Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciepiela Wiesław | Gorzów | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
2 | Adamczyk Bogdan | Bytów | Polska | 5 km Nordic Walking | Baszta Bytów | opłacono on-line |
3 | Bąk Antek | Czepino | Polska | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
4 | Bartosz Agata | Barlinek | Polska | 5 km dzieci do 18 lat Barlinek | ||
5 | Bartosz Kacper | Barlinek | Polska | 5 km dzieci do 18 lat Barlinek | ||
6 | Bartosz Karolina | Barlinek | Polska | Rekreacja 5 km | opłacono on-line | |
7 | Bednarska Stanisława | Bogdaniec | Polska | 5 km Nordic Walking | senior | |
8 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
9 | Bohdziun Agnieszka | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking | Thekijes | opłacono on-line |
10 | Brotkiewicz Mariusz | Poznań | Polska | 5 km Nordic Walking | SKS | opłacono on-line |
11 | Chruściel-Organista Żanetta | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
12 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | 10 km Nordic Walking | AgroturLot | opłacono on-line |
13 | Czkalska Agata | Konin | Polska | 5 km Nordic Walking | Triton Konin | opłacono on-line |
14 | Dąbrowska Magdalena | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
15 | Dec Daria | Barlinek | Polska | 5 km dzieci do 18 lat Barlinek | SP1 Barlinek | |
16 | Dec Klaudia | Barlinek | Polska | 5 km dzieci do 18 lat Barlinek | ||
17 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Polska | 10 km Nordic Walking | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line |
18 | Dziuba Michalina | Barlinek | Polska | 5 km dzieci do 18 lat Barlinek | SP1 Barlinek | |
19 | Fedorska Anna | Sulechów | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
20 | Fedorski Cyprian | Sulechów | Polska | 5 km do 18 lat | ||
21 | Fedorski Paweł | Sulechów | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
22 | Filipowicz Barbara | Krzeszyce | Polska | 10 km Nordic Walking | K.S. Victoria Potęgowo | opłacono on-line |
23 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | 5 km Nordic Walking | NORDIC SPORT 2021 | opłacono on-line |
24 | Gajewska Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
25 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
26 | GASIŃSKI JANUSZ | Ożarów Mazowiecki | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
27 | gralak renata | gryfino | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
28 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | 5 km do 18 lat | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
29 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | 5 km Nordic Walking | Grodzki Team | |
30 | Gudemajer Artur | Barlinek | Polska | 5 km - mieszkańcy Barlinka | ||
31 | Główczewska Karolina | Wejherowo | Polska | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
32 | Główczewska Martyna | Nowy Dwór Wejherowski | Polska | Start dowolny dystans | opłacono on-line | |
33 | Haczyńska Izabela | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
34 | Harasimowicz Magdalena | Stanowice | Polska | 5 km Nordic Walking | Wataha Bogdaniec | opłacono on-line |
35 | Hawryszko Jolanta | Szczecin | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
36 | Ignaszak Marzena | Turek | Polska | 10 km Nordic Walking | Triton Konin | opłacono on-line |
37 | Jacyna Miroslaw | Szczecin Dabie | Polska | 5 km Nordic Walking | TriGym Szczecin | opłacono on-line |
38 | Jany Katarzyna | Czarnków | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | |
39 | Jasianek Lucja | Barlinek | Polska | 5 km - mieszkańcy Barlinka | ||
40 | Jastrzębska Żaneta | Barlinek | Polska | 5 km - mieszkańcy Barlinka | opłacono on-line | |
41 | Kacperski Jarosław | Radgoszcz | Polska | 5 km NPSR | opłacono on-line | |
42 | Kissel Jolanta | Trzcianka | Polska | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
43 | Kolmetz Katarzyna | Sasino | Polska | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
44 | Kop Wiesław | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
45 | Korzep Leszek | Czerwonak | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
46 | Kowalak Robert | Kostrzyn | Polska | 5 km Nordic Walking | Marsz po Zdrowie | |
47 | Krasowska Grażyna | Wawrów | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
48 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
49 | Kucharczyk Katarzyna | Rzgów | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
50 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
51 | Kulinska Marlena | Maszków | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
52 | Kunecka Elżbieta | Barlinek | Polska | 5 km - mieszkańcy Barlinka | ||
53 | Kurzawiński Marcin | Węglew | Polska | 10 km Nordic Walking | Triton Konin | opłacono on-line |
54 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
55 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | Polska | 5 km do 18 lat | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
56 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
57 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
58 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
59 | Ludwiczak Andżelika | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
60 | Ludwiczak Dariusz | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
61 | Ludwiczak Lena | Szczecin | Polska | 5 km do 18 lat | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
62 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
63 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
64 | Marczyński Franciszek | Gościcino | Polska | 5 km do 18 lat | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
65 | Miernik Dariusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
66 | MIŁADOWSKA PATRYCJA | TRZCIANKA | Polska | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
67 | Nerc Dorota | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | |
68 | Nizioł Marzanna | Wawrów | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
69 | Noskiewicz Ryszard | Gorzów wlkp | Polska | 5 km Nordic Walking | senior | |
70 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | 5 km Nordic Walking | NORDIC SPORT 2021 | opłacono on-line |
71 | Olejko Radosław | Żukowo | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
72 | Orzechowski Mariusz | Sławoszewek | Polska | 10 km Nordic Walking | Triton Konin | opłacono on-line |
73 | Pacyga-Grajewska Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
74 | Pawlik Danuta | Szczecin | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
75 | Pałubicka Małgorzata Pałubicka | Lubaszu | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic walking Lubasz | opłacono on-line |
76 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
77 | Pietrakowski Marcin | Jenin | Polska | 10 km Nordic Walking | K.S. Victoria Potęgowo | opłacono on-line |
78 | Pietrzyk Anna | Kalisz Pomorski | Polska | 5 km NPSR | opłacono on-line | |
79 | Pikul Anna | Pilchowo | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
80 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
81 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
82 | Przybylski Chrystian | Wejherowo | Polska | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
83 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
84 | Różański Rafał | Juszkowo | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
85 | Runowska Dorota | Drezdenko | Polska | 5 km Nordic Walking | Team Janina | opłacono on-line |
86 | Runowski Jarosław Runowski | Drezdenko | Polska | 10 km Nordic Walking | Team Janina | opłacono on-line |
87 | Rusinowicz Andrzej | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
88 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
89 | Rybacka Katarzyna | Gorzów Wlkp. | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
90 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
91 | SERÓWKA LIDIA | PIŁA | Polska | 5 km NPSR | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | opłacono on-line |
92 | Skórski Janusz | Krzeszyce | Polska | 5 km NPSR | opłacono on-line | |
93 | Spychała Lesław | Gościcino | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
94 | Spychała Marzena | Gościcino | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
95 | Stanisławski Jan | Poznan | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
96 | Strabel Elżbieta | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking - Śrem | opłacono on-line |
97 | Strabel Wojciech | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking - Śrem | opłacono on-line |
98 | Strzelec Tomasz | Gryfino | Polska | 10 km Nordic Walking | KB Hermes Gryfino | |
99 | Sypniewski Szymon | Konin | Polska | 10 km Nordic Walking | Triton Konin | opłacono on-line |
100 | Szczepaniak Marcel | Moczkowo | Polska | 5 km - mieszkańcy Barlinka | SP4 Barlinek |
Wyświetleń: 10327