Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Komar Julia Pogórze Polska bieg MARYNARZA do 4 lat
2 Strzyżewska Łucja Wrocław Polska bieg MARYNARZA do 4 lat
3 Brzeziński Maksymilian Gdańsk Polska Maluch z rodzicem Akademia Malucha
4 Opiela Zuzanna Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
5 Bergański Maciej Gdynia Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat SP 29 w Gdyni
6 Grabowski Kacper GDYNIA Polska bieg PORUCZNIKA 10-11 lat Active Flow/SP 17 Gdynia
7 Czajkowski Filip Pogórze Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat
8 Kołaczyńska Marcelina Pogórze Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat
9 Kobierowski Franciszek Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
10 Buraczewski Krzysztof Rumia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
11 Kobierowska Helena Gdynia Polska Maluch z rodzicem
12 Filipkowski Aleksander Gdynia Polska Maluch z rodzicem
13 Jabłoński Ignacy Gdynia Polska bieg MARYNARZA do 4 lat
14 Czyżyk Julian Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat NBA
15 Pechnikova Mariia Odesa Ukraina bieg BOSMANA 5-7 lat Stayer Run Club
16 Czarnecki Borys Gdynia Polska Maluch z rodzicem
17 Czarnecka Emilia Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
18 Basenko Emilia Gdynia Polska Maluch z rodzicem
19 Basenko Nicole Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
20 Karpiński Jan Pogórze Polska bieg BOSMANA 5-7 lat ONE
21 Boyke Igor Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat Przedszkole 21 „Demptusiowo” Gdynia
22 Boyke Martyna Gdynia Polska bieg PORUCZNIKA 10-11 lat SP 16 Gdynia
23 Firlus Eryk Reda Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat UKS 1 Reda
24 Ziarek oliwier Refa Polska bieg MARYNARZA do 4 lat
25 Kalinowska Emilia Gdynia Polska bieg MARYNARZA do 4 lat Przedszkole Francuskie
26 Kalinowska Helena Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat Przedszkole Francuskie
27 Chorążewicz Nadia Rumia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
28 Kabak Jan Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
29 Błaszczuk Julian Gdynia Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat Sp 26
30 Wojtysiak Lidia Bojano Polska bieg KAPITANA 12-15 lat KKS SFORA BOJANO
31 Blumkowska Lilianna Rumia Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat SP1 Rumia
32 Czajko Julian Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
33 Wojtysiak Nila Bojano Polska bieg KAPITANA 12-15 lat KKS SFORA BOJANO
34 Czajko Jan Gdynia Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat
35 Blumkowski Leon Rumia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat Przedszkole pod topola
36 Wojtysiak Zosia Bojano Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat KKS SFORA BOJANO
37 Górski Jan Bojano Polska bieg PORUCZNIKA 10-11 lat SP Bojano
38 Górski Aleksander Bojano Polska bieg MARYNARZA do 4 lat Przedszkole Promyczek Bojano
39 Górska Amelia Bojano Polska bieg BOSMANA 5-7 lat Przedszkole Promyczek Bojano
40 Łukwiński Grzegorz Gdańsk Polska Maluch z rodzicem Żłobek dzwoneczek
41 Łukwiński Krzysztof Gdańsk Polska bieg BOSMANA 5-7 lat Przedszkole nr 75
42 Łukwińska Lidia Gdańsk Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat Sp1 Gdańska
43 Figura Agata Starogard Gdański Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
44 Smołoński Ignacy Gdańsk Polska bieg KAPITANA 12-15 lat Active Flow
45 Smołoński Marcel Gdańsk Polska bieg PORUCZNIKA 10-11 lat Active Flow
46 Rutkowska Antonina Gdynia Polska bieg KAPITANA 12-15 lat
47 Rutkowska Natasza Gdynia Polska bieg MARYNARZA do 4 lat
48 Lejk Pola Dębogórze Polska bieg MARYNARZA do 4 lat Przedszkole nr 43 w Gdyni
49 Wach Emilia Reda Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
50 LEJK Jakub Dębogórze Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat Sp 6 Gdynia
51 Chojnacki Mikołaj Sopot Polska bieg BOSMANA 5-7 lat Active Flow
52 Rutkowski Jakub Gdynia Polska bieg KAPITANA 12-15 lat
53 Wach Piotr Reda Polska bieg MARYNARZA do 4 lat
54 Gurzęda Kacper Rumia Polska bieg KAPITANA 12-15 lat
55 Gurzęda Eryk Rumia Polska bieg KAPITANA 12-15 lat
56 Gurzęda Ignacy Rumia Polska Maluch z rodzicem
57 Slowik Martyna Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat Przedszkole 26 bajkowa kraina
58 Gawrylczyk Nina Wejherowo Polska bieg KAPITANA 12-15 lat
59 Majkowski Aleksander Gdynia Polska bieg KAPITANA 12-15 lat Szkoła podstawowa nr 51
60 Dancewicz Amelka Gdynia Polska bieg PORUCZNIKA 10-11 lat Szkoła podstawowa nr 31
61 Maramorosz Zuzia Bojano Polska bieg BOSMANA 5-7 lat Przedszkole nr 27 w Gdyni
62 Kędzia Kasia Gdynia Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat SP28
63 Maramorosz Dominika Bojano Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat SP Bojano
64 Konkol Bartosz Puck Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
65 Konkol Wojciech Puck Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat
66 Świeczkowski Aleksander Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat ONE
67 Jaczun Marta Gdynia Polska bieg KAPITANA 12-15 lat
68 Świeczkowski Nikodem Gdynia Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat ONE
69 Jaczun Agata Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
70 Świeczkowski Mikołaj Gdynia Polska bieg PORUCZNIKA 10-11 lat ONE
71 Kujałowicz Alicja Sopot Polska bieg KAPITANA 12-15 lat Gorillas OCR PRO
72 Maciąg Zuzanna Pogórze Polska bieg KAPITANA 12-15 lat ULKS SKOCZEK POGÓRZE
73 Maciąg Natalia Pogórze Polska bieg PORUCZNIKA 10-11 lat
74 Turski Franciszek Gdynia Polska bieg PORUCZNIKA 10-11 lat
75 Milczyńska Maria Gdynia Polska bieg MARYNARZA do 4 lat AMS
76 Milczyńska Ola Gdynia Polska Maluch z rodzicem AMS
77 Bianga Jakub Gdynia Polska Maluch z rodzicem
78 Bianga Jan Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
79 Nowak Oliwia Gdynia Polska bieg KAPITANA 12-15 lat
80 Milczyńska Marysia Gdynia Polska Maluch z rodzicem AMS
81 KARBOWNIK Agata SUCHY DWÓR Polska bieg KAPITANA 12-15 lat ULKS SKOCZEK POGÓRZE
82 Keller Gracjan Karczemki Polska bieg KAPITANA 12-15 lat Znikające punkty
83 Nowak Julia Gdynia Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat
84 Mokłowicz Klara Wejherowo Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat KL Gdynia/Znikające punkty
85 Mokłowicz Eliza Wejherowo Polska bieg KAPITANA 12-15 lat KL Gdynia/Znikające punkty
86 Miotke Marcelina Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat Active Flow
87 Miotke Kornelia Gdynia Polska bieg CHORĄŻEGO 8-9 lat Active Flow
88 Myślisz Marcel Gdynia Polska Maluch z rodzicem
89 Bójko Martyna Gdańsk Polska bieg KAPITANA 12-15 lat MKS GALA GDAŃSK
90 Skrzypik Grzegorz Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
91 Kuś Nadia Gdynia Polska bieg PORUCZNIKA 10-11 lat
92 Skrzypik Dominik Gdynia Polska bieg BOSMANA 5-7 lat
93 Skrzypik Kinga Gdynia Polska Maluch z rodzicem
94 Kuś Sebastian Gdynia Polska bieg KAPITANA 12-15 lat
95 Wolańska Julia Rumia bieg KAPITANA 12-15 lat
96 Kruk Martyna Gdynia Polska Maluch z rodzicem
97 Wolańska Lena Rumia bieg PORUCZNIKA 10-11 lat RKS Rumia
98 Sumera Sara Bolszewo Polska bieg MARYNARZA do 4 lat
99 Kruk Maja Gdynia Polska bieg KAPITANA 12-15 lat SKLA
100 Wieczorek Antoni Gdynia Polska bieg PORUCZNIKA 10-11 lat


Wyświetleń: 12647

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ