Dziewczęta 7-8 lat Chłopcy 7-8 lat Dziewczęta 9-11 lat Chłopcy 9-11 lat Dziewczęta 12-14 lat Chłopcy 12-14 lat Dziewczęta 15-17 lat Chłopcy 15-17 lat Elita Kobiety Elita Mężczyźni Kategoria K3 Kategoria K4+ Kategoria M3 Kategoria M4 Kategoria M5 Kategoria M6+

Dziewczęta 7-8 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Meta
1 213 FRYDRYCHOWICZ RITA GDAŃSK BELTA TEAM GDANSK Dziewczęta 7-8 lat 00:03:00.07
2 26 RAWICZ-ZEGRZDA ALICJA GDAŃSK Dziewczęta 7-8 lat 00:03:16.46
3 24 BORUTA-JAROSŁAWSKA JAGODA GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 Dziewczęta 7-8 lat 00:03:29.00
4 25 GONSKA LENA BANINO Dziewczęta 7-8 lat 00:04:04.89
5 211 GŁOWACKA ANNA GDAŃSK Dziewczęta 7-8 lat 00:04:12.94
6 27 SZYCA BARBARA GDAŃSK SZKOŁA NR.42 GDAŃSK Dziewczęta 7-8 lat 00:05:20.76


Chłopcy 7-8 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr Meta
1 28 BICZKOWSKI ANTONI STRASZYN MŁODZI RAJDERZY Chłopcy 7-8 lat 00:02:55.63 00:02:53.71 00:05:49.34
2 29 BORUTA-JAROSŁAWSKI RYSZARD GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 Chłopcy 7-8 lat 00:02:56.96 00:03:17.97 00:06:14.93
3 38 SIEMIEŻ JAKUB ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG Chłopcy 7-8 lat 00:03:13.92 00:03:01.19 00:06:15.11
4 39 SOBIECKI HUBERT LNISKA Chłopcy 7-8 lat 00:02:56.74 00:03:21.62 00:06:18.36
5 32 MISZEWSKI WIKTOR GDYNIA TREK GDYNIA MŁODE WILKI Chłopcy 7-8 lat 00:03:13.36 00:03:13.89 00:06:27.25
6 174 WYSOCKI JAKUB CZAPLE Chłopcy 7-8 lat 00:03:08.03 00:03:19.81 00:06:27.84
7 40 WAJSZCZAK STANISŁAW GDAŃSK PRZEDSZKOLE 39 Chłopcy 7-8 lat 00:03:14.27 00:03:22.13 00:06:36.40
8 201 DROP LEON GDAŃSK Chłopcy 7-8 lat 00:03:15.81 00:03:29.75 00:06:45.56
9 31 LEWANDOWSKI TYMOTEUSZ GDAŃSK PRZEDSZKOLE 39 Chłopcy 7-8 lat 00:03:10.96 00:03:51.34 00:07:02.30
10 35 PASTUSZKA FLORIAN PIASEK UKS AVATAR KOBIELICE Chłopcy 7-8 lat 00:03:42.84 00:03:53.63 00:07:36.47
11 6 WALCZAK IGNACY GDYNIA ELEKTRONICZNEZAPISY.PL TEAM Chłopcy 7-8 lat 00:04:02.15 00:03:55.88 00:07:58.03
12 36 RUTKOWSKI ALEKSANDER PRUSZKÓW Chłopcy 7-8 lat 00:04:35.70 00:04:10.22 00:08:45.92
13 33 MONIEWSKI FILIP WARSZAWA Chłopcy 7-8 lat 00:04:53.58 00:05:38.73 00:10:32.31


Dziewczęta 9-11 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr Meta
1 214 WOJCIECHOWSKA MICHALINA BANINO Dziewczęta 9-11 lat 00:02:40.53 00:02:46.87 00:05:27.40
2 43 PASTUSZKA JUDYTA PIASEK UKS AVATAR KOBIELICE Dziewczęta 9-11 lat 00:02:41.24 00:02:59.36 00:05:40.60
3 203 ZHUK MARIIA BELTA TEAM GDANSK Dziewczęta 9-11 lat 00:02:42.53 00:03:03.77 00:05:46.30
4 41 KOŃCZAK ALEKSANDRA GDAŃSK SP 19 W GDAŃSKU Dziewczęta 9-11 lat 00:02:56.05 00:03:30.49 00:06:26.54
5 44 RAWICZ-ZEGRZDA LILIANNA GDAŃSK Dziewczęta 9-11 lat 00:03:01.62 00:03:32.61 00:06:34.23
6 42 KOŃCZAK JOANNA GDAŃSK SP 19 W GDAŃSKU Dziewczęta 9-11 lat 00:03:37.80 00:03:47.98 00:07:25.78


Chłopcy 9-11 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr 3 okr Meta
1 49 FIEDOROWICZ TYMOTEUSZ GDYNIA TREK GDYNIA MŁODE WILKI Chłopcy 9-11 lat 00:02:00.83 00:02:21.79 00:02:22.83 00:06:45.45
2 47 BIGUS JANEK RUMIA TREK GDYNIA MŁODE WILKI Chłopcy 9-11 lat 00:02:15.90 00:02:25.72 00:02:28.62 00:07:10.24
3 51 FRYDRYCHOWICZ FRANEK GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK Chłopcy 9-11 lat 00:02:15.35 00:02:34.86 00:02:33.02 00:07:23.23
4 53 GRĘDA JAKUB GDYNIA TREK GDYNIA MŁODE WILKI, SP 40 GDYNIA Chłopcy 9-11 lat 00:02:28.66 00:02:29.40 00:02:27.22 00:07:25.28
5 45 BAŃCZEROWSKI BORYS GDYNIA TREK GDYNIA MŁODE WILKI Chłopcy 9-11 lat 00:02:32.12 00:02:33.88 00:02:42.47 00:07:48.47
6 212 LEWANDOWSKI WIKTOR RUMIA TREK GDYNIA MŁODE WILKI Chłopcy 9-11 lat 00:02:36.23 00:02:41.55 00:02:38.94 00:07:56.72
7 175 WYSOCKI FILIP CZAPLE Chłopcy 9-11 lat 00:02:37.18 00:02:55.45 00:02:58.24 00:08:30.87
8 46 BICZKOWSKI JAN STRASZYN MŁODZI RAJDERZY Chłopcy 9-11 lat 00:02:47.60 00:02:57.34 00:02:46.01 00:08:30.95
9 57 SPYCHALSKI FILIP ROKITKI MTB KIDS AGA PATOKA Chłopcy 9-11 lat 00:02:47.32 00:03:00.06 00:02:53.53 00:08:40.91
10 56 SIEMIEŻ PIOTR ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG Chłopcy 9-11 lat 00:03:01.22 00:02:56.82 00:02:44.17 00:08:42.21
11 54 KULAS OSKAR RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 RUMIA Chłopcy 9-11 lat 00:03:03.58 00:03:26.43 00:03:19.11 00:09:49.12
12 216 JAROSZYŃSKI MICHAŁ SOPOT Chłopcy 9-11 lat 00:03:08.75 00:03:16.69 00:03:31.68 00:09:57.12
13 55 ROZWADOWSKI IGNACY PRUSZKÓW Chłopcy 9-11 lat 00:03:17.29 00:03:35.42 00:03:42.55 00:10:35.26
14 58 ZACZYŃSKI KUBA GDYNIA ZACZYN Chłopcy 9-11 lat 00:03:00.27 00:03:56.06 00:03:46.60 00:10:42.93
15 52 GONSKA PRZEMEK BANINO Chłopcy 9-11 lat 00:03:16.36 00:03:31.85 00:03:57.64 00:10:45.85
16 59 ZIELIŃSKI JAKUB GDAŃSK ZIELONY Chłopcy 9-11 lat 00:03:38.08 00:03:56.36 00:04:04.03 00:11:38.47
17 48 BŁASZCZUK JULIAN GDYNIA SP 26 GDYNIA Chłopcy 9-11 lat 00:03:44.11 00:04:10.91 00:03:49.11 00:11:44.13


Dziewczęta 12-14 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Meta
1 60 CIEŚLIKIEWICZ ANTONINA GDAŃSK MTB KIDS AGA PATOKA Dziewczęta 12-14 lat 00:08:20.22
2 210 FLORCZAK LENA KOWALE BELTA TEAM GDAŃSK Dziewczęta 12-14 lat 00:10:13.24
3 63 TOMASZEWSKA ALEKSANDRA GDAŃSK Dziewczęta 12-14 lat 00:12:17.75
4 62 RUTKOWSKA EMILIA PRUSZKÓW Dziewczęta 12-14 lat 00:15:54.35
5 61 ROZWADOWSKA IRMINA PRUSZKÓW Dziewczęta 12-14 lat 00:23:01.73


Chłopcy 12-14 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Meta
1 68 ORLOWSKI MAKSYMILIAN MRĄGOWO MSR MRĄGOWO Chłopcy 12-14 lat 00:08:05.68
2 70 TERMAN ADAM BUSZKOWY MTB KIDS AGA PATOKA Chłopcy 12-14 lat 00:08:11.33
3 209 IWOŁA REMIGIUSZ GDYNIA TREK GDYNIA MŁODE WILKI Chłopcy 12-14 lat 00:08:42.00
4 64 BIESCHKE KRZYSZTOF GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK Chłopcy 12-14 lat 00:09:07.08
5 218 DUSZAK IGOR PINCZYN PODSTAWOWA PINCZYN Chłopcy 12-14 lat 00:10:41.28
6 71 WAWRZYNIAK MACIEJ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG Chłopcy 12-14 lat 00:11:23.66
7 215 WOJCIECHOWSKI MIKOŁAJ BANINO Chłopcy 12-14 lat 00:12:05.68
8 65 BREGIER SEBASTIAN REDA Chłopcy 12-14 lat 00:13:13.06
9 66 KRYSZTOFIAK PATRYK JUSZKOWO RUBURIDERS Chłopcy 12-14 lat 00:13:54.57
10 67 MIĄCZYŃSKI TYMOM GDAŃSK Chłopcy 12-14 lat 00:17:47.78


Dziewczęta 15-17 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Meta
1 72 HOROŃ KLARA GDAŃSK MTB KIDS AGA PATOKA Dziewczęta 15-17 lat 00:19:12.82
2 73 POPŁAWSKA JOANNA WROCŁAW WKS ŚLĄSK Dziewczęta 15-17 lat 00:19:17.16


Chłopcy 15-17 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr Meta
1 76 HERCKE ADAM STAROGARD GDAŃSKI GK STG Chłopcy 15-17 lat 00:14:05.25 00:14:31.72 00:28:36.97
2 78 ZWOLAK JULIAN BOJANO BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Chłopcy 15-17 lat 00:14:25.80 00:15:24.90 00:29:50.70
3 75 CIEŚLIKIEWICZ JULIAN GDAŃSK MTB KIDS AGA PATOKA Chłopcy 15-17 lat 00:16:38.49 00:17:47.57 00:34:26.06
4 77 KOWALSKI TYMON SOPOT XIV LO GDAŃSK Chłopcy 15-17 lat 00:30:33.15 00:34:43.26 01:05:16.41
DNF 74 BELING JAN GDAŃSK Chłopcy 15-17 lat 00:22:31.48


Elita Kobiety

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr Meta
1 150 KLAWITTER WIKTORIA GDYNIA KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Elita Kobiety 00:15:31.14 00:16:14.66 00:16:36.36 00:16:22.58 01:04:44.74
2 147 DRZEWIECKA AGATA GDAŃSK TENNECO RACE TEAM Elita Kobiety 00:16:10.67 00:17:22.15 00:17:12.63 00:17:06.69 01:07:52.14
3 149 JURGIELEWICZ-RÓG JOLANTA GDYNIA Elita Kobiety 00:20:16.53 00:20:40.46 00:22:17.30 00:22:37.13 01:25:51.42


Elita Mężczyźni

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr 5 okr Meta
1 170 RZESZUTEK PIOTR SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Elita Mężczyźni 00:12:02.01 00:12:06.22 00:12:34.36 00:12:49.39 00:12:05.19 01:01:37.17
2 154 DERHELD ŁUKASZ GDYNIA BERTRAND OKNA TREK GDYNIA Elita Mężczyźni 00:12:00.44 00:12:07.42 00:12:35.22 00:12:48.20 00:12:11.87 01:01:43.15
3 151 CIBA DAMIAN RUMIA TA KO TEAM Elita Mężczyźni 00:12:00.68 00:12:31.27 00:12:50.47 00:12:14.44 00:12:09.71 01:01:46.57
4 232 ZASTAWNY KRZYSZTOF GDAŃSK AKBISPORT BMC LAB GDAŃSK Elita Mężczyźni 00:12:04.57 00:12:30.13 00:12:46.87 00:12:41.72 00:13:03.34 01:03:06.63
5 237 PRZEKOP MICHAŁ GDYNIA TREK GDYNIA Elita Mężczyźni 00:11:59.38 00:12:33.44 00:12:54.52 00:13:12.68 00:13:00.02 01:03:40.04
6 166 MAJKOWSKI DANIEL GDYNIA MAJBIKE TEAM Elita Mężczyźni 00:12:02.65 00:12:57.03 00:13:09.70 00:13:19.76 00:12:43.93 01:04:13.07
7 153 DANIELEWSKI KACPER PACÓŁTOWO AUTO LAND MTB TEAM Elita Mężczyźni 00:12:27.75 00:13:17.15 00:13:21.02 00:13:35.93 00:13:42.02 01:06:23.87
8 168 OXLEY ANDREW GDYNIA KARWINY BERTRAND OKNA TREK GDYNIA Elita Mężczyźni 00:12:54.86 00:13:20.50 00:13:35.33 00:13:22.36 00:13:24.86 01:06:37.91
9 156 FIAŁKOWSKI ŁUKASZ GDAŃSK BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Elita Mężczyźni 00:12:33.91 00:13:42.50 00:13:39.44 00:13:18.03 00:13:36.23 01:06:50.11
10 157 GRABARSKI MATEUSZ GDAŃSK VELOGD Elita Mężczyźni 00:13:05.72 00:13:27.20 00:13:35.25 00:13:51.54 00:14:05.70 01:08:05.41
11 172 ZIELONKA MACIEJ ZIELONKA BANINO AKBISPORT BMC LAB GDAŃSK Elita Mężczyźni 00:13:06.25 00:13:41.43 00:13:47.14 00:14:03.82 00:14:06.01 01:08:44.65
12 155 DONARSKI FRANCISZEK BIAŁE BŁOTA ROWERTOUR.COM POLARFOX Elita Mężczyźni 00:13:22.66 00:13:44.47 00:13:53.43 00:14:12.00 00:14:07.87 01:09:20.43
13 233 KRZYŻAK JAKUB GDYNIA XTRAINER TREK Elita Mężczyźni 00:12:47.16 00:13:59.79 00:14:40.61 00:14:50.61 00:14:55.57 01:11:13.74
14 160 JĘDRZEJEWSKI PIOTR GDAŃSK Elita Mężczyźni 00:13:57.54 00:14:47.35 00:14:42.92 00:14:31.28 00:15:03.78 01:13:02.87
15 158 JANK KACPER GDYNIA ZDROWYROWER Elita Mężczyźni 00:14:04.72 00:14:45.51 00:14:36.22 00:15:09.12 00:15:02.55 01:13:38.12
16 162 KRAUZA MICHAŁ ŁEBNO Elita Mężczyźni 00:14:12.14 00:14:52.28 00:15:19.47 00:15:38.65 00:15:31.84 01:15:34.38
DNF 135 TOKARSKI BARTEK GDAŃSK Elita Mężczyźni 00:14:07.60 00:19:38.81
DNF 152 CZAPSKI MATEUSZ GDAŃSK BOEING Elita Mężczyźni 00:18:27.60 00:19:43.49 00:20:15.81 00:21:38.18
DNF 159 JAŚKO JAROSŁAW GDAŃSK Elita Mężczyźni 00:15:08.33 00:16:32.41 00:16:51.62 00:16:38.37
DNF 161 KOTŁOWSKI KAMIL ŁOCHOWO BOEING Elita Mężczyźni 00:25:22.22 00:28:09.20
DNF 163 KUPRJANIUK KAMIL GDAŃSK BOEING Elita Mężczyźni 00:20:48.42 00:22:03.97 00:22:50.09
DNF 164 LABUDDA SEBASTIAN PRUSZCZ GDAŃSKI Elita Mężczyźni 00:20:28.35 00:24:41.17
DNF 165 ŁABĘDZKI RADOSŁAW GDYNIA MTB DECATHLON TRÓJMIASTO Elita Mężczyźni 00:15:43.15 00:16:18.83 00:16:44.08 00:17:36.71
DNF 167 MIELEWSKI MARCIN WEJHEROWO Elita Mężczyźni 00:15:30.51 00:16:48.95 00:17:21.72 00:16:59.57
DNF 169 RADEK MICHAŁ LĘBORK BULC GNILCYC Elita Mężczyźni 00:21:12.38 00:23:59.87 00:24:26.18 00:03:19.82
DNF 234 SZEMPLIŃSKI MAREK GDAŃSK Elita Mężczyźni 00:17:02.70 00:18:11.56 00:18:54.15
DNF 235 CISZEWSKI JACEK GDYNIA Elita Mężczyźni 00:16:33.04 00:17:31.82 00:17:38.15 00:17:34.93
DNF 236 CISZEWSKI MACIEJ GDYNIA Elita Mężczyźni 00:17:30.10 00:17:28.33 00:18:10.46 00:18:12.91


Kategoria K3

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr 3 okr Meta


Kategoria K4+

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr 3 okr Meta
1 81 MACHOWSKA JUSTYNA GDAŃSK ROWEROWEPRZYMORZE Kategoria K4+ 00:16:55.36 00:18:36.69 00:18:05.93 00:53:37.98
2 83 STOLC JOANNA KARTUZY MTB START KARTUZY Kategoria K4+ 00:19:10.42 00:20:23.07 00:19:43.84 00:59:17.33
3 82 SIEMIEŻ AGNIESZKA ELBLĄG Kategoria K4+ 00:19:28.39 00:20:05.79 00:19:44.11 00:59:18.29
4 80 KOCOŁ KAROLINA GDAŃSK Kategoria K4+ 00:26:40.40 00:27:01.47 00:26:34.48 01:20:16.35
DNF 79 BŁASZCZUK MAJA GDYNIA PZON / TRIMAMA Kategoria K4+ 00:41:32.71


Kategoria M3

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr Meta
1 202 DROP TOMASZ GDAŃSK ARCHIBLANCO Kategoria M3 00:13:07.09 00:13:30.81 00:13:21.15 00:13:17.90 00:53:16.95
2 86 CYWIŃSKI KRZYSZTOF RUMIA MAJBIKE TEAM Kategoria M3 00:13:20.34 00:13:56.91 00:14:08.50 00:14:06.31 00:55:32.06
3 115 TRUSZCZYŃSKI MATEUSZ GDAŃSK Kategoria M3 00:13:26.37 00:14:01.80 00:14:10.98 00:13:57.30 00:55:36.45
4 98 MAKOWSKI PAWEŁ GDAŃSK AWET GDAŃSK Kategoria M3 00:13:28.55 00:14:07.13 00:14:57.71 00:15:29.48 00:58:02.87
5 89 GRUSZECKI DAMIAN GDAŃSK DREAM TRI TEAM Kategoria M3 00:14:03.50 00:14:36.26 00:14:47.91 00:14:53.32 00:58:20.99
6 96 LESISZ KAROL KIELCE Kategoria M3 00:14:29.36 00:14:42.57 00:14:53.57 00:14:47.72 00:58:53.22
7 171 WICZLING PATRYK GDAŃSK ROWERSI CYCLING TEAM Kategoria M3 00:13:47.05 00:15:03.17 00:15:10.92 00:15:43.06 00:59:44.20
8 118 WÓJCIK PIOTR GDAŃSK TEAM WIELKI PTAK Kategoria M3 00:14:27.57 00:15:09.50 00:15:39.54 00:16:18.37 01:01:34.98
9 97 LIPSKI JAKUB RUMIA Kategoria M3 00:14:52.06 00:15:36.03 00:15:47.74 00:15:56.21 01:02:12.04
10 108 ROKICKI GRZEGORZ GDAŃSK Kategoria M3 00:15:10.92 00:16:02.27 00:16:17.50 00:16:23.44 01:03:54.13
11 106 RAWICZ-ZEGRZDA WAWRZYNIEC GDAŃSK Kategoria M3 00:15:30.42 00:16:05.33 00:16:58.82 00:16:50.96 01:05:25.53
12 87 FLORCZYK MACIEJ GDAŃSK SILKY CODERS CYCLING TEAM Kategoria M3 00:15:20.26 00:16:34.43 00:17:04.37 00:16:54.16 01:05:53.22
13 95 LASY ANTON GDANSK Kategoria M3 00:19:29.37 00:15:15.89 00:15:25.19 00:16:22.81 01:06:33.26
14 101 MROZEWSKI KONRAD SOPOT ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kategoria M3 00:15:55.56 00:16:54.23 00:16:59.41 00:17:18.00 01:07:07.20
15 219 MACIEJA MATEUSZ GDAŃSK XD Kategoria M3 00:15:37.20 00:17:46.35 00:17:15.30 00:16:51.86 01:07:30.71
16 90 JĘDRZEJCZAK MICHAŁ GDYNIA Kategoria M3 00:15:51.61 00:17:48.45 00:17:19.86 00:16:31.11 01:07:31.03
17 112 SZYDŁOWSKI MACIEJ GDYNIA Kategoria M3 00:16:31.71 00:17:12.77 00:17:12.70 00:17:31.07 01:08:28.25
18 100 MOSZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ JAGATOWO INDUSTRIA Kategoria M3 00:16:32.94 00:16:54.07 00:17:25.09 00:17:48.67 01:08:40.77
19 114 TRACZ ROBERT GDAŃSK TYTEŻMOŻESZ Kategoria M3 00:17:02.96 00:17:31.52 00:17:48.03 00:18:08.39 01:10:30.90
20 116 WICKLAND WIKTOR GDAŃSK Kategoria M3 00:17:02.59 00:18:04.12 00:18:41.81 00:19:05.03 01:12:53.55
21 220 FAŚCISZEWSKI JERZY GDAŃSK BH CYCLING TEAM Kategoria M3 00:16:45.12 00:20:41.11 00:18:26.79 00:18:38.23 01:14:31.25
22 105 PYK PIOTR SKÓRCZ Kategoria M3 00:17:22.26 00:18:59.12 00:19:13.20 00:20:25.46 01:16:00.04
23 93 KOŁTYŚ ADAM GDAŃSK TANGLETEEZERS Kategoria M3 00:18:19.89 00:18:54.03 00:19:21.23 00:19:36.30 01:16:11.45
24 91 KIERMASZ KRYSTIAN GDAŃSK Kategoria M3 00:17:30.76 00:19:42.11 00:19:40.50 00:20:02.25 01:16:55.62
25 107 ROG JAROSLAW GDYNIA Kategoria M3 00:18:11.00 00:19:07.77 00:19:27.94 00:20:34.85 01:17:21.56
26 117 WIŚNIEWSKI PAWEŁ GDAŃSK VELOGD Kategoria M3 00:17:40.76 00:19:57.72 00:20:15.22 00:20:20.98 01:18:14.68
27 103 PAWLAK KRYSTIAN GDAŃSK Kategoria M3 00:17:31.89 00:19:56.84 00:21:11.89 00:21:14.48 01:19:55.10
28 113 TORZYŃSKI JAKUB GDAŃSK XD Kategoria M3 00:20:04.83 00:20:30.79 00:20:19.64 00:20:03.11 01:20:58.37
29 223 DANIEL BARTOSZ GDYNIA Kategoria M3 00:18:26.57 00:20:13.62 00:20:54.93 00:21:42.49 01:21:17.61
30 111 SZYCA DARIUSZ GDAŃSK Kategoria M3 00:20:25.26 00:22:22.68 00:24:14.94 00:24:10.07 01:31:12.95
31 85 CICHOSZ JAROSŁAW GDAŃSK PSP GDYNIA Kategoria M3 00:21:18.38 00:22:41.08 00:24:00.26 00:25:23.61 01:33:23.33
32 99 MASIUK ROBERT GDYNIA Kategoria M3 00:25:00.79 00:24:37.95 00:25:26.13 00:24:42.01 01:39:46.88
33 88 GLIWA MACIEJ BANINO Kategoria M3 00:26:53.76 00:31:39.07 00:33:47.09 00:36:50.73 02:09:10.65
DNF 102 MROZOWSKI SŁAWOMIR SOPOT Kategoria M3 00:14:31.96 00:15:11.85 00:19:04.44
DNF 104 PUSCH ZBIGNIEW PUSCH TCZEW ZUGMUNT Kategoria M3 01:20:09.31 00:23:19.95
DNF 109 SOBCZYŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK Z CUKRZYCĄ NA KOLE Kategoria M3 00:17:21.73 00:19:10.26


Kategoria M4

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr Meta
1 121 BIESCHKE PAWEŁ GDAŃSK BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKE Kategoria M4 00:13:40.01 00:14:24.88 00:14:40.36 00:14:46.31 00:57:31.56
2 229 CIEŚLIKIEWICZ SZYMON GDAŃSK Kategoria M4 00:14:05.28 00:14:26.10 00:14:38.19 00:15:24.40 00:58:33.97
3 120 BIELOWICZ MAREK GDYNIA BANACH SPORT TEAM Kategoria M4 00:14:11.63 00:14:44.48 00:15:00.39 00:14:58.36 00:58:54.86
4 132 MACHOWSKI DAWID GDANSK ROWEROWEPRZYMORZE Kategoria M4 00:14:51.55 00:15:31.43 00:16:22.77 00:15:58.22 01:02:43.97
5 231 SADOWSKI PIOTR GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM Kategoria M4 00:14:58.27 00:16:19.33 00:15:55.47 00:16:04.11 01:03:17.18
6 123 HABAJ PIOTR GDYNIA PARKRUN GDYNIA Kategoria M4 00:15:05.19 00:16:10.66 00:16:22.06 00:16:10.90 01:03:48.81
7 225 MATUŁA BARTŁOMIEJ BANINO BALTIC HUB TEAM Kategoria M4 00:15:56.76 00:18:12.73 00:17:59.36 00:17:54.29 01:10:03.14
8 122 GAWŁAS TOMASZ GDAŃSK MTB MERCEDES SERVICE TEAM Kategoria M4 00:16:48.43 00:18:21.71 00:18:48.94 00:19:27.05 01:13:26.13
9 133 MANIAS MICHAŁ PRUSZCZ GDAŃSKI Kategoria M4 00:17:38.44 00:19:18.64 00:18:59.58 00:18:25.78 01:14:22.44
10 130 LENDZIONOWSKI MIROSŁAW GDAŃSK Kategoria M4 00:16:53.52 00:19:32.35 00:19:30.01 00:19:04.90 01:15:00.78
11 222 ŻURALSKI RAFAŁ ELBLĄG Kategoria M4 00:17:33.68 00:20:15.17 00:19:41.66 00:19:30.16 01:17:00.67
12 230 WEROCHOWSKI WLODZIMIERZ CHWASZCZYNO INDUSTRIA Kategoria M4 00:19:21.09 00:19:29.79 00:19:12.39 00:19:19.31 01:17:22.58
13 119 ARAUCZ ADRIAN GDAŃSK LOTOS RUNING TEAM Kategoria M4 00:20:52.56 00:19:14.55 00:19:21.70 00:22:12.26 01:21:41.07
14 125 JABŁOŃSKI MARCIN GDAŃSK B-PAC Kategoria M4 00:20:01.65 00:20:31.57 00:20:55.96 00:20:19.94 01:21:49.12
15 126 KRET KRZYSZTOF GDAŃSK Kategoria M4 00:20:02.69 00:21:23.57 00:21:55.76 00:21:59.95 01:25:21.97
16 227 ROPPEL RAFAŁ GDAŃSK Kategoria M4 00:19:28.20 00:21:29.37 00:22:57.79 00:24:56.51 01:28:51.87
17 128 LEMAŃCZYK MARCIN GDYNIA Kategoria M4 00:23:11.86 00:27:09.23 00:27:10.87 00:27:46.76 01:45:18.72
18 228 JASTRZEBSKI DARIUSZ SOPOT Kategoria M4 00:24:33.38 00:30:44.98 00:28:22.42 00:29:15.00 01:52:55.78
DNF 127 KRYSZTOFIAK ROBERT JUSZKOWO RUBURIDERS Kategoria M4 00:25:58.85


Kategoria M5

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr 3 okr Meta
1 226 SKÓRKO KRZYSZTOF SOPOT Kategoria M5 00:14:24.66 00:14:54.16 00:15:22.48 00:44:41.30
2 140 TLUSZCZAK RAFAŁ GDYNIA HOTEL CZTERY BRZOZY Kategoria M5 00:14:50.29 00:15:46.68 00:15:25.13 00:46:02.10
3 142 ZAWISZA DARIUSZ GDAŃSK BCT TEAM Kategoria M5 00:14:55.76 00:15:39.86 00:15:45.80 00:46:21.42
4 139 ŚLIWIŃSKI DARIUSZ GDAŃSK TEAM WIELKI PTAK Kategoria M5 00:15:35.04 00:16:14.14 00:17:23.84 00:49:13.02
5 137 LADEMANN TOMASZ GDAŃSK Kategoria M5 00:18:30.91 00:19:06.17 00:19:19.01 00:56:56.09
6 217 GĄSIOROWSKI LESZEK GDAŃSK Kategoria M5 00:18:32.78 00:19:24.91 00:20:37.34 00:58:35.03
7 141 WILL TOMASZ GDYNIA Kategoria M5 00:22:36.22 00:26:00.50


Kategoria M6+

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 okr 2 okr 3 okr Meta
1 145 KRUPA ANDRZEJ GDAŃSK BODYICOACH Kategoria M6+ 00:18:17.39 00:18:39.23 00:18:19.69 00:55:16.31
2 144 BERNAT MAREK OLSZTYN MSR OLSZTYN Kategoria M6+ 00:17:45.60 00:18:56.25 00:19:33.62 00:56:15.47
3 143 AUGUSTYN MARCIN GDAŃSK MTB MIŚ Kategoria M6+ 00:22:59.01 00:23:23.20 00:24:44.57 01:11:06.78

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ