Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Włodarczyk Bogdan | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | MURCKI TEAM | opłacono on-line |
202 | Włodarczyk Dawid | Tychy | Polska | Bieg na 5 km | MURCKI TEAM | opłacono on-line |
203 | Fyda Rafał | Rybnik | Polska | Bieg na 5 km | Stevia Automation Group | opłacono |
204 | Kocur Bartłomiej | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Stevia Automation Group | opłacono |
205 | Wróbel Paweł | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Stevia Automation Group | opłacono |
206 | Matuszek Piotr | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Stevia Automation Group | opłacono |
207 | Pieczonka Robert | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Stevia Automation Group | opłacono |
208 | Żurawski Mateusz | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Stevia Automation Group | opłacono |
209 | Radko-Zielińska Monika | Jaworzno | Polska | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |
210 | Man Alicja | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
211 | Man Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
212 | Mika Marta | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
213 | Olszewski Marek | Sławków | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
214 | Czapek Natan | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | ||
215 | Chyra Klaudia | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
216 | Michalec Karolina | Bielsko-Biała | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
217 | Skrzyniarz-Skiba Klaudia | Strzelin | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
218 | Gordel Marcin | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 10 km | SznapsRunners | opłacono on-line |
219 | Raczek Klaudia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | MK team | opłacono |
220 | Mrowiec Damian | Wojkowice | Polska | Bieg na 5 km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line |
221 | Ciepka Piotr | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
222 | Janicki Kamil | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
223 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW 5 km | Mk team | opłacono |
224 | Wojtasz Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 10 km | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line |
225 | Gajda Agnieszka | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
226 | Kruk Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
227 | Wieczorek Magdalena | Sosnowiec | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
228 | Wieczorek Marek | Sosnowiec | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
229 | Darowska Katarzyna | Wodzisław Śląski | Polska | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |
230 | Rosińska Katarzyna | zabrze | Polska | Bieg na 5 km | Banda z Południa | opłacono on-line |
231 | Rybak Lukaz | Klucze | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
232 | Waliczek Daria | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Namówili mnie | opłacono on-line |
233 | Kukowka Jakub | Kalety | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
234 | Chamluk Kinga | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | Mors Hubertus Mysłowice/Namówili mnie | opłacono on-line |
235 | Blach Paulina | Tychy | Polska | Bieg na 5 km | Namówili mnie | opłacono on-line |
236 | Czapska Ewa | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | Huragan Ligota | opłacono on-line |
237 | Szweda Mirka | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | Huragan Ligota | opłacono on-line |
238 | Drabik Joanna | Katowice | Polska | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |
239 | Kozdroń Ireneusz | Świętochłowice | Polska | Bieg na 5 km | Lecom Świony | opłacono on-line |
240 | Kozdroń Mateusz | Świętochłowice | Polska | Bieg na 5 km | Lecom Świony | opłacono on-line |
241 | Kozdroń Anna | Świętochłowice | Polska | Bieg na 5 km | Lecom Świony | opłacono on-line |
242 | Chodor Arkadiusz | Gliwice | Polska | Bieg na 5 km | SznapsRunners | opłacono on-line |
243 | Spałek Aneta | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW 5 km | Ekipa Na Kijach | opłacono on-line |
244 | Werner-Pałczyńska Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
245 | Kruk Daniel | Kraków | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
246 | Rozmus Darek | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | SznapsRunners | opłacono on-line |
247 | Głogowska Wiktoria | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
248 | Tuleja Adam | Chorzów | Polska | Bieg na 10 km | AUGUSTEAM | opłacono on-line |
249 | Kokot Jan | Siemianowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
250 | Malcherek Grzegorz | Świętochłowice | Polska | Bieg na 10 km | Sznapsrunners | opłacono on-line |
251 | Bomba Maciej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 10 km | SznapsRunners | opłacono on-line |
252 | Zdański Dariusz | Gliwice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
253 | Szydło Ewa | Kraków | Polska | Bieg na 10 km | Sznapsrunners | opłacono on-line |
254 | Budzińska Beata | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | SznapsRunners | opłacono on-line |
255 | Tyczyński Łukasz | Bytom | Polska | Bieg na 10 km | SznapsRunners | opłacono on-line |
256 | Pałys Małgorzata | Gliwice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
257 | Warzecha Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
258 | Tyczyńska Justyna | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | SznapsRunners | opłacono on-line |
259 | Chmelik Katarzyna | Gliwice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
260 | Ropelewska Edyta | Katowice | Polska | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line |
261 | Podgórski Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego | opłacono on-line |
262 | Koluch Jacek | Zabrze | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
263 | Jagusztyn Leszek | Zabrze | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
264 | Świerc Grażyna | Siemianowice Śłąskie | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
265 | Piechula Tomasz | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
266 | Janowski Piotr | Gliwice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
267 | Janowski Michał | Gliwice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
268 | Ciosmak Cezary | Knurow | Polska | Bieg na 10 km | Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice | |
269 | Tync Robert | Kraków | Polska | Bieg na 5 km | Miodowa Team | opłacono on-line |
270 | Szreiber Maciej | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
271 | Szreiber Marlena | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
272 | Zaja Krystian | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
273 | Zaja Bożena | Bytom | Polska | Marsz NW 5 km | opłacono | |
274 | Giemlik Agnieszka | Tychy | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
275 | Giemlik Tadeusz | Tychy | Polska | Bieg na 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
276 | Zydroń Wiesław | Katowice | Polska | Marsz NW 5 km | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono on-line |
277 | Rogóż Sonia | Żernica | Polska | Bieg na 10 km | Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice | opłacono on-line |
278 | Michalak Grażyna | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |
279 | Michalak-Jurzyca Sandra | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
280 | Denicki Przemysław | Knurów | Polska | Bieg na 10 km | Ex Team | |
281 | Wolny Marcin | Świętochłowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
282 | Solarek Paweł | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
283 | Plata Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
284 | Mitręga Maciej | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Green Belt Runner | opłacono on-line |
285 | Fleischer Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |
286 | Deja Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |
287 | Romanowski Daniel | Rybnik | Polska | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line |
288 | Korolczuk Wiktoria | Świętochłowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
289 | Dyczka Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
290 | Franielczyk Rafał | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | Night Runners / SiPB | opłacono on-line |
291 | Garbarz Łukasz | Mikołów | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
292 | Stanek Natalia | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono on-line | |
293 | Szarłowicz Kuba | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | EY Runners | opłacono |
294 | Stanek Mateusz | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | MS Labs Running Team | opłacono on-line |
295 | Wdzięczny Jolanta | Wojkowice | Polska | Marsz NW 5 km | Gartianie | opłacono on-line |
296 | Wdzięczny Włodzimierz | Wojkowice | Polska | Marsz NW 5 km | Gartianie | opłacono on-line |
297 | Wdzięczny Jakub | Wojkowice | Polska | Marsz NW 5 km | Gartianie | opłacono on-line |
298 | Żylak Marcin | Woźniki | Polska | Bieg na 5 km | O co biega w Kaletach | opłacono on-line |
299 | Derus Jakub | Katowice | Polska | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line |
300 | Majer Marzena | Knurów | Polska | Bieg na 10 km | Team Aero Żółwiki | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11207