Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mitręga Franio | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
2 | Mitręga Staś | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
3 | Kocik Szymon | Chorzów | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
4 | Walesa Leon | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
5 | Pieron Olga | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP nr 1 | opłacono on-line |
6 | Pieron Wiktoria | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ZSS SP 8 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
7 | Goniwiecha Krystian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
8 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
9 | Ogłaza Anna | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
10 | Yakshevich Alex | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | ||
11 | Jasińska Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
12 | Jasiński Błażej | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
13 | Zyzak Aleksander | Świnna | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
14 | Zuzek Antonina | Brzeg | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Kotwica Brzeg | opłacono on-line |
15 | Bartoszuk Oliwia | Bielsko-Biała | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Miodowa Team | opłacono on-line |
16 | Łabęcki Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
17 | Bańka Helena | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Przedszkole Artystyczne | opłacono on-line |
18 | Klaja Daria | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
19 | Rosół Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SMS Katowice | opłacono on-line |
20 | Bieńkowska Lena | Knurów | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | Socios Silesia | opłacono on-line |
21 | Bieńkowska Nela | Knurów | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | Socios Silesia | opłacono on-line |
22 | Cierpiał Zofia | Blachownia | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | ||
23 | Cierpiał Zuzanna | Blachownia | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | ||
24 | Bielewicz Jakub | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
25 | Sobota Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | brak | opłacono on-line |
26 | Marzec Mateusz | Czeladź | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
27 | Mohr Olaf | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | ZSS SP 8 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
28 | Malchar Nikodem | Bielsko-Biała | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
29 | Nowojski Józef | Kłobuck | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Przedszkole Gminne Nr 4 z ,,Oddziałami Integracyjnymi | |
30 | Pyrk Hania | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | Sp 59 Katowice | opłacono on-line |
31 | Dyląg Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
32 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | Ks Striker | opłacono |
33 | Sonnenfeld Wojciech | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | MP33 Katowice | opłacono on-line |
34 | Sowa Bartłomiej | Risinowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | ||
35 | Zabłocki Daniel | Tychy | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP5 Tychy | opłacono on-line |
36 | Czogała Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Strefa Malucha | opłacono on-line |
37 | Zięba Michalina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 13 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
38 | Sowa Mateusz | Rusinowuce | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | ||
39 | Skorupa Alicja | Sadów | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Spartan Team Kalety | opłacono on-line |
40 | Zych Gabriel | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Strefa Malucha | opłacono on-line |
41 | Zych Teodor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Strefa Malucha | opłacono on-line |
42 | Rudek Aleksandra | Piłka | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | ||
43 | Berger Anna | Mikołów | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
44 | Pietrzyk Vanessa | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
45 | Zapotoczny Igor | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | Sp 59 Katowice | opłacono on-line |
46 | Marcok Nadia | Chorzów | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | Tornado | opłacono on-line |
47 | Opalińska Alicja | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
48 | Sozoniuk Karolina | Bytom | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
49 | Sozoniuk Agata | Bytom | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
50 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
51 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
52 | Dąbkowska Barbara | Świętochłowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
53 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
54 | Kabot Zosia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SLAYEROWCY BIEGAJĄ | opłacono on-line |
55 | Orczyk Hania | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
56 | Machura Tomasz | katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SP 17 Katowice | opłacono on-line |
57 | Bednarski Adam | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
58 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono | |
59 | Głowacka Łucja | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
60 | Tomczok Jagoda | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
61 | Skutela Marta | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
62 | Kapica Natalia | Bytom | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
63 | Skutela Adam | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
64 | Mutwil Zosia | Orzesze | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
65 | Skalski Przemysław | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
66 | Kapica Kuba | Bytom | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
67 | Gamza Tymon | Mysłowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | Przedszkole nr 6 Mysłowice | opłacono on-line |
68 | Gwizdała Karol | Zalas | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | WKS Wawel Młode Smoki | opłacono on-line |
69 | Guczalski Ignacy | Jaworzno | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
70 | Waśko Dawid | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
71 | Szymczyk Tymon | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
72 | Szymczyk Mikołaj | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
73 | Skrzypczak Beata | Rybnik | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SHARK CREW RYBNIK | opłacono |
74 | Mazur Julia | Chorzów | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | MK team | opłacono |
75 | Miklaszewska Julia | Siemianowice Slaskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
76 | Skiba Aleksander | Strzelin | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Gabinet weterynaryjny dla koni | opłacono on-line |
77 | Wróbel Ksawery | Tychy | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | ||
78 | Naskręt Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
79 | Prandzioch Patryk | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
80 | Prandzioch Filip | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
81 | Cichecki Mateusz | Tychy | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
82 | Cichecki Sebastian | Tychy | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
83 | Beck Maksymilian | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SP 14 Ruda Śląska | opłacono on-line |
84 | Siwiec Michał | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | MK team | opłacono |
85 | Waliszewski Filip | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
86 | Glinka Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
87 | Strychalska Maja | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
88 | Strychalska Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | UKKS | opłacono on-line |
89 | Piechula Michalina | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
90 | Piechula Marcelina | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
91 | Bomba Wiktor | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | SznapsRunners | opłacono on-line |
92 | Puchała Hanna | Zabrze | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | Socios Silesia / TL Pogoń Ruda Śląska | opłacono on-line |
93 | Bomba Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SznapsRunners | opłacono on-line |
94 | Pałys Kinga | Gliwice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | ZSO 8 Gliwice | opłacono on-line |
95 | Mika Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
96 | Mika Franciszek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | ZSS SP 8 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
97 | Matej Julia | Mysłowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
98 | Matej Dominik | Mysłowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
99 | Gąsior Emil | Mysłowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Trening na boisku | opłacono on-line |
100 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SP 13 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4769