Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocińska Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
2 | Wysocki Jakub | Czaple | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ||
3 | Wysocki Filip | Czaple | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ||
4 | Zieliński Jakub | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Zielony | opłacono on-line |
5 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ||
6 | Lewandowski Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Przedszkole 39 | opłacono on-line |
7 | Kończak Aleksandra | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | SP 19 w Gdańsku | opłacono on-line |
8 | Kończak Joanna | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | SP 19 w Gdańsku | opłacono on-line |
9 | Wajszczak Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Przedszkole 39 | opłacono on-line |
10 | Wajszczak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Przedszkole 39 | opłacono on-line |
11 | Szyca Barbara | Gdańsk | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Szkoła nr.42 Gdańsk | opłacono on-line | |
12 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Kazoku Gdańsk | opłacono on-line |
13 | Miączyński Tymom | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
14 | Tomaszewska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
15 | Malinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
16 | Spychalski Filip | Rokitki | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | opłacono on-line |
17 | Krysztofiak Patryk | Juszkowo | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | RubuRiders | opłacono on-line |
18 | Hercke Adam | Starogard Gdański | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | GK STG | opłacono on-line |
19 | Orlowski Marcin | Mrągowo | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MSR Mrągowo | opłacono on-line |
20 | Rawicz-Zegrzda Lilianna | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
21 | Rawicz-Zegrzda Alicja | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
22 | Rawicz-Zegrzda Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
23 | Wawrzyniak Maciej | Elbląg | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
24 | Moniewski Filip | Warszawa | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
25 | Rozwadowska Irmina | Pruszków | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
26 | Rutkowska Emilia | Pruszków | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
27 | Rozwadowski Ignacy | Pruszków | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
28 | Rutkowski Aleksander | Pruszków | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
29 | Świetlicki Borys | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
30 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | STALSPEED | |
31 | Lendze Wojciech | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
32 | Sadowski Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Zygzak Team | opłacono on-line |
33 | Popławska Joanna | Wrocław | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | WKS Śląsk | opłacono on-line |
34 | Gonska Przemek | Banino | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
35 | Gonska Lena | Banino | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
36 | Horoń Klara | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | opłacono on-line |
37 | Beling Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
38 | Siemież Jakub | Elbląg | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
39 | Siemież Piotr | Elbląg | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
40 | Fiedorowicz Jacek | Kowale | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
41 | Zwolak Julian | Bojano | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Bogdziewicz Team Cumulus | opłacono on-line |
42 | Derheld Jan | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
43 | Fiedorowicz Tymoteusz | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
44 | Boruta-Jarosławski Ryszard | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 77 | opłacono on-line |
45 | Boruta-Jarosławska Jagoda | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 77 | opłacono on-line |
46 | Sobiecki Hubert | Lniska | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
47 | Sobiecki Brunon | Lniska | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
48 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Sp 26 Gdynia | opłacono on-line |
49 | Kołtyś Hanna | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
50 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Zaczyn | opłacono on-line |
51 | Zaczyński Adam | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Zaczyn | opłacono on-line |
52 | Kowalski Tymon | Sopot | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | XIV LO Gdańsk | opłacono on-line |
53 | Biczkowski Jan | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Młodzi Rajderzy | opłacono on-line |
54 | Biczkowski Antoni | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Młodzi Rajderzy | opłacono on-line |
55 | Biczkowska Hanna | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Straszyn Biega - SUT | opłacono on-line |
56 | Weiland Dominika | Sopot | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ||
57 | Pastuszka Judyta | Piasek | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | UKS Avatar Kobielice | opłacono on-line |
58 | Pastuszka Florian | Piasek | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | UKS Avatar Kobielice | opłacono on-line |
59 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono on-line |
60 | Kulas Aleksander | Rumia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
61 | Kulas Oskar | Rumia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 7 Rumia | opłacono on-line |
62 | Terman Adam | Buszkowy | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | opłacono on-line |
63 | Zawodniak Krzesimir | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
64 | Bykuć Julia | Sopot | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
65 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
66 | Bieschke Krzysztof | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
67 | Bigus Janek | Rumia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
68 | Bańczerowski Borys | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
69 | Gręda Jakub | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki, SP 40 Gdynia | opłacono on-line |
70 | Cieślikiewicz Antonina | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | opłacono on-line |
71 | Cieślikiewicz Julian | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | opłacono on-line |
72 | Bielowicz Iga | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Banach Sport Team | opłacono on-line |
73 | Miszewski Wiktor | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
74 | Bregier Sebastian | Reda | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
75 | Zieliński Ignacy | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | Zielony | opłacono on-line |
76 | Pytel Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | ||
77 | Drzewiecka Marcelina | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
78 | Lewandowski Nikodem | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | Skłocik | opłacono on-line |
79 | Lendze Przemysław | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
80 | Sadowska Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | Kruella Team | opłacono on-line |
81 | Gonska Szymon | Banino | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
82 | Draszanowski Gabriel | Kokoszkowy | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | ||
83 | Boruta-Jarosławska Jaśmina | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
84 | Kołtyś Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
85 | Walczak Konrad | Gdynia | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono on-line |
86 | Woś Maria | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | ||
87 | Wiśniewski Jakub | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | KS.Klif Chłapowo | |
88 | Drzewiecka Agata | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Tenneco Race Team | opłacono on-line |
89 | FELON MICHAŁ | GDYNIA | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | ZdrowyRower | |
90 | Mielewski Marcin | Wejherowo | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
91 | Zielonka Maciej Zielonka | Banino | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | AkbiSport BMC Lab Gdańsk | opłacono on-line |
92 | Jaśko Jarosław | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
93 | Ciba Damian | Rumia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | TA KO TEAM | opłacono on-line |
94 | Czapski Mateusz | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Boeing | opłacono |
95 | Labudda Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
96 | Danielewski Kacper | Pacółtowo | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Auto Land MTB TEAM | opłacono on-line |
97 | Radek Michał | Lębork | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Bulc gnilcyc | opłacono on-line |
98 | Jędrzejewski Piotr | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
99 | Kotłowski Kamil | Łochowo | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Boeing | opłacono |
100 | Fiałkowski Łukasz | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Bogdziewicz Team Cumulus | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8811