Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bańka Helena | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Przedszkole Artystyczne | opłacono on-line |
2 | Bartoszuk Oliwia | Bielsko-Biała | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Miodowa Team | opłacono on-line |
3 | Beck Maksymilian | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SP 14 Ruda Śląska | opłacono on-line |
4 | Bednarski Adam | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
5 | Berger Anna | Mikołów | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
6 | Białobłocka Eliza | Zabrze | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | ||
7 | Białobłocka Selena | Zabrze | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | ||
8 | Bielewicz Jakub | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
9 | Bieńkowska Lena | Knurów | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | Socios Silesia | opłacono on-line |
10 | Bieńkowska Nela | Knurów | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | Socios Silesia | opłacono on-line |
11 | Bomba Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SznapsRunners | opłacono on-line |
12 | Bomba Wiktor | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | SznapsRunners | opłacono on-line |
13 | Borejszo Dorota | Jaworzno | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SP8 Jaworzno | opłacono on-line |
14 | Borejszo Mikołaj | Jaworzno | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | SP8 Jaworzno | opłacono on-line |
15 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
16 | Cichecki Mateusz | Tychy | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
17 | Cichecki Sebastian | Tychy | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
18 | Cierpiał Zofia | Blachownia | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | ||
19 | Cierpiał Zuzanna | Blachownia | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | ||
20 | Czogała Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Strefa Malucha | opłacono on-line |
21 | Dąbkowska Barbara | Świętochłowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
22 | Domagała Nikodem | Zabrze | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | ZSP nr.9 | |
23 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SP 13 | opłacono on-line |
24 | Dyczko Mikołaj | Zawiercie | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
25 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | Ks Striker | opłacono |
26 | Dyląg Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
27 | Fabiański Oskar | Świętochłowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
28 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
29 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
30 | Gamza Tymon | Mysłowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | Przedszkole nr 6 Mysłowice | opłacono on-line |
31 | Gąsior Emil | Mysłowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Trening na boisku | opłacono on-line |
32 | Gawlas Natalia | Węgierska Górka | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono | |
33 | Gazda Amelia | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | MP45 KATOWICE | opłacono on-line |
34 | Gazda Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | MP45 KATOWICE | opłacono on-line |
35 | Glinka Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
36 | Goniwiecha Krystian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
37 | Guczalski Ignacy | Jaworzno | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
38 | Gwizdała Karol | Zalas | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | WKS Wawel Młode Smoki | opłacono on-line |
39 | Głogowska Sara | Zabrze | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ZSP nr.9 | opłacono on-line |
40 | Głowacka Łucja | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
41 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | JakubsTeam | opłacono on-line |
42 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | JakubsTeam | opłacono on-line |
43 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | JakubsTeam | opłacono on-line |
44 | Jasińska Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
45 | Jasiński Błażej | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
46 | Jaskot Kassandra | Zabrze | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ZSP nr.9 | opłacono on-line |
47 | Jurzyca Oliwier | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
48 | Kabot Zosia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SLAYEROWCY BIEGAJĄ | opłacono on-line |
49 | Kapica Kuba | Bytom | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
50 | Kapica Natalia | Bytom | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
51 | Kapuściok Paweł | Mysłowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
52 | Karpała Adrian | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ||
53 | Kisiel Nadia | Zabrze | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Szkola mistrzostwa sportowego | |
54 | Klaja Daria | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
55 | Kluk Lea | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
56 | Kocik Szymon | Chorzów | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
57 | Kołodziejczyk Julia | Mysłowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Klub Olimpijczyka Mysłowice | opłacono on-line |
58 | Kruk Matylda | Gliwice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono | |
59 | Kulpa Hanna | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
60 | Lukoszek Sara | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
61 | Machura Tomasz | katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | SP 17 Katowice | opłacono on-line |
62 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
63 | Malchar Nikodem | Bielsko-Biała | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
64 | Malik Łucja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
65 | Marcok Nadia | Chorzów | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | Tornado | opłacono on-line |
66 | Marzec Mateusz | Czeladź | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
67 | Matej Dominik | Mysłowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
68 | Matej Julia | Mysłowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
69 | Matusiak Igor | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
70 | Mazur Julia | Chorzów | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | MK team | opłacono |
71 | Meryk Nikola | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
72 | Meryk Patrycja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
73 | Mika Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
74 | Mika Franciszek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | ZSS SP 8 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
75 | Miklaszewska Julia | Siemianowice Slaskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
76 | Mitręga Franio | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
77 | Mitręga Staś | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
78 | Mohr Olaf | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | ZSS SP 8 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
79 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono | |
80 | Mutwil Zosia | Orzesze | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
81 | Naskręt Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
82 | Nowak Bartłomiej | Zielonki | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | opłacono on-line | |
83 | Nowak Michalina | Zielonki | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
84 | Nowojski Józef | Kłobuck | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Przedszkole Gminne Nr 4 z ,,Oddziałami Integracyjnymi | |
85 | Ogłaza Anna | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
86 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
87 | Opalińska Alicja | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
88 | Orczyk Hania | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | opłacono on-line | |
89 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
90 | Pałys Kinga | Gliwice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2016 – 2015) | ZSO 8 Gliwice | opłacono on-line |
91 | Peruń Beniamin | Sosnowiec | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Frajda | opłacono on-line |
92 | Peruń Rozalia | Sosnowiec | Polska | Bieg na około 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 lub później) | Frajda | opłacono on-line |
93 | Piechula Marcelina | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
94 | Piechula Michalina | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
95 | Pieron Olga | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP nr 1 | opłacono on-line |
96 | Pieron Wiktoria | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ZSS SP 8 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
97 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono on-line | |
98 | Pietrzyk Vanessa | Katowice | Polska | Bieg na około 400 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2014 – 2013) | opłacono on-line | |
99 | Pilecki Stasiu | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |
100 | Plata Bruno | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4749