Zapisy na zajęcia doskonalenia pływania ----> kliknij "zapisz się"

Prosimy o wybór zajęć, zgodnie z uzyskaną wcześniej odznaką umiejętności (dziecko, które np. uzyskało odznakę „foka” może się zapisać do grupy foka itd.) a następnie do zapisów. . Osoby zapisane do błędnej grupy będą usuwane z listy.

Po pomyślnym zapisaniu się należy opłacić karnet za pierwszy cykl zajęć w kasie pływalni. Sprzedaż karnetów na zajęcia rozpocznie się we czwartek 20.04.2023r od godziny 8.00 i potrwa do piątku 21.04.2023r do godziny 14.00. Opiekunowie uczestników zajęć zobowiązani są do przyniesienia kompletu wymaganych przez organizatora dokumentów, tj. : regulaminu, oświadczenia o stanie zdrowia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Legitymację z odpowiednią odznaką należy okazać, a podpisane dokumenty pozostawić na kasie pływalni podczas zakupu karnetów na zajęcia.

Jeżeli zdarzy się błędne lub zdublowane zapisanie jednego dziecka prosimy o pilne wejście w "opcje" i rezygnacje, aby nie blokować miejsc innym dzieciom.

Osoby, które nie opłacą karnetu do powyższego terminu zostaną wykreślone, a w ich miejsce zapisane zostaną inne osoby. Początek zajęć od soboty 22 kwietnia.

 

Zapraszamy!

Wyświetleń: 4626

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ