Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kurzeja Artur | Katowice | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono | |
2 | Pruszkowski Paweł | Zabieżki | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono | |
3 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
4 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
5 | SKÓRKA ROBERT | Kętrzyn | Polska | Duży Stolem TP50 | Leszcze Kętrzyn | opłacono on-line |
6 | Bowszys Maciej | Dorotowo | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
7 | Horova Magda | Praha | Czechy | Duży Stolem TP50 | Bludne balvany | opłacono |
8 | Hora Vladimir | Praha | Czechy | Duży Stolem TP50 | Bludne balvany | opłacono |
9 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | Cobra Rajd Team | opłacono on-line |
10 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | Debestim | opłacono on-line |
11 | Kozłowski Jan | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
12 | Grycz Kamil | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | underequator.pl | opłacono on-line |
13 | Niemczak Kamil | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | Flying Hippocorns | opłacono on-line |
14 | Hubert Jakub | Kosakowo | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
15 | Kujawski Robert | Człuchów | Polska | Duży Stolem TP50 | Sportowe Dziki | |
16 | Chojnowski Krzysztof | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
17 | BACAŃSKI MIROSŁAW | WAŁBRZYCH | Polska | Duży Stolem TP50 | ||
18 | Hippner Marcin | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono | |
19 | Makola Marek | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | Pirenejski Świstak | opłacono on-line |
20 | Gładysiak Urszula | Komorniki | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono | |
21 | Gładysiak Piotr | Komorniki | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono | |
22 | Zielińska Jagoda | Głobino | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono | |
23 | Kosicka Katarzyna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | AML Słupsk | opłacono on-line |
24 | Ziatyk Kazimierz | Siemianice | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | KoalASS | opłacono |
25 | Ziatyk Michalina | Siemianice | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | KoalASS | opłacono |
26 | Gąsiorowska Izabela | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Greg Team | opłacono on-line |
27 | Podsiadło Antoni | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Rodzinka | opłacono on-line |
28 | Podsiadło Stanisław | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Rodzinka | opłacono on-line |
29 | Boborycka Natalia | Wrzeście gm. Wicko | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | KoalASS | opłacono |
30 | Boborycki Leon | Wrzeście gm. Wicko | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | KoalASS | opłacono |
31 | Żmuda Jan | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | GOK Główczyce | opłacono |
32 | Żmuda Ewa | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | GOK Główczyce | opłacono |
33 | Jarominiak Antoni | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono on-line | |
34 | Jarominiak Kajetan | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono on-line | |
35 | Dylon Mikolaj | Gac | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Dylonki | opłacono on-line |
36 | Dylon Aleksandra | Gac | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Dylonki | opłacono on-line |
37 | Żmuda Paweł | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | ||
38 | Mizerek Arkadiusz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Gang Myszojelenia | |
39 | Środa Nikola | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Gang Myszojelenia | |
40 | Gładysiak Marta | Komorniki | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono | |
41 | Gładysiak Gabriela | Komorniki | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono | |
42 | Zieliński Mariusz | Głobino | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono | |
43 | Zielińska Joanna | Głobino | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono | |
44 | Zielińska Karolina | Głobino | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono | |
45 | Kosicka Iwona | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Stopa Słupsk | opłacono on-line |
46 | Ziatyk Maciej | Siemianice | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | KoalASS | opłacono |
47 | Ziatyk Alicja | Siemianice | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | KoalASS | opłacono |
48 | Kalista Kuba | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | KoalASS | opłacono |
49 | Barczuk Kamil Barczuk | Świeszyno | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
50 | Tuliszka Jarosław Tuliszka | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Dresy na Stresy | opłacono on-line |
51 | Leśniak Joanna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Poziomki | opłacono on-line |
52 | Mikulska Anna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Poziomki | opłacono on-line |
53 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | ||
54 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | ||
55 | Gąsiorowski Magdalena | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Greg Team | opłacono on-line |
56 | Gąsiorowski Grzegorz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Greg Team | opłacono on-line |
57 | Jasiulewicz Alicja | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Maral | opłacono on-line |
58 | Skiba Marcin | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Maral | opłacono on-line |
59 | Lipiński Tomasz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Lipki | opłacono on-line |
60 | Rychły-Lipińska Anna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Lipki | opłacono on-line |
61 | Lipiński Antoni | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Lipki | opłacono on-line |
62 | Podsiadło Marek | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Rodzinka | opłacono on-line |
63 | Podsiadło Monika | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Rodzinka | opłacono on-line |
64 | Kara Bożena | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Rodzinka | opłacono on-line |
65 | Boborycki Arkadiusz | Wrzeście gm. Wicko | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | KoalASS | opłacono |
66 | Boborycka Elżbieta | Wrzeście gm. Wicko | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | KoalASS | opłacono | |
67 | Młynek Anna | Wrzescie gm. Wicko | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | KoalASS | opłacono |
68 | Młynek Ewa | Wrzeście gm. Wicko | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | KoalASS | opłacono |
69 | Les Marzena | Gdynia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Damy z lasu | opłacono |
70 | Żmuda Monika | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | GOK Główczyce | opłacono |
71 | Błędowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Damy z lasu | opłacono |
72 | Jarominiak Rafał | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
73 | Lipczyńska Joanna | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
74 | Dylon Marcin | Gac | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Dylonki | opłacono on-line |
75 | Dylon Monika | Gac | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Dylonki | opłacono on-line |
76 | Michalik Sławomir | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
77 | Szot Tomasz | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Harpagan/GR3miasto | opłacono |
78 | Piwakowski Andrzej | GDAŃSK | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | ||
79 | Kowal Zbigniew | Słupsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
80 | Świetlik Krzysztof | Słupsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Troll Team | opłacono on-line |
81 | Kosicki Tomasz | Słupsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
82 | Papis Leszek | Słupsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Troll Team | opłacono on-line |
83 | Gębarowski Piotr | Warszawa | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | MoPi.Team/Warszawa | |
84 | Dziamara Jaroslaw | Przechlewo | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Frytka Dawaj | opłacono |
85 | Friede Daniel | Przechlewo | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Frytka Dawaj | opłacono |
86 | Friede Aleksandra | Przechlewo | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Frytka Dawaj | opłacono |
87 | Lewosz Krzysztof | GDYNIA | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | opłacono on-line | |
88 | Kachniarz Marcin | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | OlimaTeam | opłacono on-line |
89 | Kachniarz Maciej | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | OlimaTeam | opłacono on-line |
90 | Sielski Karol | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | OlimaTeam | opłacono on-line |
91 | Wejher Sławomir | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Sąsiedzi | opłacono on-line |
92 | Szawkało Grzegorz | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Sąsiedzi | opłacono on-line |
93 | Dargacz Waldemar | Niestępowo | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | opłacono on-line | |
94 | Nikonowicz Adrian | Małe Gacno | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Światowid Małe Gacno | opłacono |
95 | Kletkiewicz Krzysztof | Lipno | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Kletek | |
96 | Bober Bartłomiej | Gdynia | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | ||
97 | Luks Krzysztof | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | ||
98 | Sadowski Marek | Czaple | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Uczeń Kaszubskiego Szamana | opłacono on-line |
99 | Wesolowski Stefan | Kolobrzeg | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Cobra Rajd Team | |
100 | Jankowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Harpagan / ZTF |
Wyświetleń: 9719