Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Styś Oskar Łochów Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Lecę Bo Chcę
2 Piórkowski Arkadiusz Siemiatycze Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
3 Konachowicz Helena Lublin Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m KU AZS UMCS Lublin
4 Konachowicz Jan Lublin Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m KU AZS UMCS Lublin
5 Chmielewski Piotr Zalesie Górne Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
6 Micewicz Marek Kleszczele Polska Bieg główny - 10 km
7 PUSZKAREWICZ NINA CZEREMCHA Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m ZSP Czeremcha
8 Januszewicz Jakub Dobrowoda Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Sp kleszczele
9 Polak Aleksandra Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Sp kleszczele
10 Borkowski Karol Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Sp kleszczele
11 Gładzki Patryk Kleszczele Polska Bieg główny - 10 km Orzeł Kleszczele
12 Laskowski Piotr Kleszczele Polska Bieg główny - 10 km WKS
13 Młodzianowski Walenty Kleszczele Polska Bieg główny - 10 km
14 Wiercińska Kinga Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Orzeł Kleszczele
15 Kaliszewicz Mateusz Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m
16 Stelmach Tomasz Przewóz Nurski Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
17 Bieryło Kacper Białystok Polska Bieg główny - 10 km FC Piecia opłacono BM
18 Raciborski Krzysztof Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
19 Kalita Cezary Kalita Biała Podlaska Polska Bieg główny - 10 km KB Biała Biega opłacono BM
20 Łaszkiewicz Anna Czeremcha Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
21 Łaszkiewicz Patryk Czeremcha Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m
22 Łukaszewicz Antoni Czeremcha Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Czeremcha
23 Józefczuk Krystian Bielsk Podlaski Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Tlenowa radość
24 AFANASSIEVA Emilia Kuraszewo Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m
25 AFANASSIEVA Eulalie Kuraszewo Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m
26 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
27 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
28 Miszewski Tymon Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Sp kleszczele
29 MISZEWSKA Kornelia Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Sp kleszczele
30 Majewski Andrzej Biała Podlaska Polska Bieg główny - 10 km
31 Olesiuk Wiktoria Dobrowoda Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Orzeł Kleszczele
32 Olesiuk Krystian Dobrowoda Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Orzeł Kleszczele
33 Polewaczyk Tomasz Łyse Polska Bieg główny - 10 km forBET Runners
34 Kondraciuk Michał Kondraciuk Doktorce Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
35 Pleskowicz Andrzej Narew Polska Bieg główny - 10 km Klub NAREW
36 Oniszczuk Marcin Grabowiec Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
37 Zielinko Łukasz Klepacze Polska Bieg główny - 10 km ŻuberTeam opłacono BM
38 siemieniuk jarosław Bielsk Podlaski Polska Bieg główny - 10 km BIEGAM bo LUBIĘ opłacono BM
39 Pianka Krzysztof Kleosin Polska Bieg główny - 10 km
40 Wołkowycki Marcin Białowieża Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
41 Chilimoniuk Piotr Jabłonna Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
42 Kochman Iwona Warszawa Polska Bieg główny - 10 km Vege Runners
43 Białożyt Adrian Kleszczele Polska Bieg główny - 10 km
44 Chilkiewicz Mateusz Kleszczele Polska Bieg główny - 10 km
45 Lange Karol Kleszczele Polska Bieg główny - 10 km
46 Bondaruk Adam Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km HAJNÓWKA BIEGA opłacono BM
47 Jaros Arkadiusz Brwinów Polska Bieg główny - 10 km Vege Runers
48 Czykwin Mikołaj Bielsk Podlaski Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Bieg Tura
49 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski Polska Bieg główny - 10 km Bieg Tura opłacono BM
50 Nesterowicz Tomasz Milejczyce Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
51 szewczak andrzej Białystok Polska Bieg główny - 10 km
52 Dziemiańczyk Aleksander Kleszczele Polska Bieg główny - 10 km Klub sportowy PARKIET HAJNÓWKA
53 Filiński Wojciech Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Orzeł Kleszczele
54 Chrabałowski Jarosław Warszawa Polska Bieg główny - 10 km Exoteam opłacono BM
55 Szymaniuk Grzegorz Grabowiec Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
56 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski Polska Bieg główny - 10 km opłacono
57 Samojlik Aleksandra Białystok Bahamy Bieg główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono
58 Sajmojlik Daniel Białystok Azerbejdżan Bieg główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono
59 Jastrzębska Nikola Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Sp kleszczele
60 Małek Artur Repczyce Polska Bieg główny - 10 km Yolo małek opłacono
61 Sacharczuk Joanna Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
62 Zbieć Dariusz Żelków Polska Bieg główny - 10 km DARFIK Team opłacono BM
63 Goszczyk Edyta Białystok Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
64 Goszczyk Krystian Białystok Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
65 Frączek Luiza Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
66 Michaluk Damian Łosice Polska Bieg główny - 10 km SHA-LE-NI opłacono BM
67 Klimuk Kamil Kleszczele Polska Bieg główny - 10 km
68 Barczyński Artur Bielsk Podlaski Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
69 Józefczuk Piotr BIELSK PODLASKI Polska Bieg główny - 10 km Tlenowa radość opłacono BM
70 Białożyt Paweł kleszczele Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Orzeł Kleszczele
71 Witoszko Piotr Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Orzeł Kleszczele
72 Terebun Mikołaj Bielsk Podlaski Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m KS Podlaskie Białystok
73 Terebun Szymon Bielsk Podlaski Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m KS Podlaskie Białystok
74 Karanos Tadeusz Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km RKB Hajnówka opłacono
75 Klimuk Barbara Kleszczele Polska Bieg główny - 10 km opłacono
76 Bielawski Marek Białowieża Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
77 Artemiuk Eugeniusz Czechy Orlańskie 48 Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono
78 Artemiuk Eugenia Czechy Orlańskie 48 Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono
79 Grygoruk Marek Bielsk Podlaski Polska Bieg główny - 10 km Vege Runners
80 Gorbacz Sylwia Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
81 Gorgol Emilia Pietrusy Polska Bieg główny - 10 km Pędzące Ślimaki Łosice opłacono BM
82 Burnecki Artur Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
83 Hajduk Tomek Siedlce Polska Bieg główny - 10 km Yulo Run Team Siedlce/ Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono BM
84 Giermaniuk Anna Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
85 Łuksza Michał Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
86 Sołoguba Jan Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
87 Androsiuk Barbara Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
88 Grygoruk Mirek hajnówka Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
89 Androsiuk Tomasz Hajnówka Polska Bieg główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono BM
90 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Polska Bieg główny - 10 km opłacono BM
91 Chmielewska Judyta Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Orzeł Kleszczele
92 Olesiuk Patryk Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Orzeł Kleszczele
93 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski Polska Bieg główny - 10 km KU AZS WANS Białystok opłacono BM
94 Wiercińska Dominika Kleszczele Polska Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m Orzeł Kleszczele
95 Simoniuk Jerzy Białystok Polska Bieg główny - 10 km
96 Terebun Edward Bielsk Podlaski Polska Bieg główny - 10 km
97 Skowera Krzysztof Białystok Polska Bieg główny - 10 km Pędziwiatr Białystok


Wyświetleń: 5512

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ