Lp Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Cheerleaders Junior Gdynia
1 Solecka Nela Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat) Cheerleaders Junior Gdynia
Ekopuchatek Reda
2 Pawlak Leon Rumia Kids Run (dzieci 3-7 lat) Ekopuchatek Reda
Endure Team
3 Korjat Lena Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Endure Team
Epicentrum
4 Stukan Maja Sopot Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Epicentrum
Gorillas OCR
5 Solecki Filip Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Gorillas OCR
KKS Sfora Bojano
6 parchem Nikodem Kielno Aquathlon (dzieci 8-15 lat) KKS Sfora Bojano
7 parchem Zoja Kielno Kids Run (dzieci 3-7 lat) KKS Sfora Bojano
8 Włodarska Aleksandra Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat) KKS Sfora Bojano
LUK-CONNECT
9 Pawłowska Laura Gościcino Aquathlon (dzieci 8-15 lat) LUK-CONNECT
LUK-CONNECT TRI TEAM
10 Meyer Zuzanna Luzino Kids Run (dzieci 3-7 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
11 Meyer Jakub Luzino Aquathlon (dzieci 8-15 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
12 Król Aleksander Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
13 Król Marcelina Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
14 Majkowska Zofia Kębłowo Aquathlon (dzieci 8-15 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
15 Majkowski Franciszek Kębłowo Aquathlon (dzieci 8-15 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
16 Miziarska Julia Reda Kids Run (dzieci 3-7 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
Masta Dance
17 Domżalska Luiza Rumia Kids Run (dzieci 3-7 lat) Masta Dance
POD KASZTANAMI
18 Kosicki Tymon Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat) POD KASZTANAMI
Przedszkole 12 Sopot
19 Dutkiewicz Nel Sopot Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole 12 Sopot
Przedszkole 29 Gdynia
20 Trendel Ignacy Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole 29 Gdynia
Przedszkole Dobrzewino
21 Raźniaczyk Zuzanna Tuchom Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole Dobrzewino
Przedszkole Maluszkowo w Rumi
22 Malepszy Wojciech Rumia Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole Maluszkowo w Rumi
Przedszkole bajkowe bolszewo
23 Jakubiak Leon Lisewo Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole bajkowe bolszewo
Przedszkole na Wodnej
24 Bendyk Nikodem Bolszewo Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole na Wodnej
Przedszkole pod "Modrzewiem"
25 Grubba Mikołaj Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole pod "Modrzewiem"
Przedszkole pod żaglami
26 Janiak Tymon Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole pod żaglami
Ptysiowe przedszkole
27 Dobaczewski Borys Rumia Kids Run (dzieci 3-7 lat) Ptysiowe przedszkole
SP. Nr 6 w Rumi
28 Malepszy Antoni Rumia Aquathlon (dzieci 8-15 lat) SP. Nr 6 w Rumi
SP 16
29 Grubba Oskar Koleczkowo Aquathlon (dzieci 8-15 lat) SP 16
SP 39 Gdynia
30 Trendel Ksawery Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat) SP 39 Gdynia
31 Trendel Olaf Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat) SP 39 Gdynia
SSW Champion
32 Domżalski Franciszek Rumia Kids Run (dzieci 3-7 lat) SSW Champion
Sporting Leźno
33 Bieszke Hanna Czaple Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Sporting Leźno
Szemud
34 Rompczyk Cassidy Kamien Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Szemud
Szkoła społeczna dobrzewnino
35 Raźniaczyk Marcel Tuchom Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Szkoła społeczna dobrzewnino
TSUNAMI-TRI
36 KWAPISZ ANTONINA SOPOT Aquathlon (dzieci 8-15 lat) TSUNAMI-TRI
Trek Gdynia Młode Wilki, SP 40 Gdynia
37 Gręda Jakub Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Trek Gdynia Młode Wilki, SP 40 Gdynia
UKS „Siódemka”
38 Dawidowska Lidia Lębork Aquathlon (dzieci 8-15 lat) UKS „Siódemka”
39 Ostrowska Julia Lębork Aquathlon (dzieci 8-15 lat) UKS „Siódemka”
40 Wojciechowska LENA Lębork Aquathlon (dzieci 8-15 lat) UKS „Siódemka”
41 Ostrowska Daria Lębork Aquathlon (dzieci 8-15 lat) UKS „Siódemka”
UKS „Siódemka”
42 Weta Wiktoria Lębork Aquathlon (dzieci 8-15 lat) UKS „Siódemka”
Zespół Szkół Katolickich w Gdyni
43 Grubba Kacper Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Zespół Szkół Katolickich w Gdyni
_BRAK NAZWY_
44 Kołakowska Iga Gdańsk Kids Run (dzieci 3-7 lat)
45 Łaga Dorota Lubocino Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
46 Konkol Wojciech Puck Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
47 Łaga Tymoteusz Lubocino Kids Run (dzieci 3-7 lat)
48 Konkol Bartosz Puck Kids Run (dzieci 3-7 lat)
49 Bakhovskyi Pavlo Gdańsk Kids Run (dzieci 3-7 lat)
50 Ivaniuk Yeva Kyiv Kids Run (dzieci 3-7 lat)
51 Mielewczyk Paweł Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
52 Mielewczyk Marcel Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
53 Kruk Filip Mrzezino Kids Run (dzieci 3-7 lat)
54 Kruk Urszula Mrzezino Kids Run (dzieci 3-7 lat)
55 Hirt Karol szemud Kids Run (dzieci 3-7 lat)
56 Hirt Karolina szemud Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
57 Hartyn-Leszczynska Maja szemud Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
58 Hartyn-Leszczynska Zuzanna szemud Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
59 Połomska Nel Tuchom Kids Run (dzieci 3-7 lat)
60 Lubomska Zuzanna Tuchom Kids Run (dzieci 3-7 lat)
61 Wojewoda Emilia Jeleńska Huta Kids Run (dzieci 3-7 lat)
62 Sałata Zuzanna Przodkowo Kids Run (dzieci 3-7 lat)
63 Bresinska Kalina Jeleńska Huta Kids Run (dzieci 3-7 lat)
64 Ustarbowska Milena Starzyński Dwór Kids Run (dzieci 3-7 lat)
65 Ustarbowski Maksymilian Ostrołęka Kids Run (dzieci 3-7 lat)
66 Ustarbowska Wiktoria Swarzewo Kids Run (dzieci 3-7 lat)
67 Ustarbowska Maja Swarzewo Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
68 Sirocki Dawid Jeleńska Huta Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
69 Korjat Leon Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
70 Sirocki Karol Jeleńska Huta Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
71 Sirocka Olga Jeleńska huta Kids Run (dzieci 3-7 lat)
72 Jarzembowska Hanna Kamień Kids Run (dzieci 3-7 lat)
73 Formella Edyta Luzino Kids Run (dzieci 3-7 lat)
74 Gołuńska Klara Rumia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
75 Gaffke Tymoteusz Luzino Kids Run (dzieci 3-7 lat)
76 Ćwik Leonard Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
77 Ćwik Sonia Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
78 Ćwik Alicja Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
79 Kosicka Zuzanna Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
80 Kosicka Julia Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
81 Janiak Lena Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
82 Wiosna Piotr Karczemki Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
83 Wiosna Marcelina Karczemki Kids Run (dzieci 3-7 lat)
84 Wiosna Krzysztof Karczemki Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
85 Juziuk Maria Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
86 Juziuk Oliwier Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
87 Pawlicki Tymoteusz Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
88 Woźny Julia Małkowo Kids Run (dzieci 3-7 lat)
89 Sasim Ines Koleczkowo Kids Run (dzieci 3-7 lat)
90 Hojda Paweł Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
91 Wawiernia Antoni Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
92 Sasim Iwo Koleczkowo Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
93 Konkel Julian Gowidlino Kids Run (dzieci 3-7 lat)
94 Karpowicz Julia Rumia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
95 Zgryza Bartosz Zbychowo Kids Run (dzieci 3-7 lat)
96 Hinz Gracjan Dąbrówka Kids Run (dzieci 3-7 lat)
97 Hinz Nikodem Dąbrówka Kids Run (dzieci 3-7 lat)
98 Pohl Zofia Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
99 Jetter Janina Rębiska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
100 Michańska Karolina Kowale Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
101 Kreft Bruno Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
102 Kreft Inga Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
103 Miotk Jakub Łebno Kids Run (dzieci 3-7 lat)
104 Miotk Kajetan Łebno Kids Run (dzieci 3-7 lat)
105 Machowski Marcin Koleczkowo Kids Run (dzieci 3-7 lat)
106 Czwatschka Kacper Puck Kids Run (dzieci 3-7 lat)
107 Czwatschka Jakub Puck Kids Run (dzieci 3-7 lat)
108 Jankowska-Pietryk Laura Gdańsk Kids Run (dzieci 3-7 lat)
109 Sadoch Michał Warszawa Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
110 Sadoch Bartosz Warszawa Kids Run (dzieci 3-7 lat)
111 Krasiński Kacper Koleczkowo Kids Run (dzieci 3-7 lat)
112 Krasińska Kornelia Koleczkowo Kids Run (dzieci 3-7 lat)
113 Kania Jakub Reda Kids Run (dzieci 3-7 lat)
114 Kania Amelia Reda Kids Run (dzieci 3-7 lat)
115 Lamenta Leon Reda Kids Run (dzieci 3-7 lat)
116 Lamenta Lilianna Reda Kids Run (dzieci 3-7 lat)
117 Piasecka Helena Warzno Kids Run (dzieci 3-7 lat)
118 Piasecka Matylda Warzno Kids Run (dzieci 3-7 lat)
119 MAGRIAN Patryk REDA Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
120 Włodarska Maria Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
121 Przewdziecka Nadia Gdynia Aquathlon (dzieci 8-15 lat)


Wyświetleń: 4410

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ