Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Polska | Pozostałe osoby | ŚWIRY STELA | opłacono |
2 | Andraczke Łukasz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
3 | Andraczke Małgorzata | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
4 | Antosiewicz Kamil | Tychy | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
5 | Bąkowski Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
6 | Banyś Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | wolny strzelec | |
7 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | opłacono |
8 | Bartoszek Tomasz | Kobiór | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
9 | Bawołek Damian | Zabrze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
10 | Bednarski Wojtek | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
11 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
12 | Bodzianowska Joanna | Ruda Śąska | Polska | Małżeństwa | Golden Team | opłacono |
13 | Bodzianowski Marek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Golden Team | opłacono |
14 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
15 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
16 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
17 | Cała Damian | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
18 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
19 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
20 | Czado Weronika | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
21 | Czagan Dawid | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
22 | Czagan Jan | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
23 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
24 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
25 | Czeka Danuta | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
26 | Czeka Rudolf | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
27 | Dendra Marcin | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono |
28 | Drzewiecki Sławomir | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
29 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
30 | Dydziak Iwona | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
31 | Figołuszka Małgorzata | Kobiór | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
32 | Figołuszka Piotr | Kobiór | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
33 | Folusiak Marcin | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
34 | Franke Aneta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
35 | Franke Dariusz | Ruda Sląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
36 | Góras Aleksandra | Siemianowice śląskie | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
37 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostałe osoby | Katowice 49 | opłacono |
38 | Głąb Amelia | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
39 | Głąb Jakub | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
40 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
41 | Głąb Waldemar | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
42 | Głowacka Karolina | Częstochowa | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
43 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
44 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
45 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
46 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | CROSS-ŚWIONY | opłacono |
47 | Jarczyk Michał | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
48 | Jarczyk Sandra | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
49 | Jedraszyk Andrzej | Tychy | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
50 | Jewuła Anna | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono |
51 | Joanna Kawa Tomasz kawa | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
52 | Jokel Edyta Jokel | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
53 | Jokel Michał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
54 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
55 | Karczewska-Rączka Justyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
56 | Karol-Rurka Karolina | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
57 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
58 | Kleczka Damian | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
59 | Klich Izabela | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | |
60 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
61 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
62 | Kokoszko Magdalena | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
63 | Komoder Bartosz | Czeladź | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
64 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono |
65 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
66 | Kozera Barbara | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
67 | Kozubski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
68 | Kozłowska Marta | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
69 | Kozłowski Artur | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
70 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Polska | Pozostałe osoby | CLLEO Zawiercie | opłacono |
71 | Krzemień Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
72 | Krzemień Wioletta | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
73 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
74 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
75 | Kubiak Bartosz | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
76 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | W pogoni za duchem | opłacono |
77 | Kudzia Stanisław | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | DJM Złote Bączki | opłacono |
78 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Silesia Nordic Team | opłacono |
79 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostałe osoby | wolny strzelec | |
80 | Latko Andrzej | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1948 i wcześniej | opłacono | |
81 | Latko Krystyna | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1948 i wcześniej | opłacono | |
82 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono |
83 | Lewandowska Anna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
84 | Lewandowski Jarosław | Zabrze | Polska | Małżeństwa | Zabrzańskie Parkowe Bieganie | opłacono |
85 | Lewandowski Łukasz | Zabrze | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
86 | Lewandowski Rafał | Zabrze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
87 | Lewantowicz Bartosz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
88 | LICHOŃ BŁAŻEJ | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP 48 | |
89 | Lipińska Anita | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
90 | Lisiak Izabela | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Malinowe Gwiazdy | opłacono |
91 | Litwinczuk Aneta | Klucze | Polska | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono |
92 | Litwinczuk Gabriel | Klucze | Polska | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono |
93 | Litwinczuk Krzysztof | Klucze | Polska | Pozostałe osoby | Drużyna SMA | opłacono |
94 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | WATAHA | opłacono |
95 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | WATAHA | opłacono |
96 | Machnik Janusz | Zawiercie | Polska | Pozostałe osoby | CLLEO Zawiercie | opłacono |
97 | Marciniak Marcin | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | ||
98 | Marciniak Mikołaj | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
99 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | Polska | Pozostałe osoby | Grupa NW Suchy Bór | opłacono |
100 | Matuszczyk Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono |
Wyświetleń: 4563