Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skałuba Urszula | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line |
2 | Żurawik Marcin | Koło | Polska | 5 km Nordic Walking | Saint Gobain Squad | opłacono on-line |
3 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
4 | Soczewka Anna | Płock | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
5 | Daroszewska Krystyna | Włocławek | Polska | 5 km Nordic Walking | Serce Nordica Włocławek | opłacono on-line |
6 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
7 | Hrycyk Izabela | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
8 | Wojtowicz Tomasz | Widacz | Polska | 5 km Nordic Walking | K.S. Victoria Potęgowo | |
9 | Kop Wiesław | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
10 | Dyka-Leśniewska Agnieszka | Konin | Polska | 5 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
11 | Postek Danuta | Poznań | Polska | 5 km Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
12 | Wandtke Antoni | Reda | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
13 | Radziejowski Bogusław | Częstochowa | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
14 | Lewandowski Robert | Błonie | Polska | 5 km Nordic Walking | Żbiki Nordic Walking | opłacono on-line |
15 | Malicki Hubert | Poznań | Polska | 5 km Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
16 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line |
17 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
18 | Marcinkiewicz Sylwia | Wałcz | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
19 | Wiatr Tomasz | Wałcz | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
20 | LUBAŃSKI TOMASZ | WŁOCŁAWEK | Polska | 5 km Nordic Walking | Serce Nordica Włocławek | opłacono on-line |
21 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Polska | 5 km Nordic Walking | XV Koło PZERiI Dywity | |
22 | Tomczak Renata | Konin | Polska | 5 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
23 | Bądz Wojciech | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
24 | Jabłońska Anna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
25 | Wojnicz-Lewandowska Iwona | Drzewina | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
26 | Pinis Agnieszka | Blachownia | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
27 | Pacyga Danuta | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
28 | JÓŹWIAK DOMINIK | WŁOCŁAWEK | Polska | 5 km Nordic Walking | Serce Nordica Włocławek | opłacono on-line |
29 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
30 | Owczarzak Ewa | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
31 | Niedźwiecka MAŁGORZTA | Częstochowa | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
32 | Sikora-Paw Agnieszka | Godziszewo | Polska | 5 km Nordic Walking | Klimypompyciepla.pl | opłacono on-line |
33 | Paw Tomasz | Godziszewo | Polska | 5 km Nordic Walking | Klimypompyciepla.pl | opłacono on-line |
34 | Kowalak Robert | Kostrzyn | Polska | 5 km Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
35 | Słowińska Alicja | SIEDLCE | Polska | 5 km Nordic Walking | ŚWIADOMI SIEDLCE | opłacono on-line |
36 | Szot Maria | Ujazd | Polska | 5 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | |
37 | Fedorska Anna | Sulechów | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
38 | Fedorski Paweł | Sulechów | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
39 | Machowski Jan | Koziegłowy | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
40 | Kurek Krzysztof | Płock | Polska | 5 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
41 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
42 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Polska | 5 km Nordic Walking | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono |
43 | Strabel Elżbieta | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking - Śrem | opłacono on-line |
44 | Strabel Wojciech Strabel | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking - Śrem | opłacono on-line |
45 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
46 | Specht Grazyna | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
47 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
48 | Główczewska Karolina | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
49 | Karczmarski Krzysztof | Kozienice | Polska | 5 km Nordic Walking | UKS Aquator Kozienice | |
50 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
51 | GRULKOWSKI Zenon | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
52 | GRULKOWSKA Renata | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
53 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
54 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line |
55 | Panek Aneta | Kosakowo | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJATEAM | opłacono on-line |
56 | Spychała Lesław | Gościcino | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
57 | Bogusław Anna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
58 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
59 | Jastrzębska Emilia | Gniewino | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
60 | Zawadzińska Anna | Bielawy | Polska | 5 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
61 | GASIŃSKI JANUSZ | Ozarow Mazowiecki | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
62 | Korzec Anna | Licze | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
63 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
64 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
65 | BARCZYK Jolanta | CZĘSTOCHOWA | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
66 | Juszczak Marta | Konin | Polska | 5 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
67 | Mazur Michał | Demlin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
68 | Rusinowicz Andrzej | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
69 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
70 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
71 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
72 | NERC DOROTA | RUMIA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
73 | Kaczmarczyk Franciszek | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | Bank Spółdzielczy Rumia | opłacono on-line |
74 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Malbork | opłacono on-line |
75 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Malbork | opłacono on-line |
76 | Radzimski Karol | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
77 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |
78 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ElektroniczneZapisy.pl Team |
Wyświetleń: 13015