różycka Natalia | Olsztyn | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Swimland | opłacono on-line |
98 | Lach Agnieszka | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | opłacono on-line | |
99 | Chodań Maciej | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | MTP Kormoran Olsztyn | opłacono on-line |
100 | Nowacki Jacek | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 3000 metrów | MTP Kormoran Olsztyn | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8877