Lp | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Myślisz Hanna | Wladyslawowo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
2 | Kamińska Lena | Gdynia | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | SP 16 | ||
3 | Rafalak Nela | Kosakowo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
4 | Rafalak Pola | Kosakowo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
5 | Okroy Sylwester | Puck | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
6 | Mielniczuk Maria | Reda | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
7 | Kreft Piotr | kobysewo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
8 | Kreft Antoni | Kobysewo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
9 | Pawłowska Laura | Gościcino | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
10 | Grubba Oskar | Koleczkowo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | SP 16 | ||
11 | Sasim Iwo | Koleczkowo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
12 | parchem Nikodem | Kielno | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
13 | Starzyńska Antonina Zofia | Bydgoszcz | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | #PROHOMOLUDENS | ||
14 | Tomczak Tadeusz | Gdańsk | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | Smaruj na trening | ||
15 | Tomczak Teodor | Gdańsk | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | Smaruj na trening | ||
16 | Czech Zofia | Mirosławiec | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | Mirosławiec TT | ||
17 | Gojke Fabian | Władysławowo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | Biegamy Razem Władysławowo | ||
18 | Gojke Aleks | Władysławowo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | Biegamy Razem Władysławowo | ||
19 | aleksandrowicz dagmara aleksandrowicz | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | Szkoła podstawowa | ||
20 | Bock Paulina | Gościcino | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
21 | Ćwik Sonia | Gdynia | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
22 | Ćwik Alicja | Gdynia | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
23 | Nowak Rysio | Gniew | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | SP 1 Gniew | ||
24 | Grubba Kacper | Gdynia | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | Zespół Szkół Katolickich w Gdyni | ||
25 | Majkowski Franciszek | Kębłowo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
26 | Majkowska Zofia | Kębłowo | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
27 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Polska | Aquathlon (dzieci 8-15 lat) | |||
28 | Wojciechowska Julia | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Przedszkole nr 51 w Gdyni | ||
29 | Kreft Bruno | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
30 | Bendyk Nikodem | Bolszewo | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Przedszkole na Wodnej | ||
31 | Mielniczuk Jan | Reda | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Sportowa Jedyneczka Reda | ||
32 | Gagat Paweł | Charzyno | Portugalia | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
33 | Makowski Marcel | Reda | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
34 | Grabarski Maksymilian | Zgorzała | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Banda Tri G | ||
35 | Gojke Alicja | Władysławowo | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Biegamy Razem Władysławowo | ||
36 | Łacińska Matylda | Warszawa | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
37 | Łacińska Michalina | Warszawa | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
38 | Sasim Ines | Koleczkowo | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
39 | Wojciechowska Emilia | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
40 | Okulska Agnieszka | Łebcz | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Zespół Szkolno Przedszkolny w Łebczu | ||
41 | Okulska Dominika | Łebcz | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Zespół Szkolno Przedszkolny w Łebczu | ||
42 | aleksandrowicz Aleksander | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
43 | Ivaniuk Yeva | Kyiv | Ukraina | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
44 | Kruk Urszula | Mrzezino | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
45 | Kruk Filip | Mrzezino | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
46 | Ćwik Leonard | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
47 | Miziarska Julia | Reda | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
48 | Domżalska Luiza | Rumia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Masta Dance | ||
49 | parchem Zoja | Kielno | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
50 | Kamińska Pola | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | SP 16 | ||
51 | Sobol Urszula | Rumia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
52 | Król Aleksander | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
53 | Król Marcelina | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
54 | Frank Wojciech | Władysławowo | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
55 | Sobol Antoni | Rumia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
56 | Maciejowski Maksymilian | Rumia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
57 | Czwatschka Jakub | Puck | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
58 | Czwatschka Kacper | Puck | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
59 | Okroy Kamil | Puck | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
60 | Sadoch Bartosz | Warszawa | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
61 | Karpowicz Julia | Rumia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Puchatek Rumia | ||
62 | Kreft Inga | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
63 | Domżalski Franciszek | Rumia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | SSW Champion | ||
64 | Lamenta Leon | Reda | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
65 | Wawiernia Antoni | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
66 | Hojda Paweł | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
67 | Lamenta Lilianna | Reda | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
68 | Grubba Mikołaj | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Przedszkole pod "Modrzewiem" | ||
69 | Curyło Jakub | Władysławowo | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | Team Gwiazda Morza | ||
70 | Styn Szymon | Władysławowo | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
71 | Kania Jakub | Reda | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
72 | Kania Amelia | Reda | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | |||
73 | Kamiński Jakub | Gdynia | Polska | Kids Run (dzieci 3-7 lat) | SP 16 |
Wyświetleń: 2324