Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wysocki Filip | Czaple | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ||
2 | Wysocki Jakub | Czaple | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ||
3 | Kocińska Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
4 | Bregier Sebastian | Reda | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
5 | Miszewski Wiktor | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
6 | Krauza Michał | Łebno | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
7 | Bielowicz Iga | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Banach Sport Team | opłacono on-line |
8 | BIELOWICZ MAREK | gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Banach Sport Team | opłacono on-line |
9 | Cieślikiewicz Julian | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | opłacono on-line |
10 | Cieślikiewicz Antonina | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | opłacono on-line |
11 | Gruszecki Damian | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Dream Tri Team | opłacono on-line |
12 | Kiermasz Krystian | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
13 | Jabłoński Marcin | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | B-PAC | opłacono on-line |
14 | Augustyn Marcin | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | MTB Miś | opłacono on-line |
15 | Gręda Jakub | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki, SP 40 Gdynia | opłacono on-line |
16 | Bańczerowski Borys | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
17 | Gurzyńska Kamila | Grudziądz | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | opłacono on-line |
18 | Jank Kacper | Gdynia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | ZdrowyRower | opłacono on-line |
19 | Bigus Janek | Rumia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
20 | Bieschke Krzysztof | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
21 | Bieschke Paweł | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Bez Hamulców MTB Team Pan Bike | opłacono on-line |
22 | Oxley andrew | Gdynia Karwiny | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Bertrand Okna Trek Gdynia | opłacono on-line |
23 | Łabędzki Radosław | Gdynia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | MTB Decathlon Trójmiasto | opłacono on-line |
24 | Klawitter Wiktoria | GDYNIA | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono on-line |
25 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
26 | Bykuć Julia | Sopot | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
27 | Zawodniak Krzesimir | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
28 | Terman Adam | Buszkowy | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | opłacono on-line |
29 | Moszczyński Bartłomiej | Jagatowo | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Industria | opłacono on-line |
30 | Kulas Oskar | Rumia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 7 Rumia | opłacono on-line |
31 | Kulas Aleksander | Rumia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
32 | Lesisz Karol | Kielce | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
33 | Walczak Konrad | Gdynia | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono on-line |
34 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono on-line |
35 | Pastuszka Florian | Piasek | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | UKS Avatar Kobielice | opłacono on-line |
36 | Pastuszka Judyta | Piasek | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | UKS Avatar Kobielice | opłacono on-line |
37 | Weiland Dominika | Sopot | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ||
38 | Weiland Karina | Sopot | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | ||
39 | Werochowski Wlodzimierz | Chwaszczyno | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Industria | |
40 | Rzeszutek Piotr | Sierakowice | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono on-line |
41 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | PZON / TriMama | opłacono on-line |
42 | Majkowski Daniel | Gdynia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | MajBike Team | opłacono on-line |
43 | Biczkowska Hanna | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Straszyn Biega - SUT | opłacono on-line |
44 | Biczkowski Antoni | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Młodzi Rajderzy | opłacono on-line |
45 | Biczkowski Jan | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Młodzi Rajderzy | opłacono on-line |
46 | Szydłowski Maciej | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
47 | Kowalski Tymon | Sopot | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | XIV LO Gdańsk | opłacono on-line |
48 | Kurowski Adam | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | PARATi | opłacono on-line |
49 | Machowski Dawid | Gdansk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | RowerowePrzymorze | opłacono |
50 | Machowska Justyna | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | RowerowePrzymorze | opłacono |
51 | Pyk Piotr | Skórcz | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
52 | Donarski Franciszek | Białe Błota | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | ROWERTOUR.COM POLARFOX | opłacono on-line |
53 | Zaczyński Adam | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Zaczyn | opłacono on-line |
54 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Zaczyn | opłacono on-line |
55 | Kołtyś Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
56 | Kołtyś Hanna | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
57 | Kołtyś Adam | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Tangleteezers | opłacono on-line |
58 | Lemańczyk Marcin | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
59 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Sp 26 Gdynia | opłacono on-line |
60 | Sobiecki Brunon | Lniska | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
61 | Sobiecki Hubert | Lniska | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
62 | Boruta-Jarosławska Jaśmina | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
63 | Boruta-Jarosławska Jagoda | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 77 | opłacono on-line |
64 | Boruta-Jarosławski Ryszard | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 77 | opłacono on-line |
65 | Fiedorowicz Tymoteusz | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
66 | Florczyk Maciej | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Silky Coders Cycling Team | opłacono on-line |
67 | Draszanowski Gabriel | Kokoszkowy | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | ||
68 | Bernat Marek | Olsztyn | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | MSR OLSZTYN | opłacono on-line |
69 | Wiczling Patryk | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Rowersi Cycling Team | opłacono on-line |
70 | Derheld Jan | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
71 | Derheld Łukasz | Gdynia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Bertrand Okna Trek Gdynia | opłacono on-line |
72 | Śliwiński Dariusz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Team Wielki Ptak | opłacono on-line |
73 | Wójcik Piotr | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Team Wielki Ptak | opłacono on-line |
74 | Grabarski Mateusz | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | VeloGd | opłacono on-line |
75 | Zwolak Julian | Bojano | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Bogdziewicz Team Cumulus | opłacono on-line |
76 | Fiedorowicz Jacek | Kowale | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
77 | Lademann Tomasz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
78 | Siemież Piotr | Elbląg | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
79 | Siemież Jakub | Elbląg | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
80 | Siemież Agnieszka | Elbląg | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
81 | Wickland Wiktor | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
82 | Pawlak Krystian | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
83 | Beling Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
84 | Cichosz Jarosław | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | PSP Gdynia | opłacono on-line |
85 | wiLL tomasz | gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
86 | Jędrzejczak Michał | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
87 | Horoń Klara | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | opłacono on-line |
88 | Gonska Szymon | Banino | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
89 | Gonska Lena | Banino | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
90 | Gonska Przemek | Banino | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
91 | Rokicki Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
92 | Gliwa Maciej | Banino | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
93 | Popławska Joanna | Wrocław | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | WKS Śląsk | opłacono on-line |
94 | KRUPA Andrzej | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | BodyICoach | opłacono on-line |
95 | Sadowska Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | Kruella Team | opłacono on-line |
96 | Sadowski Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Zygzak Team | opłacono on-line |
97 | Sadowski Piotr | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Lotos Running Team | opłacono on-line |
98 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | BCT TEAM | opłacono on-line |
99 | Wiśniewski Paweł | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | VeloGd | opłacono on-line |
100 | Hoffmann Michał | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7864