1000 Aniołów o wschodzie słońca 2023 wydarzenie charytatywne Morza Aniołów.

Społeczność Morza Aniołów zaprasza do wspólnego charytatywnego wejścia do morza o godz. 4.18, o wschodzie słońca 1 czerwca 2023 w Dzień Dziecka, w Sopocie by wesprzeć funkcjonowanie Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

 1000 Aniołów 2023

Razem w Morzu Aniołów, spotykamy się o wschodzie słońca będąc w różnych miejscach na świecie. Do wejścia z intencją wybierz morze, jezioro, rzekę lub po prostu wannę, najlepiej z widokiem na słońce. Naszym połączeniem będzie woda i wschód. Wydarzenie jest w całości imprezą charytatywną.

Morza Aniołów jest inicjatywą społeczną, która łączy ludzi. To społeczność, która praktykuje codziennie kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie Słońca. Inspiruje do dbania o siebie i o innych, do zdrowych praktyk, do świadomego obcowania z naturą i z zimnem, które mają działanie terapeutyczne.

Inspiruje do pomagania bo "Nigdy nie wiesz kto dla Ciebie stanie się Aniołem a a dla kogo staniesz się nim Ty."

PAKIETY

Pakiet Anielski - 28 zł

  • bilet na koncert
  • do pobrania certyfikat anielski z automatycznie nadanym NUMEREM ANIELSKIM

Pakiet Anielski Numer Specjalny - 111 zł

 

  • bilet na koncert
  • do pobrania certyfikat anielski z kolejnym specjalnym  NUMEREM ANIELSKIM ( 2-10, 11,22,33, ...111, 222, ..)

Pakiet Archanielski - 222 zł lub więcej

 

  • bilet na koncert
  • do pobrania certyfikat anielski z automatycznie nadanym NUMEREM ANIELSKIM
  • personalizowany wirtualny medalu Archanielski
  • limitowana niespodzianka rzeczowa

 

Kody do pobrania blietów na koncert w dniu 1.06.2023 o godz. 6:00 na MOLO w Sopocie zostaną przesłane drogą mailową do 30 maja.

Limitowane niespodzianki rzeczowe do pakietów Archanielskich zostaną przesłane najpóźniej w ciągu 6 tygodni po zakończeniu Wydarzenia.

Wyświetleń: 11748

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ