Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamski Krzysztof | Bobrowniki | Polska | Pozostałe osoby | Bobry Walking | |
2 | Antowski Tomasz | Poznań | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
3 | Bąkowski Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
4 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | opłacono |
5 | Bawołek Damian | Zabrze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
6 | Bednarski Wojtek | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
7 | Białek Daria | Rybnik | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
8 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
9 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
10 | Borończyk Karolina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
11 | Cattaneo Luca | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
12 | Cała Damian | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
13 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
14 | Ciach Grzegorz | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
15 | Ciasto Sebastian | Przezchlebie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
16 | Cieplinski Jan | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
17 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
18 | Cieślak Dariusz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
19 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | ||
20 | Czajka Aleksander | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
21 | Czajka Dagmara | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
22 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | AWF Katowice | opłacono |
23 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
24 | Defouilloy Thibaut | Katowice | Francja | Pozostałe osoby | opłacono | |
25 | Dendra Marcin | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono |
26 | Dorosinska Paulina | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
27 | Drzewiecki Sławomir | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
28 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
29 | Dydziak Iwona | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
30 | Folusiak Marcin | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
31 | Gawrońska Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
32 | Góras Aleksandra | Siemianowice śląskie | Polska | Pozostałe osoby | Mk_team | opłacono |
33 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostałe osoby | Katowice 49 | opłacono |
34 | Grabowska Patrycja | Pabianice | Polska | Pozostałe osoby | ||
35 | Głowacka Karolina | Zadroże | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
36 | Hadzik Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Dzik Ligota | opłacono |
37 | Haufa Dariusz | katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
38 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
39 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | CROSS-ŚWIONY | opłacono |
40 | Jasik Jakub | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
41 | Jewuła Anna | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
42 | Jokel Edyta Jokel | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
43 | Jokel Michał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
44 | Kabała Iwona | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
45 | Kabała Tomasz | SOSNOWIEC | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
46 | Kamińska Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
47 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | Mk_team | opłacono |
48 | Karczewska-Rączka Justyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
49 | Kawa Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
50 | Kawa Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
51 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
52 | Kałka Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono |
53 | Kieljan Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | opłacono |
54 | Kleczka Damian | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
55 | Klich Izabela | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono |
56 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
57 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
58 | Kokoszko Magdalena | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
59 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono |
60 | Kopeć Jan | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | BiegaMYsłowice | opłacono |
61 | Kopeć Patrycja | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | BiegaMYsłowice | opłacono |
62 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
63 | Kosałka-Passia Ewelina | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
64 | Kowalska Kornelia | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Szmaterlok | opłacono |
65 | Kowalski Jacek | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | SZMATERLOK | opłacono |
66 | Kozera Barbara | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
67 | Kozubski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
68 | Kozłowska Marta | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
69 | Kozłowski Artur | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
70 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Polska | Pozostałe osoby | CLLEO Zawiercie | opłacono |
71 | Krzemień Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
72 | Krzemień Wioletta | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
73 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
74 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
75 | Kubiak Bartosz | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
76 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | W pogoni za duchem | opłacono |
77 | Kudzia Stanisław | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | DJM Złote Bączki | opłacono |
78 | Kupfer Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Fuchs Oil Team | opłacono |
79 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
80 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostałe osoby | wolny strzelec | opłacono |
81 | Leonhard Gosia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | W pogoni za duchem | opłacono |
82 | Lewandowska Anna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
83 | Lewandowski Jarosław | Zabrze | Polska | Małżeństwa | Zabrzańskie Parkowe Bieganie | opłacono |
84 | Lewandowski Łukasz | Zabrze | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
85 | Lewandowski Rafał | Zabrze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
86 | Lipińska Anita | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | ||
87 | Lisiak Izabela | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Malinowe Gwiazdy | opłacono |
88 | Litwinczuk Aneta | Klucze | Polska | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono |
89 | Litwińczuk Gabriel | Klucze | Polska | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono |
90 | Litwinczuk Krzysztof | Klucze | Polska | Pozostałe osoby | Drużyna SMA | opłacono |
91 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
92 | Machnik Janusz | Zawiercie | Polska | Pozostałe osoby | CLLEO Zawiercie | opłacono |
93 | Maciągowska Agnieszka | Skowronòw | Polska | Pozostałe osoby | Kabex Podkowa Janów | opłacono |
94 | Maistrenko Olha | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | ||
95 | Malejka Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | ADS Masna | opłacono |
96 | Marcinowicz Dominik | Częstochowa | Polska | Pozostałe osoby | ||
97 | Margraf Ewa | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
98 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | Polska | Pozostałe osoby | Grupa NW Suchy Bór | opłacono |
99 | Mazur Marek | Wyry | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
100 | Morawiec Tadeusz | Ruda Śląska | Polska | Osoby urodzone w roku 1948 i wcześniej | opłacono |
Wyświetleń: 5696