Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1042 | Kamiński Piotr | Brodnica | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
2 | 541 | Jazukiewicz Ewa | Warszawa | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | eAzymut.pl | opłacono on-line |
3 | 554 | Kos Paweł | Warszawa | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | eAzymut.pl | opłacono on-line |
4 | 1045 | Kliczewska Katarzyna | Elblag 82-300 | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
5 | 2 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Fundacja Jeppesena | opłacono |
6 | 564 | lewandowska marlena | Toruń | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | Podgórz Toruń / Wojtek Kotarba running team | opłacono on-line |
7 | 1106 | Pawlak Dezyderia | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | CTS | opłacono on-line |
8 | 334 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | POLIPACK TEAM GWE | opłacono |
9 | 273 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Polipack Team GWE | |
10 | CZERCHAWSKI JANUSZ | SIEMIANICE | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | |||
11 | 543 | Kaczyński Janusz | Skórcz | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
12 | 1082 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Polipack Team GWE | opłacono |
13 | 1081 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Polipack Team GWE | opłacono |
14 | 1104 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Polipack Team GWE | opłacono |
15 | 301 | Matelski Szymon | Jastarnia | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
16 | 222 | Brzezicki Maciej | Gdynia | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
17 | 250 | Grodzki Krzysztof | Banino | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
18 | 583 | Puchniarz Mateusz | Gdańsk | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | Jurne Knury | opłacono on-line |
19 | 50 | Milewicz Marek | Gdańsk | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | opłacono on-line | |
20 | 1127 | Stanisławczyk Pawel | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
21 | 556 | Kostuch Jan | Garcz | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono on-line | |
22 | 1148 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Ziaja Run Team | opłacono on-line |
23 | 33 | Klebba Mariusz Klebba | Mrzezino | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Mrzezino | opłacono on-line |
24 | 211 | Bielec Adam | Skępe | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
25 | 232 | Dosz Łukasz | Szemud | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
26 | 593 | Słomkowski Mateusz | Gdynia | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono on-line | |
27 | 298 | Makieła Szymon | Strzegom | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
28 | 548 | Kinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | ULTRA WAY TEAM | opłacono on-line |
29 | 521 | Drzewiecki Dominik | Pasłęk | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ | opłacono on-line |
30 | 1133 | Szczygielska Patrycja | Modliszewo | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
31 | 254 | Ihnatowicz Aleksandra | Milwino | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
32 | 312 | Napierała Marcin | Poznań | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
33 | 528 | Głowicki Hubert | Nowogard | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono on-line | |
34 | 382 | Śliwiński Adrian | Gdańsk | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Haken | opłacono on-line |
35 | 559 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ | opłacono on-line |
36 | 58 | Piotrowski Karol | Drzewce | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Łochowo Trail Team | opłacono on-line |
37 | 1017 | Dembska Kamila | Łódź | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono | |
38 | 269 | Kawalec Tomasz | Gdynia | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
39 | 1145 | Winiarski Zbigniew | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
40 | 517 | Cieśluk Krzysztof | Śliwno | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono on-line | |
41 | DORDZIK Katarzyna | Gdynia | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | |||
42 | 1046 | Kmieciak Weronika | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
43 | 1037 | Kabaciński Dawid Kabaciński | Kołobrzeg | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
44 | 8 | Peek Krystian | Gdańsk | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Speed4Fit EMS Gdańsk | opłacono on-line |
45 | 230 | Cieślak Paweł | Gdańsk | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | BSCzady | opłacono on-line |
46 | 391 | Truszkowski Damian | Michałówek | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
47 | 27 | Idzior Tomasz | Brzeziny | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | opłacono on-line | |
48 | 507 | Bilski Bartosz | Gdańsk | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | Przedwojewski Team | opłacono on-line |
49 | 1021 | Domeracki Krzysztof | Elbląg | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Dachy Domeracki | opłacono on-line |
50 | 234 | Dubin Matthieu | Chantonnay | Francja | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
51 | 1163 | Zieliński Paweł | Elbląg | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Dachy Domeracki | opłacono on-line |
52 | 1079 | Maly Dariusz | Elblag | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Dachy Domeracki | opłacono on-line |
53 | 63 | Reich Marek | Tomaszkowo | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | NAJMOWICZ TEAM | opłacono on-line |
54 | 333 | Podolski Marek | Gdynia | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
55 | 266 | Kapusta Maciej | Bydgoszcz | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
56 | Milewski Jarek | Malmö | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | |||
57 | 1122 | Skibicki Krzysztof | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono | |
58 | 1121 | Skibicka Monika | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono | |
59 | 1157 | Zawadzki Dawid | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono | |
60 | 1061 | Kurowski Kamil | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | MUST BAKE/Sobczak Team | opłacono on-line |
61 | 1011 | Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech | .Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
62 | 1043 | Kasiura Natalia | Rumia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Crossbox Kaszuby | opłacono on-line |
63 | 1063 | Kwiatkowski Tomasz | Sztum | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Flowers Team | opłacono on-line |
64 | 1062 | Kwiatkowski Łukasz | Mikołajki Pomorskie | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Flowers Team | opłacono on-line |
65 | 1067 | Lepczyńska Wioletta | Zduńska Wola | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | BBL Zduńska Wola | opłacono |
66 | 1115 | Połczyński Mateusz | Poznań | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | GATTA Team | opłacono |
67 | 246 | Gorevtsova Evgeniya | Pruszków | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
68 | 37 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
69 | 592 | Skibiński Michał | Młodawin Górny | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | GATTA TEAM | opłacono |
70 | 524 | Filipek Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | Gatta Team | opłacono |
71 | 403 | Włodarczyk Tomasz | Zduńska Wola | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | GATTA Team | opłacono |
72 | 357 | Sarnecki Filip | Gdańsk | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | LSEG | opłacono |
73 | 1066 | Lach Jagoda | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono | |
74 | 1026 | Gasin Nadia | Gdansk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | LSEG Running Team / Adidas Runners Tricity | opłacono |
75 | 1041 | Kalota Joanna | Toruń | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
76 | 264 | Kalota Tomasz | Toruń | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono on-line | |
77 | 1006 | Berdych Angelika | Gdańsk | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | LSEG Running Team / Adidas Runners Tricity | opłacono |
78 | 369 | Stempczyńska Justyna | Gdańsk | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Biegun OCR Team | opłacono on-line |
79 | 571 | Miiller Łukasz | Gdańsk | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | BALLS OF STEEL | opłacono on-line |
80 | 56 | Pawełek Mikołaj | Gdynia | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
81 | 17 | Frączek Maciej | Piaseczno | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | opłacono on-line | |
82 | 55 | Ossowski Maciej | Gdańsk | Polska | Nocny Jeleń 76 km+ | opłacono | |
83 | 326 | Pełczyński Wojciech | Gdynia | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | opłacono | |
84 | 388 | Thiede Joanna | Malbork | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | #SBO100% | opłacono on-line |
85 | 387 | Thiede Jakub | Malbork | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | #SBO100% | opłacono on-line |
86 | 586 | Reseman Sylwia | Gościcino | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | Polipack Team GWE | opłacono |
87 | 578 | Olejko Radosław | Gościcino | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | Polipack Team GWE | opłacono |
88 | 213 | Bijoch Piotr | Reda | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | AMW | opłacono on-line |
89 | 351 | Różański Rafał | Juszkowo | Polska | PÓŁ DZIKA 27km+ | Polipack Team GWE | opłacono |
90 | 1141 | Wasilewska Barbara | Dębogórze | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Trec Team | opłacono |
91 | 1161 | Zielecki Adam | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
92 | 1009 | Bladzik Agnieszka | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | LSEG | opłacono |
93 | 1113 | Poblocka Beata | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono | |
94 | 1065 | Kwidzińska Dorota | Luzino | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Polipack Team GWE | opłacono |
95 | 1091 | Minkina Piotr | Krakow | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono on-line | |
96 | 1008 | Bieluszewska Magdalena | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Trec Team | opłacono |
97 | 1012 | Błażuk Jarosław | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Trec Team | opłacono |
98 | Główczewska Karolina | Wejherowo | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | Polipack Team GWE | ||
99 | 511 | Butowski Michał | Bydgoszcz | Polska | TROPEM RYSIA 54km+ | opłacono on-line | |
100 | 1078 | Maliszewska Malwina | Gdynia | Polska | SZYBKA SARNA 10km+ | opłacono |
Wyświetleń: 29047