Bieg główny 10 km Bieg towarzyszący 3 km Nordic Walking 6 km

Bieg główny 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Czas netto HDK
1 2 BRONOWSKI PAWEŁ M 1 KAZUŃ POLSKI SOKÓŁ BODZANÓW Bieg główny 10 km 00:38:16.76 NIE
2 159 ZEMBRZUSKI ŁUKASZ ZEMBRZUSKI M 2 SZCZYTNO Bieg główny 10 km 00:38:37.81 TAK
3 19 PRZERADZKI SEWERYN M 3 MŁAWA Bieg główny 10 km 00:41:04.92 NIE
4 1 BANY ROBERT M 4 SOKOŁÓWEK Bieg główny 10 km 00:42:46.17 TAK
5 3 FABIAŃSKI PIOTR M 5 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg główny 10 km 00:42:47.23 NIE
6 284 MAREK MARCIN M 6 SWEDENT TRIATHLON TEAM Bieg główny 10 km 00:44:31.08
7 176 MRÓWCZYŃSKI GRZEGORZ M 7 OTWOCK Bieg główny 10 km 00:45:53.59
8 11 LUBIŃSKA ANETA K 1 CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV Bieg główny 10 km 00:46:33.40 NIE
9 20 PRZYBYSZEWSKI JAKUB M 8 PŁOŃSK Bieg główny 10 km 00:46:36.50 NIE
10 7 KACPRZAK MACIEJ M 9 PAWŁOWO Bieg główny 10 km 00:47:04.67 NIE
11 6 GRZELAK ROBERT M 10 ZDZIARKA Bieg główny 10 km 00:47:33.72 NIE
12 136 GĘSIARZ SZYMON M 11 PŁOCK Bieg główny 10 km 00:48:24.29 TAK
13 37 KOŁPACZEWSKI PIOTR M 12 KAROLINOWO BIEGIEM PRZEZ GMINĘ NOWE MIASTO Bieg główny 10 km 00:49:16.23 TAK
14 33 ŻAGLEWSKI DARIUSZ M 13 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg główny 10 km 00:49:45.77 NIE
15 31 WUDARCZYK TOMASZ M 14 WŁADYSŁAWOWO MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW Bieg główny 10 km 00:49:49.36 NIE
16 178 PAŁKA MATEUSZ M 15 PŁOŃSK Bieg główny 10 km 00:50:42.81 NIE
17 23 SUCHECKI PRZEMYSŁAW M 16 LEGIONOWO KS POMORSKA Bieg główny 10 km 00:50:57.53 NIE
18 25 SZPAKIEWICZ ZBIGNIEW M 17 STRZEMBOWO 24 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg główny 10 km 00:51:14.40 NIE
19 17 PANKOWSKI MARIUSZ M 18 SZAPSK BIEGAM SAM Bieg główny 10 km 00:51:56.33 NIE
20 14 MARIAŃSKA PATRYCJA K 2 RADZYMIN Bieg główny 10 km 00:52:43.20 NIE
21 27 WARCHOŁ ARTUR M 19 KUCHARY KRÓLEWSKIE KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg główny 10 km 00:53:07.33 NIE
22 12 MARASZEK MACIEJ M 20 PŁOŃSK I LO PŁOŃSK Bieg główny 10 km 00:53:24.37 NIE
23 9 KOWNACKI MARCIN M 21 WROCŁAW Bieg główny 10 km 00:54:55.80 NIE
24 50 ORLIŃSKA EDYTA K 3 SIEDLIN TEAM BALANS Bieg główny 10 km 00:54:59.63 TAK
25 24 SZAREWICZ PAWEŁ M 22 WARSZAWA Bieg główny 10 km 00:55:20.86 NIE
26 287 KON MONIKA K 4 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg główny 10 km 00:55:26.68 NIE
27 30 WOJCIECHOWSKA BOGUMIŁA K 5 PŁOŃSK Bieg główny 10 km 00:55:36.45 NIE
28 28 WENTYKIER PIOTR M 23 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg główny 10 km 00:55:36.51 TAK
29 10 LIPIŃSKI MACIEK M 24 PŁOCK Bieg główny 10 km 00:56:26.53 NIE
30 177 LUBIŃSKI KAMIL M 25 PŁOŃSK Bieg główny 10 km 00:56:34.24
31 21 RUCIŃSKA WIOLETA K 6 GAWŁOWO AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg główny 10 km 00:56:59.74 TAK
32 36 WYPYSIŃSKI RAFAŁ M 26 WARSZAWA GĄBIN BIEGA Bieg główny 10 km 00:57:15.68 NIE
33 18 PIOTROWSKI PAWEŁ M 27 PŁOŃSK Bieg główny 10 km 00:57:41.76 NIE
34 161 CHĄDZYŃSKI ADAM M 28 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg główny 10 km 00:58:32.53 NIE
35 13 MARASZEK ZBIGNIEW M 29 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg główny 10 km 00:58:45.49 NIE
36 32 ZABŁOCKA MARIOLA K 7 PŁOŃSK Bieg główny 10 km 01:00:01.61 NIE
37 15 MIELCAREK TOMASZ M 30 PŁOŃSK MIELCARKS TEAM Bieg główny 10 km 01:00:05.28 NIE
38 16 OPAŁKA JAN M 31 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg główny 10 km 01:00:06.61 TAK
39 22 SIWEK MACIEJ M 32 PŁOŃSK Bieg główny 10 km 01:01:14.56 NIE
40 26 TRUSZKOWSKI PIOTR M 33 PŁOŃSK Bieg główny 10 km 01:02:03.06 NIE
41 8 KAMASA ANDRZEJ M 34 CEMPKOWO Bieg główny 10 km 01:04:14.54 NIE
42 35 WYPYSIŃSKA ANNA K 8 WARSZAWA GĄBIN BIEGA Bieg główny 10 km 01:05:18.92 TAK
43 58 TOKARSKA MARLENA K 9 Bieg główny 10 km 01:05:25.32
44 144 LUBERACKI ARTUR M 35 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg główny 10 km 01:09:18.71 NIE
45 5 GACYK ALEKSANDRA K 10 WARSZAWA SONIA TEAM Bieg główny 10 km 01:21:56.02 TAK


Bieg towarzyszący 3 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Czas netto HDK
1 132 BRONOWSKI PIOTR M 1 WĘGRZYNOWO Bieg towarzyszący 3 km 00:12:52.76 NIE
2 139 KAMIŃSKI BARTOSZ M 2 DĄBROWA Bieg towarzyszący 3 km 00:12:56.12 NIE
3 155 BUDNIAK TOMASZ M 3 WŁADYSŁAWOWO KS CIECHAN Bieg towarzyszący 3 km 00:13:07.40 NIE
4 151 ZIELIŃSKI MAREK M 4 NOWE MIASTO Bieg towarzyszący 3 km 00:13:23.87 NIE
5 158 KARWOWSKI KRYSTIAN M 5 KRASZEWO Bieg towarzyszący 3 km 00:14:10.34
6 134 BUGAJSKI ADAM M 6 WARSZAWA DEAD ON ARRIVAL Bieg towarzyszący 3 km 00:14:27.71 NIE
7 153 PIETRZAK PAULINA K 1 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg towarzyszący 3 km 00:15:20.84 NIE
8 133 BUDNIAK MAJA K 2 WŁADYSŁAWOWO KS CIECHAN Bieg towarzyszący 3 km 00:15:55.80 NIE
9 135 GĘSIARZ MONIKA K 3 PŁOCK Bieg towarzyszący 3 km 00:16:24.05 NIE
10 157 JANCZEWSKI CYRYL M 7 Bieg towarzyszący 3 km 00:17:48.37
11 140 KAŹMIERCZAK-MYSZYŃSKA PAULINA K 4 ZAWIDZ TKKF KUBUŚ SIERPC Bieg towarzyszący 3 km 00:17:56.85 NIE
12 156 RADKOWSKI MIMCHAŁ M 8 Bieg towarzyszący 3 km 00:17:59.50
13 137 GORZĄCH ZBIGNIEW M 9 CIECHANÓW ASFALTLOVE DZIKI Bieg towarzyszący 3 km 00:18:12.13 NIE
14 68 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 10 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg towarzyszący 3 km 00:18:21.04 NIE
15 282 ŻEBROWSKI GRACJAN M 11 PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3 km 00:18:48.49
16 154 ŻEBROWSKI SZYMON M 12 PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3 km 00:18:50.16 NIE
17 147 RYBICKA AGNIESZKA K 5 PRZEMKOWO AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg towarzyszący 3 km 00:19:14.96 NIE
18 152 ZIÓŁKOWSKA ANNA K 6 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg towarzyszący 3 km 00:19:15.78 NIE
19 142 KOWALSKA MAŁGORZATA K 7 PSUCIN Bieg towarzyszący 3 km 00:20:39.45 TAK
20 286 TARACH JERZY M 13 NABOROWO PARCELE Bieg towarzyszący 3 km 00:21:00.26
21 285 TARACH IWONA K 8 NABOROWO PARCELE Bieg towarzyszący 3 km 00:21:00.29
22 149 WOŹNIAK ALEKSANDRA K 9 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg towarzyszący 3 km 00:21:15.25 NIE
23 145 MICHALAK JERZY M 14 PLONSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg towarzyszący 3 km 00:21:48.66 NIE
24 150 WÓJCIK MAŁGORZATA K 10 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg towarzyszący 3 km 00:21:55.88 NIE
25 148 WIDERA JUSTYNA K 11 MISZEWO MUROWANE KLUB BIEGACZA SOKÓŁ BODZANÓW Bieg towarzyszący 3 km 00:22:00.72 NIE
26 131 BARTCZAK DANUTA K 12 BODZANÓW KLUB BIEGACZA SOKÓŁ BODZANÓW Bieg towarzyszący 3 km 00:22:25.95 NIE
27 179 CHORNO OLA K 13 NOWE MIASTO Bieg towarzyszący 3 km 00:23:09.19
28 180 SMOLIŃSKA DOMINIKA K 14 Bieg towarzyszący 3 km 00:23:09.22
29 143 KOŹNIEWSKI JAKUB M 15 STRUBINY Bieg towarzyszący 3 km 00:24:31.13 NIE
30 146 NOWAKOWSKI KRZYSZTOF M 16 STRACHOWO Bieg towarzyszący 3 km 00:24:31.17 NIE
31 141 KOWALCZYK ALEKSANDRA K 15 STRACHOWO Bieg towarzyszący 3 km 00:24:33.16 NIE
32 280 NIEŚCIUSZKO ALEKSANDRA K 16 Bieg towarzyszący 3 km 00:25:16.27
33 138 JANUSZEWSKA EWA K 17 MAŁA WIEŚ SOKÓŁ BODZANÓW Bieg towarzyszący 3 km 00:30:55.17 NIE


Nordic Walking 6 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans 3 km (1) 3 km (2) Czas netto HDK
1 83 ŁUKASZEWICZ RYSZARD M 1 WARSZAWA Nordic Walking 6 km 00:23:01.62 00:23:14.75 00:46:16.37 NIE
2 96 GANKOWSKI BOGDAN M 2 PŁOCK TAJNIAKI 8:30 Nordic Walking 6 km 00:22:53.09 00:24:04.44 00:46:57.53 NIE
3 72 BIEŃKOWSKI JAROSŁAW M 3 PŁOCK TAJNIAKI 8:30 Nordic Walking 6 km 00:25:08.55 00:24:46.72 00:49:55.27 NIE
4 94 BRATKOWSKA AGNIESZKA K 1 PŁOŃSK Nordic Walking 6 km 00:24:56.11 00:26:01.72 00:50:57.83 NIE
5 87 SAWICKA JUSTYNA K 2 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Nordic Walking 6 km 00:25:24.80 00:26:08.74 00:51:33.54 NIE
6 77 CIOSEK DARIA K 3 PŁOŃSK Nordic Walking 6 km 00:25:50.35 00:26:15.95 00:52:06.30 NIE
7 84 PIOTROWSKA KATARZYNA K 4 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Nordic Walking 6 km 00:25:33.98 00:27:18.22 00:52:52.20 NIE
8 85 PRZYBYLIŃSKA ANNA K 5 PŁOCK Nordic Walking 6 km 00:25:40.25 00:27:21.89 00:53:02.14 NIE
9 100 PODGÓRSKI JACEK M 4 SOCHOCIN Nordic Walking 6 km 00:26:39.28 00:26:59.65 00:53:38.93 NIE
10 160 CHĄDZYŃSKA EWA K 6 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Nordic Walking 6 km 00:26:44.03 00:27:16.40 00:54:00.43 NIE
11 105 KASZEWSKA RÓŻA K 7 PŁOCK SOURCE OF POWER Nordic Walking 6 km 00:27:35.61 00:28:54.25 00:56:29.86 NIE
12 99 KORZENIEWSKA ANETA K 8 PLOCK TAJNIAKI 8:30 Nordic Walking 6 km 00:27:30.04 00:29:00.85 00:56:30.89 NIE
13 281 CZYŻEWSKI WŁODZIMIERZ M 5 Nordic Walking 6 km 00:28:08.08 00:29:05.64 00:57:13.72
14 89 ŚLUBOWSKA KATARZYNA K 9 PŁOCK UDANA ADOPCJA Nordic Walking 6 km 00:29:01.02 00:28:25.92 00:57:26.94 NIE
15 74 BUDNIAK ALEKSANDRA K 10 WŁADYSŁAWOWO Nordic Walking 6 km 00:28:57.07 00:29:06.76 00:58:03.83 NIE
16 80 KLICKA ŁUCJA K 11 WYGLEDY LESZNOWSKIE KOPYTKA Nordic Walking 6 km 00:29:30.57 00:29:05.71 00:58:36.28 NIE
17 98 KANIAK ZBIGNIEW M 6 PŁOŃSK GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK Nordic Walking 6 km 00:29:01.70 00:29:50.63 00:58:52.33 TAK
18 82 LIPIŃSKA BOŻENNA K 12 BABOSZEWO Nordic Walking 6 km 00:29:28.70 00:29:29.20 00:58:57.90 NIE
19 102 SZYMAŃSKA KATARZYNA K 13 NOWE MIASTO Nordic Walking 6 km 00:28:52.82 00:30:14.13 00:59:06.95 NIE
20 103 SZYMAŃSKI MARIUSZ M 7 NOWE MIASTO Nordic Walking 6 km 00:28:52.58 00:30:14.58 00:59:07.16 NIE
21 75 CEGIEŁKA MARIA K 14 NACPOLSK Nordic Walking 6 km 00:29:05.78 00:30:11.61 00:59:17.39 NIE
22 76 CEGIEŁKA RYSZARD M 8 NACPOLSK Nordic Walking 6 km 00:29:06.17 00:30:11.26 00:59:17.43 NIE
23 78 DOBROSIELSKA JUSTYNA K 15 PŁOCK Nordic Walking 6 km 00:29:33.20 00:30:11.80 00:59:45.00 NIE
24 97 KAMIŃSKA ANETA K 16 PLOCK TAJNIAKI 8:30 Nordic Walking 6 km 00:30:20.86 00:31:13.04 01:01:33.90 NIE
25 108 KORNILUK ŁUKASZ M 9 WARSZAWA Nordic Walking 6 km 00:32:52.73 00:29:42.34 01:02:35.07 NIE
26 104 WALĘDZIAK ANETA K 17 LUDWIKOWO TAJNIAKI 8:30 Nordic Walking 6 km 00:33:16.71 00:29:35.59 01:02:52.30 NIE
27 95 GANKOWSKA MARTA M 10 PŁOCK TAJNIAKI 8:30 Nordic Walking 6 km 00:33:28.23 00:29:52.58 01:03:20.81 NIE
28 91 WIŚNIEWSKA WIOLETA K 18 SIEDLIN KIJANKI Z SIEDLINA Nordic Walking 6 km 00:32:43.98 00:31:51.09 01:04:35.07 NIE
29 79 KANIA ANETA K 19 SIEDLIN KIJANKI Z SIEDLINA Nordic Walking 6 km 00:32:43.31 00:31:52.02 01:04:35.33 NIE
30 86 ROBAK-DOBIES AGNIESZKA K 20 ROGOZINO Nordic Walking 6 km 00:31:49.86 00:34:15.86 01:06:05.72 NIE
31 88 STANKOWSKA KATARZYNA K 21 SIEDLIN KIJANKI Z SIEDLINA Nordic Walking 6 km 00:34:16.60 00:34:31.51 01:08:48.11 NIE
32 73 BORKOWSKA AGNIESZKA K 22 SIEDLIN KIJANKI Z SIEDLINA Nordic Walking 6 km 00:34:16.04 00:35:30.26 01:09:46.30 NIE
33 110 ŁUKASZENKO AGNIESZKA K 23 WARSZAWA Nordic Walking 6 km 00:36:41.27 00:33:57.00 01:10:38.27 NIE
34 106 SUTERSKA MARLENA K 24 WARSZAWA Nordic Walking 6 km 00:36:40.85 00:37:50.51 01:14:31.36 NIE
35 111 GUTMAN ROBERT M 11 ŁOMIANKI Nordic Walking 6 km 00:36:40.82 00:38:48.43 01:15:29.25 NIE
36 112 PELUCH KATARZYNA K 25 WARSZAWA Nordic Walking 6 km 00:36:45.21 00:38:46.11 01:15:31.32 NIE
37 101 RÓŻAŃSKA HELENA K 26 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM Nordic Walking 6 km 00:41:27.71 00:38:43.19 01:20:10.90 NIE
38 93 ŻUŁAWNIK JAROSŁAW M 12 NOWE MIASTO Nordic Walking 6 km 00:35:24.13 01:41:25.71 02:16:49.84 TAK
39 92 WITKOWSKA ALINA K 27 NOWE MIASTO OSP NOWE MIASTO Nordic Walking 6 km 00:35:25.17 01:41:26.34 02:16:51.51 NIE
40 283 RADOMSKA JUDYTA K 28 NOWE MIASTO Nordic Walking 6 km 00:35:24.64 01:41:27.39 02:16:52.03
41 90 WARDZYŃSKI KRZYSZTOF M 13 NOWE MIASTO OSP NOWE MIASTO Nordic Walking 6 km 00:35:24.89 01:41:27.20 02:16:52.09 NIE
42 81 LESZCZYŃSKA EMILIA K 29 NOWE MIASTO OSP NOWE MIASTO Nordic Walking 6 km 00:35:25.62 01:41:27.75 02:16:53.37 NIE
DNF 109 GŁUSZCZYŃSKI KRZYSZTOF M DNF WARSZAWA Nordic Walking 6 km 00:36:41.98 NIE
DNF 107 KOSTRZEWSKA MONIKA K DNF WARSZAWA Nordic Walking 6 km 00:36:46.43 NIE
DNF 172 SOBLECKA ANTONINA K DNF PŁOŃSK Nordic Walking 6 km 00:37:16.36
DNF 173 ZARAKO-ZARAKOWSKA JADWIGA K DNF PŁOŃSK GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK Nordic Walking 6 km 00:37:14.61

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ