Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowicz Jacek | Ignatki | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
2 | Białous Marek | Czarna Bialostocka | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
3 | Boratyński Marcin | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
4 | Brzuzy Karolina | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
5 | Cyuńczyk Grzegorz | Zaścianki | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
6 | Cyuńczyk Maciej | Zaścianki | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
7 | Dąbrowska Alicja | Sokółka | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
8 | Doroszkiewicz Izabela | Holiki | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
9 | Dyminkiewicz Jacek | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
10 | Falkowski Kamil | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
11 | Figueiredo Sandro | Lizbona | Portugalia | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
12 | Iwanczewska Monika | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
13 | Jankowiak Jacek | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
14 | Kacunel Łukasz | Sokółka | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
15 | Kaliński Marcin | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
16 | Lewkowski Zenon | Dobrzyniewo Duże | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
17 | Mackało Hubert | Sidra | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
18 | Małoń Iga | Sokółka | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | ||
19 | Małyszko Emilia | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
20 | Paul Monika | Kryłatka | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
21 | Piechocińska Karolina | Stare Kupiski | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
22 | Polinska Justyna | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
23 | Romaniuk Olena | Nadma | Ukraina | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
24 | Sieśkiewicz Marcin | Dobrzyniewo Duże | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
25 | Sorokosz Katarzyna | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
26 | Stawowczyk Marta | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
27 | Stojkanović Slavko | Belgrad | Serbia | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
28 | Szczerba Łukasz | Sztabin | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
29 | Talarczyk Izabela | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
30 | Talarczyk Paweł | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
31 | Zalesko Michał | Jasionowa Dolina | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line |
Wyświetleń: 1810