Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADS Masna | |||||||||
1 | Malejka Katarzyna | Katowice | Pozostałe osoby | ADS Masna | opłacono | ||||
AWF Katowice | |||||||||
2 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | AWF Katowice | opłacono | ||||
Batory Loto | |||||||||
3 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Pozostałe osoby | Batory Loto | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
4 | Sikora Tomasz | Mysłowice | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
5 | Kopeć Patrycja | MYSŁOWICE | Małżeństwa | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
6 | Kopeć Jan | MYSŁOWICE | Małżeństwa | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
7 | Klich Izabela | Mysłowice | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
Biegające Bataty | |||||||||
8 | Odias Dominika | Katowice | Pozostałe osoby | Biegające Bataty | opłacono | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
9 | Łuszcz Konrad | Będzin | Pozostałe osoby | Biegowa Kuźnia | opłacono | ||||
Bobry Walking | |||||||||
10 | Adamski Krzysztof | Bobrowniki | Pozostałe osoby | Bobry Walking | |||||
Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku | |||||||||
11 | Cieplinski Jan | Bytom | Pozostałe osoby | Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku | |||||
CLLEO Zawiercie | |||||||||
12 | Machnik Janusz | Zawiercie | Pozostałe osoby | CLLEO Zawiercie | opłacono | ||||
13 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Pozostałe osoby | CLLEO Zawiercie | opłacono | ||||
CROSS-ŚWIONY | |||||||||
14 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Pozostałe osoby | CROSS-ŚWIONY | opłacono | ||||
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | |||||||||
15 | Kieljan Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Dzieci i młodzież do lat 18 | CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | opłacono | ||||
DJM Złote Bączki | |||||||||
16 | Kudzia Stanisław | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | DJM Złote Bączki | opłacono | ||||
Daleko jeszcze? | |||||||||
17 | Wołkowicz Mariusz | Radziszów | Małżeństwa | Daleko jeszcze? | opłacono | ||||
18 | Wołkowicz Ewa | Radziszów | Małżeństwa | Daleko jeszcze? | opłacono | ||||
Drużyna SMA | |||||||||
19 | Litwinczuk Krzysztof | Klucze | Pozostałe osoby | Drużyna SMA | opłacono | ||||
20 | Litwinczuk Aneta | Klucze | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono | ||||
21 | Litwińczuk Gabriel | Klucze | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono | ||||
Dzik Ligota | |||||||||
22 | Hadzik Tomasz | Katowice | Małżeństwa | Dzik Ligota | opłacono | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
23 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
24 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
FC Szyszolandia Katowice | |||||||||
25 | Urlik Rafal | Katowice | Pozostałe osoby | FC Szyszolandia Katowice | opłacono | ||||
Fuchs Oil Team | |||||||||
26 | Kupfer Aleksandra | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | Fuchs Oil Team | opłacono | ||||
Grupa NW Suchy Bór | |||||||||
27 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | Pozostałe osoby | Grupa NW Suchy Bór | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
28 | Żywica Dorota | Katowice | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | |||||
29 | Kluska Piotr | Katowice | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono | ||||
30 | Kluska Sylwia | Katowice | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Kabex Podkowa Janów | |||||||||
31 | Maciągowska Agnieszka | Skowronòw | Pozostałe osoby | Kabex Podkowa Janów | opłacono | ||||
32 | Srokosz Anna | Skowronòw | Pozostałe osoby | Kabex Podkowa Janów | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
33 | Górnik Jerzy | katowice | Pozostałe osoby | Katowice 49 | opłacono | ||||
LAMMI FUNDAMENT | |||||||||
34 | Radoła Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | LAMMI FUNDAMENT | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
35 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono | ||||
36 | Kałka Krzysztof | Piekary Śląskie | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Leica team | |||||||||
37 | szkuta izabela | tychy | Małżeństwa | Leica team | opłacono | ||||
38 | Szkuta Bogdan | Tychy | Małżeństwa | Leica team | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
39 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | MK team | opłacono | ||||
40 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Pozostałe osoby | MK team | opłacono | ||||
Malinowe Gwiazdy | |||||||||
41 | Lisiak Izabela | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | Malinowe Gwiazdy | opłacono | ||||
Mk_team | |||||||||
42 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | Mk_team | opłacono | ||||
43 | Góras Aleksandra | Siemianowice śląskie | Pozostałe osoby | Mk_team | opłacono | ||||
NW I nie tylko- na luzie i z uśmiechem | |||||||||
44 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NW I nie tylko- na luzie i z uśmiechem | opłacono | ||||
Nordic Walking Stadion Śląski | |||||||||
45 | Wolny Leszek | Katowice | Pozostałe osoby | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | ||||
Ohio Team | |||||||||
46 | Stypka Artur | Katowice | Pozostałe osoby | Ohio Team | opłacono | ||||
ROCK AREA FANS | |||||||||
47 | Barczyk Piotr | Chorzów | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | opłacono | ||||
STS BIEGATON Mikołów | |||||||||
48 | Ryś Artur | Mikołów | Pozostałe osoby | STS BIEGATON Mikołów | opłacono | ||||
SZMATERLOK | |||||||||
49 | Kowalski Jacek | Mikołów | Pozostałe osoby | SZMATERLOK | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
50 | Rączka Piotr | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
51 | Karczewska-Rączka Justyna | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Skwarek Racing Team | |||||||||
52 | Skwarek Julian | Łaziska Górne | Dzieci i młodzież do lat 18 | Skwarek Racing Team | opłacono | ||||
53 | Skwarek Jarosław | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
54 | Wiktorzak Elżbieta | Katowice | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
55 | Przybyłka Anna | Bytom | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
56 | Rumanek Sylwia | Siewierz | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Szkoła Tańca Golden Step | |||||||||
57 | Szendzielorz Aleksandra | Świętochłowice | Pozostałe osoby | Szkoła Tańca Golden Step | |||||
Szmaterlok | |||||||||
58 | Kowalska Kornelia | Mikołów | Dzieci i młodzież do lat 18 | Szmaterlok | opłacono | ||||
Szombierki chodzą i biegają | |||||||||
59 | Snochowska Marysia | Bytom | Dzieci i młodzież do lat 18 | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
60 | Snochowski Mirek | Bytom | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
61 | Snochowska Agata | Bytom | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
Trees' Friend | |||||||||
62 | Łozowska Małgorzata | Chorzów | Pozostałe osoby | Trees' Friend | |||||
63 | Dendra Marcin | Chorzów | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono | ||||
WATAHA | |||||||||
64 | Wocław Barbara | Katowice | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono | ||||
65 | Paszyńska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono | ||||
WSB Chorzów | |||||||||
66 | Ptasik Dominika | Koziegłowy | Pozostałe osoby | WSB Chorzów | opłacono | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
67 | Romańska Klaudia | Dąbrowa Górnicza | Pozostałe osoby | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
68 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Pozostałe osoby | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
69 | Leonhard Gosia | Dąbrowa Górnicza | Pozostałe osoby | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
Wąsate Gawrony | |||||||||
70 | Wąsik Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Pozostałe osoby | Wąsate Gawrony | opłacono | ||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
71 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Pozostałe osoby | Zabiegani Częstochowa | |||||
Zabrzańskie Parkowe Bieganie | |||||||||
72 | Lewandowski Jarosław | Zabrze | Małżeństwa | Zabrzańskie Parkowe Bieganie | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
73 | Lewandowski Rafał | Zabrze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
74 | Gawrońska Katarzyna | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
75 | Ryś Agnieszka | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
76 | Folusiak Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
77 | Wawrzynek Rafał | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
78 | Petrus Karolina | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
79 | Ciasto Sebastian | Przezchlebie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
80 | Jokel Michał | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
81 | Jokel Edyta Jokel | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
82 | Lewandowski Łukasz | Zabrze | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
83 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Małżeństwa | opłacono | |||||
84 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Małżeństwa | opłacono | |||||
85 | Bawołek Damian | Zabrze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
86 | Kokoszko Magdalena | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
87 | Włodarczyk Dariusz | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
88 | Tabor Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
89 | Wieczorek Michał | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
90 | Wieczorek Rafał | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
91 | Jasik Jakub | Będzin | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
92 | Maceluch Marta | Rybnik | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
93 | Kamińska Anna | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
94 | Mazur Marek | Wyry | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
95 | Duda Krzysztof | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
96 | Zareba Aga | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
97 | Skworc Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | ||||||
98 | Skworc Betina | Siemianowice Ślaskie | Małżeństwa | ||||||
99 | Wita Marta | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
100 | Wita Teresa | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
101 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
102 | Rybak Remigiusz | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
103 | Witkowski Andrzej | Jaworzno | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
104 | Haufa Dariusz | katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
105 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
106 | Sitko Sylwester | Preczów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
107 | ZYCH WIOLETA | PRECZÓW | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
108 | Nawa Jerzy | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
109 | Raczyńska-Ciszak Ilona | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
110 | Sapała Jarosław | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
111 | Marcinowicz Dominik | Częstochowa | Pozostałe osoby | ||||||
112 | Wyleżałek Jan | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
113 | Wyleżałek Robert | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
114 | Wyleżałek Iwona | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
115 | Krzemień Wioletta | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
116 | Kleczka Damian | Świętochłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
117 | Morawiec Tadeusz | Ruda Śląska | Osoby urodzone w roku 1948 i wcześniej | opłacono | |||||
118 | Pałucka Monika | Wola | Pozostałe osoby | ||||||
119 | Urlik Piotr | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
120 | Czajka Aleksander | Mikołów | Małżeństwa | opłacono | |||||
121 | Czajka Dagmara | Mikołów | Małżeństwa | opłacono | |||||
122 | Lewandowska Anna | Zabrze | Małżeństwa | opłacono | |||||
123 | Kubiak Bartosz | Sosnowiec | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
124 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
125 | Kabała Iwona | Sosnowiec | Małżeństwa | opłacono | |||||
126 | Kabała Tomasz | SOSNOWIEC | Małżeństwa | opłacono | |||||
127 | Dorosinska Paulina | Ruda Śląska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||||||
128 | Kosałka-Passia Ewelina | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
129 | Lipińska Anita | Gliwice | Pozostałe osoby | ||||||
130 | Cattaneo Luca | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
131 | Antowski Tomasz | Poznań | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
132 | Głowacka Karolina | Zadroże | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
133 | Grabowska Patrycja | Pabianice | Pozostałe osoby | ||||||
134 | Pietrzak Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
135 | Powietrzyński Robert | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
136 | Kozłowski Artur | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
137 | Kozłowska Marta | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
138 | Defouilloy Thibaut | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
139 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
140 | Cisowski Kamil | Mikołów | Pozostałe osoby | ||||||
141 | Margraf Ewa | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
142 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
143 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
144 | Ptasik Agnieszka | Wrocław | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
145 | Kozubski Maciej | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
146 | Sznober Ilona | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
147 | Wójcik Jerzy | Katowice | Osoby urodzone w roku 1948 i wcześniej | opłacono | |||||
148 | Dydziak Iwona | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
149 | Różanka Weronika | Będzin | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
150 | Przyludzki Janusz | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
151 | Sieka Maciej | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
152 | Szołtysik Andrzej | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
153 | Raszka Ewelina | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
154 | Szewczyk Igor | Częstochowa | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
155 | Pańczyk Władysław | WYRY | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
156 | Ciach Grzegorz | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
157 | Borończyk Karolina | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
158 | Łukaszczyk Sylwia Łukaszczyk | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
159 | Welm Eryk | Częstochowa | Pozostałe osoby | ||||||
160 | Krzemień Agnieszka | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
161 | Wiśniewski Aleksander | Gliwice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
162 | Wiśniewski Juliusz | Gliwice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
163 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Małżeństwa | opłacono | |||||
164 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Małżeństwa | opłacono | |||||
165 | Piotrowski Slawomir | Siemianowice slaskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
166 | Piotrowski Tymon | Siemianowice Slaskie | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
167 | Kawa Joanna | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
168 | Kawa Tomasz | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
169 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
170 | Cała Damian | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
171 | Cała Katarzyna | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
172 | Drzewiecki Sławomir | Gliwice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
173 | Winkler Aleksander | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
174 | Białek Daria | Rybnik | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
175 | Sitko Andrzej | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
176 | Cieślak Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
177 | Susek-Węgrzyk Danuta | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
178 | Węgrzyk Dariusz | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
179 | Jewuła Anna | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
180 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
181 | Puchała Dariusz | Zabrze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
182 | Wower Maria | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
183 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
184 | Walter Janusz | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
185 | SACAŁA ZOFIA | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
186 | SACAŁA ANDRZEJ | KATOWICE | Małżeństwa | opłacono | |||||
187 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
188 | Bednarski Wojtek | katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
189 | Wcisło Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
190 | Sąkol Jerzy | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
191 | Raszyk Ala | Skoczów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
192 | Bąkowski Michał | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
193 | Olszak Anna | Mysłowice | Pozostałe osoby | ||||||
194 | Kozera Barbara | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
195 | Olej Agata | Jaworzno | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
196 | Trzepaczyńska Sandra | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
197 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
198 | Podstawska Kinga | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
199 | Podstawski Michał | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
200 | Maistrenko Olha | Orzesze | Pozostałe osoby | ||||||
wolny strzelec | |||||||||
201 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Pozostałe osoby | wolny strzelec | opłacono | ||||
Łogyń Kurła | |||||||||
202 | Nieradzik Marek Nieradzik | Gostyń | Pozostałe osoby | Łogyń Kurła | opłacono |
Wyświetleń: 5697