Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | Biegowa Kuźnia | opłacono |
2 | Czado Weronika | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
3 | Wielopolski Łukasz | Bielsko-Biała | Polska | Pozostałe osoby | ||
4 | Orlicki Marek | Bukowno | Polska | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono |
5 | Orlicka Agnieszka | Bukowno | Polska | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono |
6 | Tokarz Mateusz | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | ||
7 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
8 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
9 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
10 | Sypek Grzegorz | Chełm Śląski | Polska | Pozostałe osoby | FIT BULL TEAM | opłacono |
11 | Tomecka Joanna | Chorzow | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
12 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | opłacono |
13 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono |
14 | Stefański Jarosław | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
15 | Polek Witold | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
16 | Dendra Marcin | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono |
17 | Jokel Michał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
18 | Jokel Edyta Jokel | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
19 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
20 | Piguła Leon | Czeladź | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Carbon Silesia Sport | opłacono |
21 | Piguła Daria | Czeladź | Polska | Pozostałe osoby | Carbon Silesia Sport | opłacono |
22 | Komoder Bartosz | Czeladź | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
23 | Wójcik Jagna | Czeladź | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
24 | Głowacka Karolina | Częstochowa | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
25 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
26 | Romańska Klaudia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | W pogoni za duchem | opłacono |
27 | Drzewiecki Sławomir | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
28 | Lipińska Anita | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
29 | Wiśniewski Juliusz | Gliwice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
30 | Wiśniewski Aleksander | Gliwice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
31 | Nieradzik Marek | Gostyń | Polska | Pozostałe osoby | Łogyń Kurła | |
32 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostałe osoby | wolny strzelec | |
33 | Olej Agata | Jaworzno | Polska | Pozostałe osoby | Dobra Naprzód | opłacono |
34 | Kozera Barbara | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
35 | Lewantowicz Bartosz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
36 | Puchała Mateusz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
37 | Odias Dominika | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Biegające Bataty | opłacono |
38 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostałe osoby | Katowice 49 | opłacono |
39 | Bednarski Wojtek | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
40 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Silesia Nordic Team | opłacono |
41 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono |
42 | Wocław Barbara | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono |
43 | Wower Maria | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Csc Adventure Academy | opłacono |
44 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
45 | SACAŁA ANDRZEJ | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
46 | SACAŁA ZOFIA | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
47 | Węgrzyk Dariusz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
48 | Susek-Węgrzyk Danuta | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
49 | Latko Andrzej | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1948 i wcześniej | opłacono | |
50 | Latko Krystyna | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1948 i wcześniej | opłacono | |
51 | Raszka Ewelina | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
52 | Sitko Andrzej | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
53 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
54 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
55 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | WATAHA | opłacono |
56 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | WATAHA | opłacono |
57 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
58 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1948 i wcześniej | opłacono | |
59 | Witała Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
60 | Witała Marzena | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
61 | Banyś Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | wolny strzelec | |
62 | Cała Damian | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
63 | Stypka Artur | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Ohio Team | opłacono |
64 | Urlik Piotr | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
65 | Urlik Rafal | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | FC Szyszolandia Katowice | opłacono |
66 | Ogrodny Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
67 | Ryś Weronika | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
68 | Czagan Dawid | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
69 | Czagan Jan | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
70 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
71 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
72 | Walczyk Mikołaj | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
73 | Wiktorzak Elżbieta | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono |
74 | Powroźna Mariola | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | UkrytePRO Team | opłacono |
75 | Folusiak Marcin | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
76 | Piela-Skawińska Aldona | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
77 | Litwinczuk Gabriel | Klucze | Polska | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono |
78 | Litwinczuk Aneta | Klucze | Polska | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono |
79 | Litwinczuk Krzysztof | Klucze | Polska | Pozostałe osoby | Drużyna SMA | opłacono |
80 | Pytlak Artur | Knurów | Polska | Pozostałe osoby | RAWIMEX | |
81 | Figołuszka Piotr | Kobiór | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
82 | Figołuszka Małgorzata | Kobiór | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
83 | Bartoszek Tomasz | Kobiór | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
84 | Olszański Karol | Kraków | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
85 | Zogrodnik Andrzej | Lędziny | Polska | Pozostałe osoby | PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy | |
86 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
87 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
88 | Kokoszko Magdalena | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
89 | Kudzia Stanisław | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | DJM Złote Bączki | opłacono |
90 | Skwarek Jarosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
91 | milik olaf | mikolow | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | TTKF Hades Mikołów | opłacono |
92 | Ryś Artur | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | STS BIEGATON Mikołów | opłacono |
93 | Walter Janusz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | Malinowe Gwiazdy | opłacono |
94 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
95 | NOWAK MILOSZ | MIKOŁÓW | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | TKKF HADES MIKOŁÓW | opłacono |
96 | Marciniak Marcin | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | ||
97 | Marciniak Mikołaj | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
98 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
99 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
100 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono |
Wyświetleń: 4564