Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1011 | Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech | .Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
2 | 71 | Steinke Jörg | 21509 Glinde, Auf dem Knüll 10 | Niemcy | Nocny Jeleń 76 km+ | OCR Heidesprinter | opłacono on-line |
3 | 604 | Wilhelmsen Thomas | Ålesund, Norway | Norwegia | TROPEM RYSIA 54km+ | Ålesund | opłacono on-line |
4 | 1142 | Wawerko Katarzyna | Banino | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
5 | 1077 | Malgadey Mariola | Banino | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line |
6 | Wasilewska Magdalena | Banino | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | |||
7 | 1153 | Zając Paulina | Banino | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono | |
8 | 250 | Grodzki Krzysztof | Banino | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
9 | 1099 | Ochnio Marta | Barlinek | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Barlinek | opłacono on-line |
10 | 1080 | Małodobry Krzysztof | Barlinek | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
11 | 380 | Szymak Ewelina | Barniewice | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
12 | 574 | Mrozowska agata mrozowska | Barniewice | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono | |
13 | 78 | Wierzbowski Tomasz | Bartoszyce | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | opłacono on-line | |
14 | 1144 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
15 | Wągrodzka Małgorzata | Biała Podlaska | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | KB BIAŁA BIEGA | ||
16 | Piskunowicz Aleksandra | Białogard | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | |||
17 | Ścibisz Paweł | Białogard | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | |||
18 | 267 | Karacz Marek | Białystok | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
19 | Juszczak Marcin | Bielany | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | |||
20 | 282 | Kruk Gośka | Bielsko-Biała | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
21 | 79 | Wiśniewski Michał | Bierkowo | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Best Beasts | opłacono |
22 | 1074 | Machtyl Lucyna | BIERKOWO | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Best Beasts | opłacono |
23 | 295 | Majcher Michał | Biłgoraj | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
24 | 271 | Kloc Dariusz | Bolesławice | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Best Beasts | opłacono |
25 | 345 | Richert Wojciech | Bolszewo | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Sii Running Team | opłacono |
26 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | ULTRA WAY TEAM | ||
27 | 372 | Sularz Wojciech | Bolszewo | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Soolashowe Truchtanie | opłacono on-line |
28 | 214 | Bojka Dawid | Bolszewo | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Ultra Oddech | opłacono on-line |
29 | Ducki Rafał | Borkowo | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | |||
30 | 241 | Galicka Izabela Galicka | Borkowo | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
31 | Jarzębowski Piotr | Borkowo Łostowickie | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | |||
32 | 575 | Mucowski Jaromir | Borowiec | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | Emeryci i Rencisci. | opłacono on-line |
33 | 36 | Kornalski Grzegorz | Bradford | Wielka Brytania | Nocny Jeleń 76 km+ | opłacono | |
34 | 259 | Jarząb Emilia | Bradford | Wielka Brytania | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono | |
35 | 1042 | Kamiński Piotr | Brodnica | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
36 | Kulesza Filip | Brusy | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | |||
37 | 27 | Idzior Tomasz | Brzeziny | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | opłacono on-line | |
38 | 320 | Olejnik Radosław | Bydgoszcz | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
39 | 511 | Butowski Michał | Bydgoszcz | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono on-line | |
40 | 524 | Filipek Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | Gatta Team | opłacono |
41 | 266 | Kapusta Maciej | Bydgoszcz | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
42 | 377 | Sztejka Damian | Bydgoszcz | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | KULAWA RODZINA | opłacono on-line |
43 | 378 | Sztejka Jolanta | Bydgoszcz | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | KULAWA RODZINA | opłacono on-line |
44 | 294 | Łukomski Marcin | Bydgoszcz | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono | |
45 | 10 | Chwiłka Daniel | Bydgoszcz | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | ULTRA WAY TEAM / Łochowo Trail Team | opłacono |
46 | 530 | Grajczyk Piotr | Bytów | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono on-line | |
47 | 234 | Dubin Matthieu | Chantonnay | Francja | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
48 | 233 | Drewczynski Wojtek | Chojnice | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
49 | 348 | Rolbiecki Łukasz | Chojnice | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
50 | 67 | Skoczylas Piotr | Chorzów | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Dąbrowski Team | opłacono on-line |
51 | 263 | Kaczmarek Aleksandra | Chwaszczyno | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | CrossElite | opłacono on-line |
52 | 414 | Żarnoch Arkadiusz | Czaple | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | SII Running Team | opłacono |
53 | 355 | Rycerski Rafał | Czaplinek | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
54 | 354 | Rycerska Magdalena | Czaplinek | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
55 | Molenda Dariusz | Czeladź | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | |||
56 | Tobjasz Krzysztof | Czerniewice | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | |||
57 | 203 | Baraniak Beata | Daszewice | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Drużyna szpiku | opłacono on-line |
58 | Bloch Maciej | Dawidy Bankowe | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Accenture | ||
59 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | KS Sokół Zblewo | ||
60 | 1038 | Kaczmarek Arkadiusz | Dąbrowa | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
61 | 555 | Kostecki Tomasz | Dąbrówka | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | MŁODY RUN TEAM | opłacono on-line |
62 | 1158 | Zawalski Krystian | Dębogórze | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
63 | 1141 | Wasilewska Barbara | Dębogórze | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Trec Team | opłacono |
64 | Nojman Rafał | Dobre Miasto | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Forbet Runners | ||
65 | 58 | Piotrowski Karol | Drzewce | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Łochowo Trail Team | opłacono on-line |
66 | 1079 | Maly Dariusz | Elblag | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Dachy Domeracki | opłacono on-line |
67 | 1045 | Kliczewska Katarzyna | Elblag 82-300 | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
68 | 365 | Sobotowski Łukasz | Elbląg | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | 3:33 TEAM | opłacono on-line |
69 | 1163 | Zieliński Paweł | Elbląg | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Dachy Domeracki | opłacono on-line |
70 | 1021 | Domeracki Krzysztof | Elbląg | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Dachy Domeracki | opłacono on-line |
71 | 323 | Orzoł Katarzyna | Elbląg | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Klub Terrego | opłacono on-line |
72 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | ULTRA WAY TEAM | ||
73 | 381 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Nessi team | opłacono on-line |
74 | 371 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
75 | 1084 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
76 | SOWA Renia | Elbląg | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | parkrun Park Modrzewie, Elbląg | ||
77 | 268 | Karolkiewicz Barbara | Elbląg | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | TT FURNITURE-meble na wymiar | opłacono |
78 | 1022 | Dominiak Jacek | Elbląg | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
79 | 610 | Zalewski Bartek | Ełk | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono on-line | |
80 | Piwońska Julita | Ełk | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | |||
81 | 392 | tyrka-kaczmarek karolina | facimiech | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
82 | 1039 | Kaczmarek Piotr | Facimiech | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Kaczmarek Team | opłacono on-line |
83 | 556 | Kostuch Jan | Garcz | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono on-line | |
84 | 1052 | Kowalczyk Hanna | Gdansk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Iron Team | opłacono on-line |
85 | 68 | Smolen Janusz | Gdansk | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Foxteam | opłacono |
86 | 1026 | Gasin Nadia | Gdansk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | LSEG Running Team / Adidas Runners Tricity | opłacono |
87 | 562 | Latosinska Kamila | Gdansk | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono on-line | |
88 | 1032 | ilina Iryna | Gdansk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Sii Running Team | opłacono |
89 | 297 | Makarski Tomasz | Gdansk | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | MM Projekt | opłacono on-line |
90 | 379 | Szulimowicz Maciej | Gdanska | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Biegun OCR Team | opłacono on-line |
91 | 1162 | Zielezińska Lucyna | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Intel Runners | opłacono |
92 | 1035 | Jarzembiński Mateusz | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono | |
93 | 1136 | Świech Weronika | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
94 | 1044 | Kiliańczyk Jakub | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Intel Runners | opłacono |
95 | 416 | Żydok Bartosz | Gdańsk | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Lamusy | opłacono on-line |
96 | 352 | Różycki Rafał | Gdańsk | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
97 | 325 | Peksa Krzysztof | Gdańsk | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
98 | 331 | Piwowarski Jaroslaw | Gdańsk | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
99 | 1152 | Wyrwa Tomasz | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
100 | 1154 | Zalewska Gosia | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Iron Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29091