Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Miler Patrycja Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
2 Głogowska Wiktoria Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
3 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km W pogoni za duchem
4 Jasinska Klaudia Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
5 Węgierek Natalia Świętochłowice Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
6 Wrońska Beata Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km Nasza Szkoła Zabrze
7 Wrońska Magdalena Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
8 Kubas Klaudia Psary Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km Papesy
9 Kubas Aneta Psary Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km Papesy
10 Stelmaszczyk Agnieszka Częstochowa Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
11 Umińska-Duraj Sława Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km UM Piekary Śląskie
12 Hanysek Anna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
13 Szołtysik Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
14 Duda Katarzyna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
15 Mosz Mirosława Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
16 Kobier Lucyna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
17 Mazur Wiesława ŚWIĘTOCHŁOWICE Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
18 Tomaszewska Beata Świętochłowice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
19 Wdzięczny Jolanta Wojkowice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
20 Buchacz Małgorzata Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
21 Kocot Monika Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km ZSS Piekary Śląskie
22 Żołobko Bożena Będzin Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
23 Nowak Anna Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
24 Nowak Małgorzata Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Nordicus
25 Białek Iza Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
26 Wiącek Mirosława Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
27 Dobrowolska Joanna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
28 Preisner-Osojca Dorota Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
29 Wojaczek Milena Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km eplecy.pl
30 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
31 Ptak-Czabon Joanna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Piekarskie Koła
32 Jankowiak-Markwica Krystyna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
33 Olej Agata Jaworzno Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Dobra Naprzód
34 Buczyk Barbara Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
35 CZEMPIK Kornelia CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
36 Kuczera Sabina CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
37 Rączka Grażyna CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
38 Krzyżanowska Magdalena Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
39 Bloch Katarzyna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
40 Pyrchała Janina Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
41 Nowak Maria CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
42 Ramfeld Dominika Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
43 FLORCZYK AGNIESZKA BYTOM Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
44 DUDEK NATALIA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
45 BEDNAREK ANNA CHECHŁO NOWE Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
46 GAWLICA MAŁGORZATA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
47 CICHY ANETA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Lecymy Durś
48 CICHY DANUTA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
49 GAWLICA NATALIA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
50 KUBICA TERESA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
51 WALCZYK JOLANTA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
52 Maselik Martyna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
53 Żłobińska Katarzyna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
54 Wanot Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
55 Wanot Marcelina Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
56 Rudy Monika Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
57 Żłobińska Aleksandra Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
58 Hryndio Jerzy Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
59 Zielińska Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
60 Wanot Anna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
61 Skubała Maria Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
62 Krzewska Joanna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
63 Obiegała Joanna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
64 Janda Dominika Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
65 Kubacka Teresa Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
66 Świerczyna Izabela Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
67 Czapla-Ilga Halina Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
68 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
69 Kawka Marcin Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
70 Wójcik Tomek Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Dąbrowski Team
71 Grabowski Daniel Jaworzno Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
72 Buchacz Kamil Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Gartianie
73 Żur Łukasz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Forza 4 Team
74 Zorychta Przemysław Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
75 Wdzięczny Jakub Wojkowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Gartianie
76 SZYDZINA MARIUSZ KATOWICE Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km ZIELONE ZAŁEŻE
77 Weiss Dominik Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
78 Pietrasik Kamil Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
79 Wojaczek Tomasz Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km eplecy.pl
80 Żyła Mariusz Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
81 Węgierek Filip Świętochłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
82 Gajowski Jarosław Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
83 gruszka marian Mysłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Truchtacz Mysłowice
84 Safader Damian Katowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km BDB Team
85 Jaworski Dariusz Bytom Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
86 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Lecymy Durś
87 Dziwis Marceli Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
88 Niedzwiedz Grzegorz Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Leca w laciach
89 Kubas Grzegorz Psary Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Papesy
90 Mansel Patryk Czeladź Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Papesy
91 Iwanek Dominik Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
92 Pieron Zbigniew Zabrze Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
93 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Rada Miasta
94 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
95 Janus Adam Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Polska
96 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Lecymy Durś
97 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km CUK UBEZPIECZENIA Piekary Śląskie
98 Kiełkowski Robert Świętochłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
99 Tasak Bartlomiej Mysłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Ślęzak Team
100 Szulcek Arkadiusz Gliwice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km


Wyświetleń: 8831

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ