Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Augusteam Chorzów | |||||||||
1 | Sówka Grzegorz | Chorzów | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Augusteam Chorzów | opłacono BM | ||||
Grupa Rewers | |||||||||
2 | Ogonowska Magdalena | Gdańsk | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Grupa Rewers | opłacono BM | ||||
MKS Siemion przy Szkole Podstawowej nr 4 Siemianowice Śląskie | |||||||||
3 | Styperek Sylwia | Siemianowice Śląskie | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | MKS Siemion przy Szkole Podstawowej nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono BM | ||||
Niepubliczne Przedszkole Kłapciatek, 95-200 Pbianice | |||||||||
4 | Głowacka Emilia | Brodnia Dolna 34 | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Niepubliczne Przedszkole Kłapciatek, 95-200 Pbianice | |||||
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu | |||||||||
5 | Maciąg Katarzyna | Poznań | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu | opłacono BM | ||||
SOSW Szymanowo | |||||||||
6 | Reiss Marta | Morąg | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | SOSW Szymanowo | opłacono | ||||
SP 9 w Lubinie | |||||||||
7 | Lickiewicz Katarzyna | Lubin | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | SP 9 w Lubinie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. Leona Kąkola w Grzybnie | |||||||||
8 | Serkowska Anna | Kartuzy | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa im. Leona Kąkola w Grzybnie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa w Jarantowicach | |||||||||
9 | Bestjan Monika | Wąbrzeźno | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa w Jarantowicach | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | |||||||||
10 | Książek Cezary | Łódź | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | opłacono BM | ||||
XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im Z. Herberta w Warszawie | |||||||||
11 | Duda Beata | Warszawa | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im Z. Herberta w Warszawie | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
12 | Korejwo Beata Korejwo | Chełm Śląski | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
13 | Macek Marta | Sosnowiec | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
14 | Pyrgiel Aneta | Pniewy | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
15 | Hanusek Justyna | Rybnik | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
16 | Kucharek Krystyna | Pabianice | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
17 | Szmidt-Pawłowska Anna | Pabianice | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM |
Wyświetleń: 8376