Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plewiński Rafał | Banino | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
2 | Wroński Vlodi | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | KS Victoria Potęgowo | opłacono on-line |
3 | Sypniewski Szymon | Konin | Polska | 10 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
4 | Lewandowska Aneta | Konin | Polska | 10 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
5 | Juszczak Krzysztof | Konin | Polska | 10 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
6 | Wypychowski Radosław | Bielawy | Polska | 10 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
7 | Strajch Łukasz | Golina | Polska | 10 km Nordic Walking | TRITON Konin | |
8 | Ignaszak Marzena | Turek | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
9 | Zawadziński Robert | Bielawy | Polska | 10 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
10 | Walot Joanna | Łódź | Polska | 10 km Nordic Walking | Zawsze Młodzi Nordic Walking | opłacono on-line |
11 | Kucharczyk Katarzyna | Rzgów | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
12 | Musiał Ola | Częstochowa | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
13 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | KREATIVSPORT LEBORK | |
14 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 10 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
15 | Runowski Jarosław Runowski | Drezdenko | Polska | 10 km Nordic Walking | Team Janina | |
16 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
17 | SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW | 42-224 Częstochowa | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
18 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
19 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
20 | Specht Marek | Rumia | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
21 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
22 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
23 | Cegielska Beata | Konin | Polska | 10 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
24 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Polska | 10 km Nordic Walking | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line |
25 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
26 | Łaszcz Wojciech | Pila | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
27 | Pasik Michał | Kalisz | Polska | 10 km Nordic Walking | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
28 | Bończyszyn Bożena | Charbrowo | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
29 | Pacyga-Grajewska Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
30 | KRUK MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
31 | Franczak Małgorzata | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
32 | Franczak Anna | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
33 | Franczak Dariusz | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
34 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
35 | Tomczak Dariusz | Konin | Polska | 10 km Nordic Walking | Triton Konin | opłacono on-line |
36 | Bartosiewicz Łukasz | Borkowo | Polska | 10 km Nordic Walking | Luki Team Polska | opłacono on-line |
37 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
38 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | Luki Team Polska | opłacono on-line |
39 | Samek Krzysztof | Kalisz | Polska | 10 km Nordic Walking | Kalisia Nordic Team KNT | opłacono on-line |
40 | Kwidzińska Dorota | Luzino | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
41 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | 10 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
42 | Becker Sławomir | Włocławek | Polska | 10 km Nordic Walking | Serce Nordica Włocławek | opłacono on-line |
43 | Pieńkowska Urszula | Włocławek | Polska | 10 km Nordic Walking | Serce Nordica Włocławek | opłacono on-line |
44 | Jurczyńska Bożena | Częstochowa | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
45 | Kissel Jolanta | Trzcianka | Polska | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
46 | Witucki Jacek | Poznań | Polska | 10 km Nordic Walking | K.S. Victoria Potęgowo | |
47 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | 10 km Nordic Walking | Life Balance Place | opłacono on-line |
48 | Kurzawiński Marcin | Konin | Polska | 21 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
49 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | 21 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
50 | Różański Rafał | Juszkowo | Polska | 21 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
51 | Spychała Marzena | Gościcino | Polska | 21 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
52 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | 21 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
53 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 21 km Nordic Walking | ||
54 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 21 km Nordic Walking | FitnessFitback | |
55 | Olejko Radosław | Żukowo | Polska | 21 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
56 | Reseman Sylwia | Żukowo | 21 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
57 | ROPPEL Bogumiła | EPINAY SUR SEINE | Francja | 21 km Nordic Walking | Club Sportif Multisections D'Epinay-Sur-Seine | opłacono on-line |
58 | FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF | SIEDLCE | Polska | 21 km Nordic Walking | ŚWIADOMI SIEDLCE | opłacono on-line |
59 | JÓŹWIAK MARIANNA | WŁOCŁAWEK | Polska | 21 km Nordic Walking | Serce Nordica Włocławek | opłacono on-line |
60 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | 21 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
61 | Bierkus Mirosław | Koszalin | Polska | 21 km Nordic Walking | Baltin TEAM Mielenko | |
62 | Nawrocka Ewelina | Gdynia | Polska | 21 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
63 | Skiera Krzysztof Skiera | Bydgoszcz | Polska | 21 km Nordic Walking | Life Balance Place | opłacono on-line |
64 | Wojciechowska Elżbieta | Pakość | Polska | 21 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
65 | Kowalczuk Robert | GDAŃSK | Polska | 21 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
66 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 21 km Nordic Walking | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
67 | Nikodemska Joanna | USTKA | Polska | 21 km Nordic Walking | NORDSTEP Ustka | opłacono on-line |
68 | Macuło Ola | Słupsk | Polska | 21 km Nordic Walking | NORDSTEP Ustka | opłacono on-line |
69 | Cempa Wojciech | Kielno | Polska | 21 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
70 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km do 18 lat | Nordic Walking Malbork | opłacono on-line |
71 | Badocha Maja | Gdańsk | Polska | 5 km do 18 lat | Szkoła Podstawowa nr 84 | opłacono on-line |
72 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | Polska | 5 km do 18 lat | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
73 | Kuźmicz Szymon | Maszewko | Polska | 5 km do 18 lat | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
74 | Fedorski Cyprian | Sulechów | Polska | 5 km do 18 lat | opłacono on-line | |
75 | Marczyński Franciszek | Gościcino | Polska | 5 km do 18 lat | Polipack Team GWE | |
76 | Grajewski Teodor | Gdańsk | Polska | 5 km do 18 lat | opłacono on-line | |
77 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | 5 km do 18 lat | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
78 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | 5 km do 18 lat | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
79 | Witucka Karolina | Poznań | Polska | 5 km do 18 lat | K.S. Victoria Potęgowo | |
80 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
81 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |
82 | Radzimski Karol | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
83 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Malbork | opłacono on-line |
84 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Malbork | opłacono on-line |
85 | Kaczmarczyk Franciszek | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | Bank Spółdzielczy Rumia | opłacono on-line |
86 | NERC DOROTA | RUMIA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
87 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
88 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
89 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
90 | Rusinowicz Andrzej | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
91 | Mazur Michał | Demlin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
92 | Juszczak Marta | Konin | Polska | 5 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
93 | BARCZYK Jolanta | CZĘSTOCHOWA | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
94 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
95 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
96 | Korzec Anna | Licze | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
97 | GASIŃSKI JANUSZ | Ozarow Mazowiecki | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
98 | Zawadzińska Anna | Bielawy | Polska | 5 km Nordic Walking | TRITON Konin | opłacono on-line |
99 | Jastrzębska Emilia | Gniewino | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
100 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12002