Zapisz się na VIII SIEMIANOWICKI BIEG ŚWIETLIKÓW

Grupa imprez

VIII SIEMIANOWICKI BIEG ŚWIETLIKÓW odbędzie się 17 czerwca 2023 roku (sobota), na terenie Siemianowic Śląskich. 

Start i meta znajdują się przy Stawie Rzęsa w Siemianowicach Śląskich (wejście od strony Śląskiej 85 lub od strony ulicy Dworskiej, 50.31524, 19.02687).

Informacje na temat dojazdu i parkingów - www.mkteamevents.pl/swietliki/dojazd/ 

Kontakt do Organizatorów:

e-mail: kontakt@mkteamevents.pl

Strona internetowa zawodów: www.mkteamevents.pl/hazok/

Fan Page Organizatora: www.facebook.com/MKTEAMevents  

Facebookowe wydarzenie:  www.facebook.com/events/177141631900374

Godziny startów poszczególnych konkurencji:

16:00 - 18:00 start biegów dla dzieci
19:00 start biegu na 10 km
21:00 start biegu na 5 km
21:05 startu marszu NW na dystansie 5 km

Wysokość opłaty startowej wynosi:

55 zł – płatne do dnia 30 kwietnia 2023 r.

65 zł – płatne do dnia 4 czerwca 2023 r.

85 zł – płatne do dnia 11 czerwca 2023 r.

Raz wniesiona opłata startowa nie podlega zwrotowi. Opłata startowa nie może zostać przeniesiona na inny bieg.

W przypadku chęci otrzymania faktury należy zgłosić ten fakt organizatorowi w ciągu 7 dni od momentu dokonania opłaty, pisząc na adres kontakt@mkteamevents.pl Faktura zostanie wysłana pocztą elektroniczną.

Prośby o wystawienie faktury pozostawione w komentarzu podczas zapisów nie będą brane pod uwagę. 

Podczas VIII Siemianowickiego Biegu Świetlików odbywać się będą III MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY WETERYNARII w biegu na dystansie 5 km. 

Wszystkie osoby, które są czynnymi lekarzami weterynarii chcącymi wziąć udział w zawodach, powinny w trakcie zapisów w formularzu elektronicznym zaznaczyć odpowiednie pole wyboru oraz wprowadzić Numer Prawa Wykonywania Zawodu. 

Zawodnicy, którzy nie dokonają odpowiedniego zgłoszenia w formularzu elektronicznym zapisów na zawody, nie będą brani pod uwagę w klasyfikacji III Mistrzostw Polski Lekarzy Weterynarii.

W III Mistrzostwach Polski Lekarzy Weterynarii w biegu na dystansie 5 km odbywać się będzie następująca klasyfikacja: Klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn lekarzy weterynarii w biegu na 5 km (za miejsca I – III) – zawodnicy zostaną nagrodzeni pucharami.

Podczas zawodów wszyscy zawodnicy muszą posiadać numery startowe oraz chipy. Numer startowy musi być przymocowany z przodu koszulki startowej. Numer startowy musi być widoczny przez cały okres trwania zawodów. Chip musi być przymocowany do sznurowadła buta (nie w czapce, w kieszeni, w plecaku, w ręce). W przeciwnym wypadku zawodnik może nie zostać sklasyfikowany.

Wyświetleń: 3620

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ