Bieg Belfrów

Zapraszamy Cię do udziału w jedynej takiej imprezie w kraju. Jeśli jesteś pracownikiem placówki systemu oświaty i/lub posiadasz wykształcenie pedagogiczne/nauczycielskie, weź udział w IV edycji charytatywnego Biegu Belfrów.

Kiedy?
Od 1 do 31 maja 2023 r.

Jak?
Wirtualnie, w wybranym przez Ciebie miejscu.

Dla kogo?
Dla nauczycieli, pedagogów, osób pracujących w placówkach oświatowych, poradniach PP, bibliotekach, ośrodkach doskonalenia nauczycieli itp.

Tylko bieg?
Nie! Bieg, jazda rowerem, spacer - możesz wybrać dowolną dyscyplinę lub wszystkie i powalczyć o tytuł Iron Teachera.

Wybierz jedną z trzech dyscyplin:

  • spacer - minimum 6 km
  • bieg - minimum 6 km
  • jazda rowerem - minimum 12 km

...lub zdobądź tytuł Iron Teachera; wykonaj trzy aktywności i pokonaj łącznie 66 km:

  • spacer - minimum 12 km
  • bieg - minimum 18 km
  • jazda rowerem - minimum 36 km

Zrealizuj swój cel między 1 a 31 maja. Na adres bieg@rewers.edu.pl wyślij zdjęcia pokonanej trasy (z dowolnej aplikacji), które pokażą jej przebieg, rodzaj aktywności i przebytą odległość.

Otrzymasz unikatowy medal Biegu Belfrów oraz, w zależności od wybranego pakietu, koszulkę, a nawet statuetkę Iron Teachera.

Koszt pakietu podstawowego (medal): 40 zł

Koszt pakietu rozszerzonego (medal+koszulka): 80 zł

Koszt pakietu podstawowego Iron Teacher (medal+statuetka): 80 zł

Koszt pakietu rozszerzonego Iron Teacher (medal+statuetka+koszulka): 120 zł

Zapisz się indywidualnie lub zorganizuj Bieg Belfrów w swojej placówce

Bieg Belfrów do doskonała okazja do integracji zespołu każdej szkoły czy przedszkola.

Jeśli chcecie wystartować grupowo, mamy dla Was propozycję: przygotujemy i przyślemy kurierem zestawy startowe przed biegiem, tak aby uczestnicy mogli wystąpić w koszulkach, a na mecie otrzymać medale.

Zbierz grupę współpracowników i zgłoś zespół przez naszą stronę https://biegbelfrow.pl/ lub e-mailem: bieg@rewers.edu.pl

Komu pomagamy?

Maja

Poznajcie Maję Gajewską z Morąga, małą 6-letnią bohaterkę, która z uśmiechem wita każdy dzień. Dziewczynka zmaga się z wieloma chorobami. Jedną z nich jest zespół potrójnego chromosomu X. Schorzenie to obejmuje mnogie wady wrodzone, chorobę nerek, wzroku i słuchu, tricefalopatię, a także anomalię szkieletową – ukryty niedowład prawostronny. Na domiar złego Maja  ma uszkodzony centralny układ nerwowy, w wyniku czego zmaga się z padaczką. Aby żyć tak jak jej rówieśnicy, dziewczynka wymaga ciągłej opieki specjalistów.

Dzięki rehabilitacjom, które kontynuuje od 3 miesiąca życia, obecnie jest w stanie samodzielnie siedzieć i chodzić. Fizjoterapeuta pracuje z dziewczynką również nad zaburzeniem równowagi, wzmożonym napięciem mięśniowym, osłabieniem mięśni brzucha, a także  płaskostopiem i krzywicą kolan. Opóźniony rozwój mowy u małej bohaterki wymaga stałej terapii logopedycznej. Regularne spotkania z logopedą przynoszą już widoczne efekty i łagodzą nadwrażliwość oralną. Maja potrzebuje także rehabilitacji oczu, zez przeszkadza jej w skupieniu wzroku i wymaga od niej ciągłego noszenia okularów.

 Choć zaburzenia, z jakimi zmaga się dziewczynka, mocno ją ograniczają, nie traci ona pogody ducha. Stara się realizować swoje pasje, kocha muzykę, lubi jazdę na rowerze, rymowanki i książeczki. Rodzice Mai starają się sprostać każdemu wydatkowi, jaki wiąże się z kosztami leczenia, ciężko jest jednak to wszystko zbalansować, kiedy jedynym żywicielem rodziny jest ojciec. Mama każdego dnia sprawuje opiekę nad dziewczynką.

Cały dochód pochodzący z zakupu pakietów przekażemy na pokrycie kosztów rehabilitacji Mai

 

Organizatorami Biegu Belfrów są:

 


 

Maja Gajewska jest podopieczną Fundacji Przyszłość dla Dzieci, która jest partnerem IV edycji Biegu Belfrów

 Medale IV Biegu Belfrów

Koszulka IV Biegu Belfrów

Wybierz odpowiedni rozmiar

(W tej edycji przygotowaliśmy koszulki w kolorze lime fluor - nie ma możliwości zmiany koloru)

 

Wyświetleń: 5280

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ