Lp | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AMS Puck | |||||||||
1 | Pietrek Alina | Żelistrzewo | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | AMS Puck | |||||
2 | Pietrek Tymon | Żelistrzewo | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | AMS Puck | |||||
BvB | |||||||||
3 | Budnik Sara | Gdańsk | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | BvB | |||||
LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||||||
4 | Janicki Paweł | Gościcino | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||
5 | Janicka Julia | Gościcino | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||
6 | Rafalak Nela | Kosakowo | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||
7 | Rafalak Pola | Kosakowo | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||
8 | Król Marcelina | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||
9 | Król Aleksander | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||
10 | Skrobacz Olek | Rumia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||
11 | Majkowska Zofia | Kębłowo | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||
12 | Majkowski Franciszek | Kębłowo | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||
13 | Miziarska Julia | Reda | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||
Masta Dance | |||||||||
14 | Domżalska Luiza | Rumia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Masta Dance | |||||
PESS Rumia | |||||||||
15 | Niedźwiecka Nadia | Rumia | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | PESS Rumia | |||||
Przedszkole Demptusiowo | |||||||||
16 | Grobelna Hanna | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Przedszkole Demptusiowo | |||||
17 | Grobelny Piotr | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Przedszkole Demptusiowo | |||||
Przedszkole nr 13 w Gdańsku | |||||||||
18 | Białozierska Kornelia | Gdańsk | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Przedszkole nr 13 w Gdańsku | |||||
Przedszkole nr 51 w Gdyni | |||||||||
19 | Wojciechowska Julia | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Przedszkole nr 51 w Gdyni | |||||
Przedszkole pod "Modrzewiem" | |||||||||
20 | Grubba Mikołaj | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Przedszkole pod "Modrzewiem" | |||||
Przedszkole wodna | |||||||||
21 | Bendyk Nikodem | Bolszewo | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Przedszkole wodna | |||||
SFORA BOJANO | |||||||||
22 | parchem ZOJA | Kielno | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | SFORA BOJANO | |||||
23 | parchem Nikodem | Kielno | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | SFORA BOJANO | |||||
SP 1 Gniew | |||||||||
24 | Nowak Rysio | Gniew | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | SP 1 Gniew | |||||
SP 16 | |||||||||
25 | Kamińska Lena | Gdynia | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | SP 16 | |||||
26 | Kamińska Pola | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | SP 16 | |||||
27 | Kamiński Jakub | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | SP 16 | |||||
SP 48 | |||||||||
28 | Różańska Nina | Gdynia | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | SP 48 | |||||
SSW Champion | |||||||||
29 | Domżalski Franciszek | Rumia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | SSW Champion | |||||
STALSPEED | |||||||||
30 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | STALSPEED | |||||
Sp 17 Gdynia | |||||||||
31 | Naumiuk Julian | Gdynia | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | Sp 17 Gdynia | |||||
32 | Naumiuk Tymon | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Sp 17 Gdynia | |||||
Sportowa Jedyneczka Reda | |||||||||
33 | Lamenta Leon | Reda | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Sportowa Jedyneczka Reda | |||||
34 | Mielniczuk Jan | Reda | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Sportowa Jedyneczka Reda | |||||
Szkoła podstawowa | |||||||||
35 | Lunk Nadia | Puck | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | Szkoła podstawowa | |||||
TRAMPUS TEAM | |||||||||
36 | Chmiel Igor | Bolszewo | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | TRAMPUS TEAM | |||||
37 | Chmiel Jakub | Bolszewo | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | TRAMPUS TEAM | |||||
Zespół Szkół Katolickich w Gdyni | |||||||||
38 | Grubba Kacper | Gdynia | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | Zespół Szkół Katolickich w Gdyni | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
39 | Dembczyńska Joanna | Gdańsk | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
40 | Majchrzak Franek | Jaworzno | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
41 | Ćwik Sonia | Gdynia | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
42 | Ćwik Alicja | Gdynia | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
43 | Ćwik Leonard | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
44 | Marszal Rita | Reda | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
45 | Marszal Mira | Reda | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
46 | Kreft Inga | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
47 | Kreft Bruno | GDYNIA | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
48 | Maliszewska Maja | Kosakowo | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
49 | Białozierski Aleksander | Kosakowo | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
50 | Mroch Victoria | Żnin | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
51 | Antosz Tymon | Lębork | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
52 | Antosz Antoni | Lębork | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
53 | Wojciechowska Emilia | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
54 | Szczot Jan | Gdansk | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
55 | Szczot Pola | Gdansk | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
56 | Hojda Paweł | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
57 | Wawiernia Antoni | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
58 | Kirsz Stanisław | Banino | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
59 | Żuka Nikolas | Gdynia | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
60 | Żuka Marika | Gdynia | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
61 | Semow Maria | Zabierzów | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
62 | Kuczmarski Tymon | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
63 | Licznerska Natalia | Gdańsk | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
64 | Elmanowska Joanna | Reda | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
65 | Elmanowska Natalia | Reda | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
66 | MAGRIAN Patryk | REDA | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
67 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
68 | Skwarczyński Jan | Puck | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
69 | Sikorra Agata | Puck | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
70 | Pawłowska Laura | Gościcino | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
71 | Wach Emilia | Reda | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
72 | Wach Piotr | Reda | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
73 | Czwatschka Kacper | Puck | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
74 | Czwatschka Jakub | Puck | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
75 | Chorążewicz Nadia | Rumia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
76 | Łaga Dorota | Lubocino | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
77 | Łaga Tymoteusz | Lubocino | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
78 | Konkol Wojciech | Puck | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
79 | Konkol Bartosz | Puck | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
80 | Lamenta Lilianna | Reda | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
81 | Kasperek Olek | Bożepole Wielkie | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
82 | Kamać Martyna | Gdańsk | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | ||||||
83 | Stenka Leon | Reda | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
84 | Falkiewicz Leon | Gdynia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
85 | Karsznia Maksym | Puck | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | ||||||
86 | LIcznerska Sara | Gdańsk | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) |
Wyświetleń: 2400